زیدان پس از شکست تلخ: از این بدتر نمی‌شد
۹۶۹۶۶۳
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۰
۴۳۳۷
زین الدین زیدان نمایش شاگردانش برابر بتیس را بدترین نمایش فصل تیمش عنوان کرد.

ورزش سه: زین الدین زیدان نمایش شاگردانش برابر بتیس را بدترین نمایش فصل تیمش عنوان کرد.

رئال مادرید درحالی که برای بازگشت به صدر به برد برابر بتیس نیاز داشت، امشب با نتیجه 2-1 شکست خورد. شکستی که می توانست سنگین تر هم باشد و اگر مهاجمان بتیس قدر موقعیت ها را می دانستند، تیم زیدان با شکستی تلخ تر بنیتو ویامارین را ترک می کرد.

زیدان در پایان بازی گفت:« این بازی را باختیم و نمایش بدی هم داشتیم. نه در نیمه اول و نه در نیمه دوم نمایش خوبی نداشتیم. اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و توپ های زیادی را از دست دادیم. وقتی در سطح خودتان نیستید، نتیجه همین می شود.»

سرمربی فرانسوی رئال ادامه داد:« این بدترین نمایش فصل ما بود. شاید در ابتدا شروع شما بد باشد ولی نمایش ضعیف ما در تمام 45 دقیقه اول ادامه داشت. نتوانستیم ریتم بازی مان را عوض کنیم و هیچ توضیحی ندارم. باید بگویم که من مسئول این شکست هستم. نباید این شکست را خیلی بزرگ کنیم ولی نمی توان هم از کنارش به سادگی عبور کرد. ارائه چنین نمایش ضعیفی غیرممکن بود.»

دلایل شکست:« از هر نظر در زمین کمبود داشتیم. نه از حیث انرژی و توان، نه شکل بازی و نه در تملک توپ و جدیت خوب نبودیم. اصلا هیچ چیز نداشتیم و از این بدتر امکان نداشت. شب بدی بود و هیچ توضیحی نمی توان برایش داشت. البته برای خروج از این شرایط، راه حل هایی وجود دارد. معتقدم سوای این شکست، فصل خوبی را پشت سر گذاشته ایم و همچنان شانس گذر از بارسا را داریم. امشب شایسته برد نبودیم و باید این بازی را آنالیز کنیم. در هر صورت از فردا باید به ایبار فکر کنیم. 11 بازی باقیمانده و همه مثل فینال هستند.»

سرزنش بازیکنان:« مسئول اول و آخر شکست من هستم. امشب از هر لحاظ بد بودیم به خصوص در مالکیت توپ. این بدترین بازی فصل ما بود.»

دلیل تعویض تونی کروس:« امشب همه بد بودند و اینکه کروس تعویض شد، به این دلیل نبود که نمایشی ضعیف تر از دیگران داشت.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج