تاکید دوباره روحانی بر خانه‌نشینیِ مردم
۹۷۲۴۶۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
۴۲۰۷۷
رئیس جمهور با اشاره به جزئیات تصمیم گیری شده در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا تاکید کرد: توصیه جلسه به همه مردم این است که حتی‌الامکان از خانه خارج نشوند و حتی‌الامکان به سفر نروند و اگر ضرورتی هست همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

خبرگزاری مهر: رئیس جمهور با اشاره به جزئیات تصمیم گیری شده در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا تاکید کرد: توصیه جلسه به همه مردم این است که حتی‌الامکان از خانه خارج نشوند و حتی‌الامکان به سفر نروند و اگر ضرورتی هست همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز (دوشنبه) در جلسه ستاد ملی مدیریت ⁧کرونا⁩ اظهار کرد: ان‌شاءالله خداوند در اجرای دستورات بهداشتی برای زندگی ما در آغاز سال خیر و برکت و رحمت قرار دهد.

وی عنوان کرد: برای عبور از پیک این بیماری آنچه در جلسه مطرح شد برای ما بسیار امیدوار کننده بود. ان‌شاءالله می توانیم از این مساله با اهتمام و تلاش همگانی عبور کنیم.

تاکید دوباره روحانی بر خانه‌نشینیِ مردم

رئیس‌جمهور ضمن تقدیر از رهبر معظم انقلاب برای مقرر کردن قرارگاهی با فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از ایشان و از همه نیروهای مسلح که همیشه و در همه ابتلاها و سختی‌ها در صف مقدم بودند و تلاش و کوشش کردند تشکر می‌کنیم. در این حادثه هم وارد صحنه شدند و الحمدلله بخشی از تخت های بیمارستانی و نقاهتگاه های آنها فعال شده است. این کمک بزرگی به کشور و مردم است.

روحانی افزود: در کنار تشکر بسیار زیاد از همه کادر درمانی و بهداشتی در کشور از بخش درمانی و پزشکی نیروهای مسلح و فرماندهان آنها که این کار را سامان می‌دهند و اجرا می‌کنند تشکر می‌کنم. همچنین از نیروی انتظامی که در این روزها بسیار فعال بوده است تشکر می کنم.

وی خاطرنشان کرد: می‌بینید پلیس همه جا در همه خیابان‌ها و در همه مقاطع با همه تخصص ها حضور دارد و گاهی هم ممکن است وسایلی که باید همراهش باشد تا از خودش حراست و حفاظت کند نباشد اما حضور فعال دارد. از همه نیروهای پلیس‌ها و پرسنل ناجا تشکر می‌کنم.

رئیس جمهور بیان کرد: همه استانداران عزیزی که از طریق ویدئو کنفرانس جلسه ما را دنبال می‌کردند و از طریق فضای مجازی در جلسه حضور داشتند و مباحث جلسه را شنیدند سپاسگزاری می‌کنم. استانداران عزیز ما با روسای دانشگاه های علوم پزشکی بار سنگینی را به دوش دارند و ان شاءالله در تمام استان ها یک تلاش جمعی و همگانی برای پیروزی بر این ویروس خطرناک انجام گرفته و انجام خواهد گرفت.

روحانی با اشاره به جزئیات تصمیم گیری شده در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا تاکید کرد: توصیه جلسه به همه مردم این است که حتی‌الامکان از خانه خارج نشوند و حتی‌الامکان به سفر نروند و اگر ضرورتی هست همه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. از همه کسبه محترم و شاغلین در دولت و بخش خصوصی که در این روزها شبانه روز حضور دارند هم می‌خواهم دستورالعمل های بهداشتی را مورد توجه قرار دهند.

وی افزود: وزارت بهداشت و وزارت کشور با هم هماهنگ کردند و مردم در خروجی شهرها و جاده‌هایی که اعلام می‌شود، از لحاظ تب با وسایل تب‌سنج و تدبیری که در اختیار دارند کنترل می‌شوند و اگر موردی را تشخیص دادند که باید از جامعه جدا و قرنطینه شود و به خانه برگردد یا در برخی موارد به مراکز درمانی مراجعه کنند، علی‌القاعده نمی‌گذارند ادامه مسیر بدهند و ماشین را بر می‌گردانند.

روحانی تصریح کرد: خواهش می‌کنیم مردم با همه عوامل اجرایی همکاری کنند و اگر به آنها گفته می‌شود ادامه سفر به ضرر خودشان و مردمی است که در مسیر راه و مقصد هستند، از سفر صرف نظر کنند. همه این کارها برای این است که زودتر از شرایطی که این ویروس برای ما ایجاد کرده عبور کنیم و به یک جامعه توام با سلامتی برگردیم.

رئیس‌جمهور گفت: تصمیمات مهمی در جلسه امروز اتخاذ شد که از لحاظ هماهنگی میان رسانه ها و دستگاه ها، تبلیغاتی و کنترل فضای مجازی وظایف همه مشخص گردید.

روحانی افزود: در مورد کنترل فضای مجازی مسئولیت به مرکز ملی فضای مجازی سپرده شد که با حضور ارگان های مختلفی که امروز ترکیب آن مشخص شد، جلسات مشخصی را برگزار می‌کنند و در این زمینه به افراد توصیه های لازم و تذکر داده خواهد شد. پلیس فتا هم در این زمینه نقش خود را مانند همیشه ایفا خواهد کرد.

وی اظهار داشت: از روزنامه ها و فضای مجازی می خواهم با کمک همگانی بتوانیم از شرایطی که در آن قرار داریم، عبور کنیم. همچنین برای آموزش و آگاهی مردم باید کار شود تا با همکاری بیشتر از وضعیت کنونی عبور کنیم و همکاری مردم با بخش درمان را بیشتر کنیم.

رئیس قوه مجریه ادامه داد: مورد دیگری که بحث شد، بحث هماهنگی بیشتر در فضای تبلیغات بود. مسئولیت کمیته تبلیغات به عهده وزیر ارشاد است و باید با هماهنگی تنگاتنگ با دیگر اعضا و به خصوص صدا و سیما کمک کنند تا بتوانیم با هدایت بهتر تبلیغات، این روزها را سپری کنیم.

روحانی عنوان کرد: از معلمان، دانشگاهیان، صدا و سیما و فضای مجازی تشکر می کنم که نگذاشتند به طور کلی فرزندان ما از سیستم آموزشی دور شوند و از ابراز موجود برای آموزش فززندانمان استفاده شد.

وی تاکید کرد: دانش آموزان و دانشجویان ما از درس و تحصیل عقب افتادند و ما باید زمانی را برای جبران بگذاریم. آموزش و پرورش پیشنهاداتی را برای این جلسه آورد و تصمیماتی گرفته شد و خود آموزش و پرورش آنها را اعلام و ابلاغ می‌کند.

رئیس جمهور گفت: بحث جبران زمانی که در اسفند ماه از دست رفت را ما تصمیم گرفتیم. باید بگویم که نظام آموزشی ما چه 16 فروردین یا با تاخیر شروع شود، به همان نسبت جبران می شود و در جلسات بعدی ستاد آن را مشخص می کنیم و زمان پایان تحصیلات، امتحانات و به طور طبیعی کنکور مشخص خواهد شد. سال جدید آموزشی برای سال آینده در مهر ماه خواهد بود و برنامه ریزی ها باید بر این مبنا انجام شود.

روحانی افزود: در مورد سیستم دانشگاهی بحث زیادی امروز انجام گرفت و به طول انجامید. در این مورد در جلسه بعدی که صبح شنبه دوم فروردین برگزار خواهد شد، تصمیم گرفته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما به صورت طبیعی تعطیلات دارند و مانند همه‌ساله عید تعطیل هستند؛ ولی مقامات مسئول، هیئت وزیران و اعضای این جلسه در ایام عید، تعطیلات نخواهند داشت و سر کار خواهند بود.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: البته نیروهای مسلح همیشه پای کار هستند. ما در دفاتر خود و مردم در خانه خود، کار را پیش خواهیم برد. در تعطیلات نوروز به طور منظم جلسات را خواهیم داشت و تصمیمات ضروری را خواهیم گرفت.

روحانی همچنین تاکید کرد: در جلسه اقتصادی دیروز مواردی را درباره مالیات، اقساط بانکی، وضعیت چک ها و... تصویب کردیم که ریز این مسائل را مسئولین اقتصادی برای مردم توضیح می‌دهند و ممکن است که در توضیحات اینها نیز اشتباهاتی وجود داشته باشد.

وی افزود: ما برای گروه‌هایی که دچار صدمه شدند تسهیلاتی قائل شدیم و چون بعضا مردم به تبلیغات توجه نمی‌کنند، بنابراین بهتر است که مسئولین اقتصادی شخصا این مسائل را به مردم توضیح بدهند.

رئیس‌جمهور در ادامه گفت: کسانی که در حوزه بهداشت و درمان و چه در بخش دولتی و چه در بخش نیروهای مسلح در این ایام کمک می کنند، هزینه های آنها به عنوان هزینه های قابل قبول در بخش مالیات مورد توجه قرار می گیرد و این در جلسه اقتصادی تصویب شد.

روحانی درباره کمک به اقشار ضعیف هم گفت: کمک هایی که قرار است به بخش محروم تعلق بگیرد قبلا اعلام شده که مسئولین مربوطه نیز در این باره توضیح خواهند داد.

وی افزود: تا پایان سال مجددا در خدمت مردم خواهیم بود اما پیشاپیش سال جدید را خدمت همه مردم ایران تبریک عرض می کنم و برای همه عزیزانی که در بیمارستانها هستند شفای عاجل را آرزو دارم.

رئیس‌جمهور همچنین گفت: مردم عزیز ایران را به بردباری توصیه می‌کنم؛ مردمی که همیشه در طول تاریخ بردبار بودند اما شرایط امروز یک شرایط متفاوتی است که همکاری و همراهی مردم کار را زودتر به ثمر می‌رساند. ان شاالله این همکاری مردم و همه فعالان بخش بهداشت و درمان در پایان امسال ثبت شود.

روحانی در پایان گفت: ان شاالله آغاز سال بعد هم با ثبت پیروزی بر این ویروس خطرناک همراه باشد و سال 99 سال شادمانی و سال تلاش و کوشش برای همه ملت بزرگوار ما باشد.

انتشار یافته: 155
در انتظار بررسی:8
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1398/12/26
چشم بسته غیب گفتی
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
نه اینکه شعار های سال قبل رو دولت خوب عمل کرد!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
دیروز یه موضع دیگه داشت امروز گرفته میگه شعار ما باشد مردم گیر اورده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
امکانات لازم نیست . شیوع ویروس مرگبار بسیار زیاد است و تنها راه قرنطینه خانگی است . حداقل به خودمان رحم کنیم و تا جایی که امکان دارد از خانه خارج نشویم
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
رئیس جمهور عزیز ما دوست داریم در خانه بمانیم اما شما مارا مجبور کرده اید که برویم اداره سر کارمان
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
رئیس جمهور عزیز اگر در خانه بمانیم چطور مواد غذایی خرید کنیم؟ آیا دولت زیرساختی برای سایت های خرید اینترنتی دارد؟؟ دیروز درخواست اینترنتی زدم ولی سایت پاسخ داد که در حال حاضر درخواست مقدور نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
همه مثل شما امکانات ندارند که در
منزل بمانند. دو رویی بسه دیگه .
ادارات و تعطیل نکردید یعنی خودتون
نمی خواهید تعطیل بشه.گردن مردم
نگذارید.. کشور ثروتمنده ولی دولت گدا
و خودخواه.بدون امکانات نمیشود در خانه
ماند .بفهمید.
مسیحی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
جناب رییس حمهورآدرس اشتباه به مردم ندیدمیگیداوضاع روبه بهبوده درصورتیکه اینطورنیست اونوقت عده ای ازهموطنها به خاطرحرف شما راه میوفتن به سفرکردن و وضع پیچیده ترمیشه
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1398/12/26
فعلا شما و دولت محترم در کاخ بمانید با بهترین امکانات ما کارگرهای بیچاره هم در بیرون خانه دنبال یک لقمه نان اگه با این وضع بازار گیرمون بیاد. چون اگه در خانه بمانیم از گرسنگی و قرض و بدهی می میریم
پاسخ ها
مهدی ناصری
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
1ماه دیگه در خانه ماندن هم جواب نمیده. چون با اومدن گرما پشه ها ویروس کرونا رو در عرض72 ساعت بصورت 95درصد پخش و همگانیش میکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
الان موقع بحث سیاسی و گله گذاری نیست همگی باید همت کنیم به خاطر عزیزانمان کمتر از خانه خارج شویم
بدون نام
-
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
خدایی راست میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
دوستان عزیز بیایم به خاطر مادر و پدرمان و همسر و فرزندانم رعایت کنیم . الان فقط و فقط تمرکز برای حفظ سلامت باشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
والا منم کارگرم به پیر به پیغمبر دلم میخاد خونه باشم تا مریض نشم چون اگه بمیرم نگران خرج زن وبچمم.اما یه عده روی مبلاشون لم دادن حقوقشونم به راه همش میگن نیاین بیرون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
یک عده ای واقعا درک نمیکنند کسانی
هستند که هیچی در خانه ندارند باید روزانه
کار کنند تا خرجشان تامین شود.اینقدر نگید
در منزل بمانید ،دولت باید این عده رو تامین کند .
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/12/26
پس کل سال ۹۹ باید بابی مدیریتی شماتوخونه باشن ملت
پاسخ ها
محمود امیری
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
تو خونه بمونیم که از کشنگی بمیریم تا اینکه بخاطر نداشتن پول قبوض بیان جلوی در خونه جلوی در و همسایه ابروی مارو ببرن یا اینکه از بانک زنگ بزنند که قسط ندادی به ضامت من زنگ بزنند جلوی حقوق اون بنده خدارو بگییرند همه که مثل شما دسترسی به بیت المال ندارند
احمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
۹۸استانی بود ،۹۹ میریم کشوری
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
آقای روحانی خیلی بیخودکرد. سواره خبرازپیاده نداره بخت ملت فلک زده ایران کجه که به افرادی ناکارآمدی مثل تورای میدن
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/12/26
شعار امسال باید باشه دروغ نگوییم
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
واقعان
پرویز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
احسنت امسال روحانی عامل بدبختی ملت هستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
قربون دهنت
m
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
احسنت.موافقم
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/12/26
هه هه هه هه،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
الا بذکرالله تطمئن القلوب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
درست میگه ولی باید به حساب اونایی که واقعن در مضیقه هستن یه پول درست حسابی بریزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اخه خداییش کرونا چکار داره به روحانی ودولتش... این دیگه جهانیه
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/12/26
.... تو خونه بمونیم نون از کجا بیاریم ؟ ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
حتما روحانی فکرشو کرده
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1398/12/26
درخانه بمانندچی بخورندبااین گرونیا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
هوا بخورن.ملت همینجوریم سوتغذیه دارن
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1398/12/26
از کجا بیاریم بخوریم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
روحانی براتون میاره در خونه شخصا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اگه کم هم بخوریم ازمریضی بهتره ولی هرکارمندی یک ناقل ویروسه به خونه ها وارد میکنن
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1398/12/26
حرفای دیروزت یادت رفت قرنطینه نداریم هرکس دلش خواست فعالیت کند چرا اینقدردورنگی
پاسخ ها
ارام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
کم حافظه است .ایشون .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
استانداران فشار اوردن روش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
روحانی هزار رنگ
بندرعباس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
کلیه پمپ بنزین ها مراکز خرید غیر ضروری تعطیل بشه تا کسی بیخود بیرون نیاد فقط یک ماه ضرر به اقتصاد بخوره بهتر از اینه که ویروس همه رو نابود کنه ادارات دولتی مثل بانکها و ... تعطیل باشه و فقط نیروهای پزشکی و مسلح بکار خود ادامه بدن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اخه اینکه دکتر نیست... حالا پزشکان گفتن بشین خونه... خوب یکم تحمل کنیم تا وضعیت درست بشه
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/12/26
خدایا چه گناهی کردیم در درگاهت که این رئیس جمهور ماست.
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
خدایا چه گناهی کردیم تو ایران دنیا اومدیم
آسمان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
هرروز میگم چرا تو این جا بدنیا اومدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
گاش روزاول شناسایی کرونا تصمیم درستی میگرفتین یکی میگفت کار دشمن است نمیخواهیم مملکت تعطیل شود شنبه وضعیت عادی میشه یکی میگفت چیزی نیست بزرگش نکنید حالا که آلودگی بطور گسترده کل کشور را فراگرفته مگرخدا کمک کند بعضی ازافراد جامعه دیوانه وار پرسه میزنند اهمیت نمیدهندباید تصمیمجدی وقانونی گرفت باافرادخاطی برخورد شودکه زودتر مهارشود
Kamal pasha
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اینو خودتون انتخاب کردین چرا گلایه داری.ازماست که بر ماست.
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/12/26
درخانه بمانیم ولی چیزی بنام قرنطینه نداریم!!!!!! یعنی درخانه بمانید ما مثل کشورهای دیگه پول بهتون نمیدیم
United States
12:14 - 1398/12/26
مردم از خانه خارج شوند؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/12/26
شما استراحت کن مزاحمتون نشیم صبح جمعه انشالله متوجه نام گزاری میشی
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1398/12/26
ما دوست داریم در کاخ بمانیم امسال
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/12/26
این که گفته بود از شنبه تمام اوضاع به حالت عادی برمیگرده حالا میخواد درخانه بمانیم،آقای روحانی به جا خرف زدن بیا تو گود و ببین راهکارهای عملی چیه،ببین دنیا چطور با این مسئله برخورد کرده ماهم تجربه کنیم،وقتی میری بیرون انگار نه انگار اصلا همچین چیزی وجود داره ،این یکی از دلیل هاش میتونه همین برخورد شما با این‌مشکل باشه که اینقدر بیخیال هستید به این‌موضوع
Georgia
12:15 - 1398/12/26
عوضش میکنن چند روز دیگە
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/12/26
از یه طرف میگه قرنطينه نه از یک طرف میگه در خانه بمانید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
اینا فقط دنبال عوض کردن اسم قرنطینن.چون خجالت میکشن بگن قرنطینه
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/12/26
گفتم درخانه بمانیم ولی نگفتم تو کدوم خانه.خانه این جهان یا خانه آخرت
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/12/26
سلام. تو را به خدا در خانه بمانید تا دیگر هم وطن ها یمان زنده بمانند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
چشم شماره کارت میدم خرج خونه رو بده من قسم میخورم نرم کارگری
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/12/26
امسال مرد باشیم دروغ نگوییم
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/12/26
واسه تموم شدن دوره‌ی ریاست جمهوریت بی‌صبرانه منتظریم
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
مثلا این بره کی میاد؟
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1398/12/26
چه عجب!
بیرون اومد از خونش ....
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/12/26
چرا نباشد بهداشت محیط زیست
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/12/26
شما که اولش گفتین فقط خروجی را چک میکنند که حرفاتون همیشه پرازتناقص هستش اون دفعه هم گفتین ازشنبه شرایط عادی میشه ولی نشد رییس جمهورکه نباید این همه دروغ بگه عیبه زشته
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/12/26
در خانه بمانیم تکلیف کاسب چیه
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/12/26
بامن بمیرم توبمیری کسی خونه نمیمونه
دستورقرنطینه بده
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1398/12/26
تو خانه بمانیم از گرسنگی میمیریم پس میریم بیرون حداقل با کرونا بمیریم
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/12/26
شعار سال ۹۹ بایدباشه مسئولین بی لیاقت
United States
12:19 - 1398/12/26
نه رونق اقتصادی بهتر.یعنی خاک عالم و ادم تو سرتون
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/12/26
توکه دیروزگفتی چیزی بنام قرنطینه نداریم
چرااینقدردرتصمیم گیری ضعیفی بدبخت
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/12/26
من حالا باید چکارکنم دوروز دیگه تولدمه میتونم برم کیک سفارش بدم شمع شانزده سالگی بخرم یا نه
پاسخ ها
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
خوش به حالت.
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
تولدت مبارک عزیزم تبریک میگم ایشاالا تندرست باشی
خونه بشین بیرون نرو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
تولدت مبارک عزیزم
گلی لی لی لی لی لی لی
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1398/12/26
عمو جون تو خونه باید کسی بمونه که داره لاکچری تو کاخ زندگی میکنه .
شعار ما امسال
< از گشنگی تو کوچه بمونید >

تا حضرات راحت زندگی کنن .
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1398/12/26
درخانه بمانیم با قرنطینه فرقش چیه ؟
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
توخونه موندن خرجش با خود ادمه تو قرنطینه خرجش با دولته
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/12/26
شعار شما امسال این است مدیران مردم را یچابید
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/12/26
همه کارارو که مردم کننرپ تو چکاره ای تو کاخ نشستی همه چی اروم برات فراهم
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/12/26
...
خدایا کیا میان رئیس جمهور میشن اون از احمدی نژاد این از روحانی نبودشون بهتر از بودنشون هست
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1398/12/26
برق اب گاز رو مجانی کن نفری 500تومان بریز بحساب مردم بعد همه خونه میمونن
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/12/26
در خانه بمانید فقط روز رای گیری بیایید بیرون وسلام نامه تمام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
مردم غیور و انقلابی همیشه در صحنه
اون زمان مردم میشناسن
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/12/26
....کارمندارو باریسک بالا تا لحظه آخر می فرستید اداره، ارباب رجوعم به دنبالشون، استانها تو خط قرمز کرونا، انوقت میگه در خانه بمانید،
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/12/26
توخنه بمانیم از گرسنگی بمیریم
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/12/26
مومنان منتظر برای ظهور مولایمان امسال بیشتر دعا کنیم . اللهم عجل لولیک الفرج.
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/12/26
درخانه نمانیم پس چکار کنیم مگر غیر از این راهی هست عجب
United States
12:25 - 1398/12/26
شمخواهشا به امور مملکتی که قول دادی و زیرش زدی فکر کن.....
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/12/26
افرین به این همه درایت و اینده نگری همه مشکلات‌حل شد خدا را شکر
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1398/12/26
اونوقت تو میای اجاره خونه منو میدی روحانی
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/12/26
شعار با اینکه اعلام میکنید ما قرنطینه نداریم منافات دهره
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1398/12/26
ولی دیگه نمیشه بعضی چیز هارو عوض کرد وقتی انجام بشه شده.. تازه باید کمکشون هم بکنید
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1398/12/26
نه به اون قرنطینه نداریم نه به اون در خانه بمانید
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/12/26
باید آب و برق رو مجانی کنند که مردم بمونن تو خونه هاشون
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/12/26
مردم خانه نشینی رئیس جمهور کاخ نشینی !
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1398/12/26
آن کسی که محتاج نان شبه چگونه در خانه بماند؟
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1398/12/26
ماکه درطول سال خونه میموندیم امسال هم روش
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/12/26
دمت گرم روحانی جون؛ مدیر خوب به این میگن خدایش (آقای روحانی شاخ آفریقا رئیس جمهور میخواد حتمی شرکت کنید بدون رای آرا به ریاست جمهوری درمیاین
پیش شاپیش تبریک میگم
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/12/26
افرادکم بضاعت اگر درخانه بمانند.چی بخورند؟کی قسطاشونو بده؟
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/12/26
بحث در خانه ماندن با همت ملی و کمک به عدم انتشار ویروس لعنتی شعار همه باشد سلامتی و امنیت قدر دان باشیم عزیزان
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/12/26
شعار امسال:
نه منو ببر به خونتون
نه بیا به خونه ما
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/12/26
اول هفته آینده قراربود عادی بشه نشد اول سال آینده همه چیر عادی میشه
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1398/12/26
ماهی 1/500 بریز به حساب سرپرست خانوار تا اجاره خونه رو بدیم تا بعدش
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/12/26
توفکرمیکنی بااین مراحل میشهیابعدایه راه حل دیگه میگی
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1398/12/26
اگه تو خونه بشینیم که بچه هامون از گشنگی می میرن.برا ما که کسی نیست مفت ومجانی غذا بیاره مث بعضی.
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/12/26
یعنی نیایم سر کار؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/12/26
بعد تو خرج زن و بچه منو میدی اگر خونه بمونم.؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:05 - 1398/12/26
دولت تبخیر امید با بی کفایتی اش همه راخانه نشین کرده است!
France
13:15 - 1398/12/26
پس چرا خودش رفته بک جای امن و از انجا دستورات عدیده میدهد
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/12/26
چرا به همه اقشار کم درامد بسته معیشتی نداد این دمه عیدی بازم آقای احمدی نژاد دمش گرم آقای روحانی فقط شعار میده
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1398/12/26
ادارات که باز است چه جوری در خانه بمانیم؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
طی العرض کن عزیزم.
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/12/26
هیچ کدومو انتخاب نکردیم انتخاب کردن ما مردم صغیری هستیم برای همینه برامون تصمیم میگیرن همیشه
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/12/26
نام گذاری سال جدید. دوری و. دوستی
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/12/26
سالی که نکست از زمستان و بهارش و رئیس جمهورش پیداست
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/12/26
واقعا که خیلی عجیبه. این آقا میگه از خونه بیرون نزنیم، ولی اگه جایی نریم چطوری پول در بیاریم برا هزینه های زندگیمون. اگه از خونه بیرون نزنیم که اداره برامون غیبت میزنه. عجب آدمیه ......
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/12/26
کرونا سزای بی منطقی، بد بینی، غفلت و بی انصافی آدمهاست، و درمان آن تغییر فکر و رفتار است... ولله عزیز ذوانتقام. ولله علی کل شیئ قدیر.
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1398/12/26
حداقل شهرهایی مثل قم و گیلان رو قرنطینه کنید وگرنه عده ای به هیچ صراطی مستقیم نیستن، کوچه ما روز به روز داره شلوغ تر میشه! کادر درمانی و مردم هرچی زحمت میکشن رو اینطوری به باد میدید.
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1398/12/26
به گفته آقای روحانی کارمندان و کارگران رسمی و غیر رسمی کرونا بگیرند و بمیرند از کمبود امکانات پزشکی که یک عده‌ای زنده بمانند و بعد از فکر قاتل شدن انها روانی بشوند جز خود ایشان عجب تزی ما الان در منزل ماندیم قرنطینه ایم پس قرنطینه ما اصلا نداریم یعنی چه مردم را چی فرض کرده بابا دست مریزاد
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/12/26
اون قشری که از لحاظ مالی در مضیقه هستن رو دریابید، اونایی که الحمدلله دارا هستن که میتونن با قرنطینه کنار بیان!
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1398/12/26
یا ابلفضل ...این روحانی دوباره شعار داد هممون میمیریمممم
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/12/26
باسلام به نظر من بهتره همه مردم دنیا روی ویروس بیولوژیکی مطالعه و فعالیت کنند تا چاره اساسی پیدا شود و سپس انرا به همه جهان اعلام کنند وبشر را نجات دهند
بعدفرصت دعوا هست کی ای کار را کرد کدام کشور مقصر است بماند برای بعد
خداوند انسان را نیافریده که همدیگر را بکشند پس همت و اتحاد جهانی میخواهد
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/12/26
آخه کارمندای بنده خدا شاگرد مغازه ها چه جوری تو خونه بشین آقای کاخ نشین ...
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1398/12/26
آقایون، خانومها، اون اونجا نشسته بیکاره، به حرف های چرت وپرتش گوش ندین
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1398/12/26
ولمون کن بابا این چندروز حداقل بزار صدات رو نشنویم خسته شدیمن از شعارهای دروغ. اون بدبختی که درآمدش مجبوره در بیاره برا نون زن و بچش چه قبرستونی بره پول بیاره شما انتقال میدین تو کارتش که نره بیرون هااااا
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/12/26
و الهی الان داشتم سخنان روحانی رو میخوندم از اداره برق پیام اومد که شماره کنتور و شماره اشتراکتونو پیام بزنید واسه قبض برق
مرتیکه ی بیکار مگه نمی بینی که کرونا داره غوغا میکنه عوض همدردی با مردمی که نه درآمد و نه کسب و کاری دارن پیام چی میفرستی دست ازین کاراتون بردارید
شاه میبخشه شاه قلی ادا و اطوار داره
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1398/12/26
تو که دیروز گفتی قرنطینه نداریم پس خونه بودن یعنی چه ...
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1398/12/26
خودمون انتخابش کردیم نه بعضی ها انتخابش کردن اون موقع 50 میلیون رای دادن 24 میلیون رای به ای دادن بقیه شعور داشتن رای درست دادن...ببین رئیسی داره تو قوه ی قضاییه مثل مرد کار میکنه.1 سال و نیم دیگه باید به اجبار تحمل کنیم.
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/12/26
آقای رئیس جمهور محترم شما چه فکری میکنید که این حرفها را میزنی کاسبی ها خوابیده اجاره خونه و مغازه ام را چه جور بدم زن و بچه مگر خرجی نمیخواد چه طور در خانه بمانم چرا دولت اینجور افراط را حمایت نمی کنه
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1398/12/26
شما برو کاخ سعدآباد قایم شو به مردم کاری نداشته باش
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1398/12/26
بله شعار امسال در خانه میمانیم..در خانه هایمان نه ویلایمان در کییییییش اقای رئیس جمهور‌.
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1398/12/26
اصلا میدونه چی میگه .امروزمیگه چیزی بنام قرنطینه نداریم .امروز یه چیز دیگه میگه .انگاری حالش خوش نیست؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/12/26
این یعنی همون قرنطینه که شیخ اعتقادی بهش نداشت
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1398/12/26
توکل بر خدا,انشاالله زودتر این ویروس ریشه کن بشه
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1398/12/26
والا اون موقع که دلار 4 بود من تا 3 کار میکردم اجاره خانه و خرجم در بیاد الان با دلار 16 تومن از 8 صبح تا 9 شب سه شیفت کار میکنم خدا یه کوچلو هم پارسال بهم داده والا نمیرسه بمونم خونه یک ماه بعد زن و بچه ام تو خیابان هستن
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1398/12/26
چشم مثل شما میکنیم میشینیم خونه... دیگه امری باشه
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/12/26
خبری میدونم که پیام منوپخش نمیکنی چونکه توهم بی عرضه هستی ...
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/12/26
من برای شرکت خصوص کار میکنن تمام روز سر کار هستم پس چه فرقی کرد ولی اون سه روز اول که تعطیل هستیم میرم مسافرت قابل توجه ریس جمهور بی اختیار
United Arab Emirates
16:58 - 1398/12/26
آقا اون ریس جمهور چین که بر قلبها تسخیر خدا رحمت کنه رجایی را....
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1398/12/26
اینطور که داش حسن فرمودن سال۹۹کلا دیگه کرونا موندگاره
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1398/12/26
مرخصی نمیده رئیس مون آقای رئیس جمهور
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1398/12/26
راستی سه هفته پیش,جمعه گفتی شنبه همه چبز به روال عادی خود برخواهد گشت دروغگوترین دنیا
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/12/26
توکیش مات بشی ان شاله
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1398/12/26
همسایه نانوانی دیشب دوتا مطلب گفت اولی : شاطر... قسم جلاله خورده که هفت هزار قرص نان ( لواش) درطی چهل ساله حتی برای روزهای تاسوعا وعاشورا در یک روز ! ندیده ونه شنیده!؟ دومی گفت : یک هفته هست مغازه در بلوار ابوذر را تعطیل کردم خانه نشستم الان م اومدم کنترل دستگاه رو بده درست...؛ التماست میکنم بیشتر با مردم سخن بگوئید درسته ما خودمون مقصریم ! اما عنایت کنید با روشنگری مردم ؟دست این دلالان فاسد و ....کوتاهکنید کنید تمام فروشگاه ها خالی شد!!؟
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/12/27
آره تاکید میکنه بشنید تو خونه ولی هیج جا رو تعطیل نکردن و میگه باید همه چی روال عادی خودش رو داشته باشه.مردم دیگه باورتون ندارند بسه هرچی دروغ به خوردمون دادید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج