واکنش شریعتمداری به حوادث اخیر در هند
۹۶۸۹۵۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
۳۶۶۶
حسین شریعتمداری در واکنش به حوادث اخیر در هند گفت: شواهد بسیاری حکایت از آن دارند که قتل عام وحشیانه مسلمانان مظلوم هند یک حرکت از قبل طراحی شده است که با حمایت دولت کنونی هند صورت می پذیرد.

خبرگزاری فارس: حسین شریعتمداری در واکنش به حوادث اخیر در هند گفت: شواهد بسیاری حکایت از آن دارند که قتل عام وحشیانه مسلمانان مظلوم هند یک حرکت از قبل طراحی شده است که با حمایت دولت کنونی هند صورت می پذیرد.

حسین شریعتمداری مدیر مسئول کیهان با بیان این نکته گفت: دولت هند اگرچه در انجام این جنایت از تعصبات کور و نژادپرستانه هندوهای افراطی استفاده می‌کند ولی شواهد موجود نشان می‌دهد که ماجرا از نقطه دیگری مدیریت می‌شود. مدیر مسئول کیهان در ادامه به شواهدی در این زمینه اشاره کرده و اظهار داشت:

1ــ «نارندرا مودی» نخست وزیر کنونی هند از رهبران حزب “ بهارتیهَ جنَتا پارٹی ــ بی‌جِی‌پی ــBJP“ است. این حزب هندو به افراطی گری و نژادپرستی، مخصوصاً به دشمنی وکینه توزی علیه مسلمانان شهرت دارد.

2ــ ناراندرا مودی قبل از نخست وزیری، مدت 13 سال ( 1380 تا 13939) سروزیر ایالت «گُجرات» هند بود. او در دوران حاکمیت بر گُجرات نیز علیه مسلمانان دست به جنایات فراوانی زد تا آنجا که به «قاتل مسلمانان“ معروف شد .

3ــ مردم هند این شاخه از هندوهای افراطی را که حزب بی‌جی‌پی برآمده از آن است قاتل مهاتما گاندی می دانند و این حزب نیز برای رد این اتهام اصرار چندانی ندارد!

4ــ نارندرا مودی، هنگامی که سروزیر ایالت گُجرات بود روابط بسیار نزدیکی با رژیم صهیونیستی داشت و این روابط غیر عادی با اعتراض برخی دیگر از احزاب هندو نیز روبرو شده بود.

5 ــ دولت کنونی هند بعد از آن که قدرت را در دست گرفت، آشکارا دست به اقداماتی علیه مسلمانان این کشور زد. دولت ناراندا، کینه‌توزی علیه مسلمانان را از کشمیر شروع کرد و با دست‌اندازی به قانون اساسی ماده 370 قانون اساسی را که به کشمیر خودمختاری داده بود لغو کرد و پلیس و ارتش را به ضرب و شتم شدید و قتل مسلمانان کشمیر کشاند.

6ــ دولت کنونی هند با اعمال نفوذ، رای صادر شده درباره مسجد بابری را به نفع هندوها و علیه مسلمانان تغییر داد.

7 ــ دولت نارندرا قانونی را وضع کرده بود که بر اساس آن تمامی کسانی که بعد سال 1988 مهاجرت کرده اند باید احراز هویت شوند. اجرای این قانون با دشواری هائی روبرو بود از این روی انجام آن را برای همگان غیر از مسلمانان لغو کردند!

8 ــ قتل عام اخیر مسلمانان بعد از سفر ترامپ به هندوستان شدت گرفت تا آنجا که می توان گفت شکل جدید آن بعد از سفر ترامپ آغاز شد!

9 ــ روابط بسیار نزدیک دولت هند با آمریکا و رژیم صهیونیستی را که در دولت های قبل بی سابقه بوده است نمی توان در جنایات وحشیانه و بی‌شرمانه اخیر علیه مسلمانان مظلوم بی ارتباط دانست.

10 ــ اکنون با توجه به شواهد و اسناد یاد شده چگونه می توان جنایات وحشیانه این روزهای دولت نژادپرست نارندرا در هند را بیرون از توطئه آمریکا و متحدانش در فلسطین، لبنان، یمن، سوریه، عراق و … به ارزیابی نشست؟! آمریکا و اسرائیل همه ویژگی های مورد نیاز خود برای مقابله با اسلام و مسلمانان را در دولت نژاد پرست نارندرا مودی یافته‌اند!

شریعتمداری بعداز بر شمردن این موارد گفت: رهبر معظم انقلاب به دولت هند هشدار دادند که این جنایات وحشیانه را متوقف کند این پیام به دولت هند می فهماند که مسلمانان مظلوم هند به حال خود رها نشده اند که هندوهای نژاد پرست با تسخیر دولت این کشور و با پشتوانه آمریکا و اسرائیل علیه 200 میلیون مسلمان هند دست به هر جنایتی بزنند . نارندرا مودی هم باید بداند که آمریکا دیوار فرو ریخته است و نمی تواند روی آن یادگاری بنویسد!

مدیر مسئول کیهان در پایان افزود: اکنون وظیفه کشورهای اسلامی و ملت‌های مسلمان است که با تحریم دولت هند و توقف روابط تجاری با آن، اولین گام را در حمایت از مسلمانان مظلوم هند بردارند و البته گام های بعدی نیز دور از دسترس نخواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/12/17
تو کی کرونا میگیری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
ان شاالله زودتر بگیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
اخه چترال ادم باش مسلمون بودن مال عمت .
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
خیال میکنی خودت خیلی ادم حسابی هستی، خودت چه خاصیتی داری غیر از نق زدن
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/12/17
به فکر نان باش که خربزه آب است،دادا،
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/12/17
مرگ بر آمریکا ، اسرائیل و تمام متحدانشان.
تا آخرین قطره خون باهاشون خواهیم جنگید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
تو برو بجنگ ، ما هم خسته نباشید میگیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
اینا شعاره نه آمریکا می میره نه اسرائیل
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
بدو برو بجنگ تا دیر نشده اگر مردی مرد جنگ هستی الان برو تو بیمارستانها کمک کن برای مردم خودت اگر ایرانی هستی جان بده
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1398/12/17
اخه مسائل اونا به تو چه ربطی داره؟
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
از کرونا بگو چیکار اونا داری مگه اونا با ما کار دارن
چنگیز
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
اقای شریعتمداری ویارانش تا ایران رامانند کره شمالی به انزوانکشند دست بردارنیستند
Germany
11:28 - 1398/12/17
اول از خودتون شروع کنید نفت دیگه بهشون نفروشید
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/12/17
عجب، گفتند کور خود و بینایه مردم،راست گفتند،ایران و مردمش و نمیبینید،چه بلائی سرمون آورد ماهان و قم و سوهان......!!!!!! واقعا خجالت داره.......!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/12/17
این کرونا نمیگیره دنیا از دستش راحت بشه
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1398/12/17
حسین جون یه کم هم برا مسلمونای چین هم مقاله بده مگه اونا مسلمونیشون فرق میکنه.
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1398/12/17
مگه ما مسلمان نیستیم کو دولت کو ماسک کو رسیدگی جمع کنید شعار انسان دوستانه رو
پاسخ ها
بیطرف
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
تو به این میگی مثبت پس منفی کدومه
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/12/17
چه عجب این یه حرف مثبت زد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج