هشدار خانه سینما در مورد سلامت فیلمسازان
۹۷۰۷۳۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
۶۸۶۵
خانه سینما طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد هرگونه ضایعه‌ای که در ادامه پروژه‌های سینمایی برای افراد گروه پیش بیاید، مسئولیت حقوقی آن برعهده تهیه‌کنندگان است.

به گزارش ایلنا : خانه سینما طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد هرگونه ضایعه‌ای که در ادامه پروژه‌های سینمایی برای افراد گروه پیش بیاید، مسئولیت حقوقی آن برعهده تهیه‌کنندگان است.

به نقل از روابط عمومی خانه سینما، خانه سینما طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امروز روز داوری در مورد توانائی و هوشمندی و دانش و انضباط و همدلی یک ملت زنده، در برابر هجوم مرگ و نیستی است، روز ثبت عملکرد اقشار مختلف از جمله سینماگران در صفحات مهم تاریخ این سرزمین، عبور از این بحران، بحرانی که سراسر سرزمین‌مان را در برگرفته و رسیدن به بهار، میسر نیست جز هوشیاری و همدلی و همراهی تک‌تک مردم.

خانه سینمای ایران به نمایندگی از کلیه اهالی سینما از ابتداء شروع بحران با رصد کردن وقایع و پیگیری لحظه به لحظه اوضاع سعی بر این داشت تا بتواند آنچه در توان دارد را در جهت حمایت از اعضا و اهالی سینما به کار ببندد.

راه اندازی ستاد بحران خانه سینما و رصد پروژه های در حال تولید و یا پیش از تولید؛ پس از گفتگو با مدیریت ستاد بحران کرونای کشور و شناسایی نیاز های واقعی و عاجل، هماهنگی هایی صورت گرفته که به مرور از طرف ستاد بحران خانه سینما اعلام خواهد شد.

در اینجا بر خود لازم می دانیم سپاس و تشکر خود را از علیرضا زالی رئیس ستاد بحران کرونا کشور در رابطه با ارسال نامه به سازمان صداوسیما و وزارت ارشاد اعلام نماییم.

از بازیگران عزیز و چهره های مطرح سینما می خواهیم تا مثل همیشه نقش اجتماعی خود را فراموش نکنند، کمک به ستاد بحران کرونا کشور و پخش دستورالعمل‌های بهداشتی این ستاد کوچک‌ترین کاری است که ما می توانیم انجام دهیم.

برای چندمین بار از کلیه همکاران که در حال تولید پروژه‌های سینمایی یا تلویزیونی هستند می‌خواهیم که برای حفظ جان اعضا در سریع‌ترین شکل پروژه‌ها را به‌طور موقت تا پایان این شرایط تعطیل نمایند – بدیهی است هر گونه ضایعه‌ای که برای ادامه پروژه برای افراد گروه (که به خانواده‌هایشان نیز منتقل خواهد شد) پیش می‌آید مسئولیت حقوقی آن برعهده تهیه‌کنندگان است.

از همه اهالی سینما می‌خواهیم هر گونه پیشنهاد و یا ایده ای در رابطه با این شرایط بحرانی دارند با ستاد بحران خانه سینما در میان بگذارند.

بی‌شک آیندگان راجع به این روزهای ما قضاوت خواهند کرد، کاری کنیم که در این قضاوت تاریخی سربلند باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج