۴ مورد مثبت کرونا در دماوند
۹۶۸۸۰۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
۴۶۴۷ 
رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از چهار مورد مثبت به کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: ۲ مورد فوتی و ۱۴ مورد مشکوک به بیماری در بیمارستان سوم شعبان بستری هستند.

خبرگزاری مهر: رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند از چهار مورد مثبت به کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: ۲ مورد فوتی و ۱۴ مورد مشکوک به بیماری در بیمارستان سوم شعبان بستری هستند.

حسن خیرخواه عصر جمعه در جمع خبرنگاران از چهار مورد مثبت به بیماری کرونا در شهرستان دماوند خبر داد و اظهار داشت: :١۴ مورد مورد مشکوک به کرونا در بیمارستان سوم شعبان دماوند بستری هستند.

خیرخواه افزود: علت تأخیر این نمونه آزمایش به تهران می‌رود و تا قطعی نشدن اعلام نمی‌کنیم.

وی بیان داشت: متأسفانه یک مورد فوتی هم به با توجه به مشکل قلبی و سن بالا مستقیماً به بیمارستان تهران مراجعه نموده بودند که در مجموع دو مورد فوتی از ابتدا تا به الان بر اثر ویروس کرونا از شهرستان دماوند داشتیم.

رئیس شبکه بهداشت دماوند عنوان داشت: همچنین مورد قبلی هم به دلیل سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی و جراحی قلب و علائم تنفسی شدید دچار ایست تنفسی شده و فوت کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1398/12/17
این شهر محل رفت وامد بیشتر تهرانی هاست دائم در حال تردد هستند از فرماندار دماوند خواهش میشود مثل یک نمونه ازمایشگاهی کوچک این شهر را قرنطینه کند چرا که میتواند هم خود الوده شود وهم شهر تهران را در مدتی کوتاه الودهتر نماید.با توجه به گستردگی محلات ییلاقی در این شهر وهمچنیین ضعیف بودن شبکه بهداشتی ان کنترل در اینده نزدیک امکان پذیر نخواهد بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج