بارسلونا به دنبال رهایی از شر ستاره گرانقیمت!
۹۷۲۷۳۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۹
۳۶۷۰ 
دعای جنجالی نشریه آ.اس؛
بارسلونا دیگر علاقه ای به حفظ عثمان دمبله، ستاره فرانسوی و گرانقیمت ندارد.

ورزش سه: عثمان دمبله از زمان انتقال به بارسلونا تا به حال 344 روز از میادین دور بوده و در صورتی که بر اساس پیش بینی روند دوری او ترکیب بارسلونا شش ماه طول بکشد، این رقم به 514 روز خواهد رسید. عثمان دمبله تا به حال 11 بار از زمان انتقال به بارسلونا مصدوم شده و طبق ادعای نشریه آ.اس، بارسلونا به دنبال خلاص شدن از شر این ستاره فرانسوی است.

اعتبار دمبله در بارسا تمام شده است. باشگاه کاتالانی در گذشته به این بازیکن هشدار داده بود که سال سوم آخرین فرصت او خواهد بود. دمبله باید عملکردش را در زمین بهبود ببخشد، کاری کند مصدومیت هایش کمتر شده و رفتارش بیرون از زمین را نیز اصلاح کند. به هر دلیلی این اتفاق نیفتاده است.

بارسلونا به دنبال رهایی از شر ستاره گرانقیمت!

امسال بدترین فصل دمبله در بارسا بوده است. وینگر جوان فرانسوی از 37 بازی ممکن 9 بار به میدان رفته و 493 دقیقه از 3330 ممکن (14.77٪) در زمین بوده است. در دو فصل قبل، دمبله به ترتیب 23.7٪ و 35/46٪ دقایق را بازی کرده بود. درمجموع، دمبله 75 بازی از 154 ممکن و 4215 دقیقه از 13860 ممکن انجام داده که به معنای 30 درصد دوران حضورش در نوکمپ بوده است.

بارسلونا 105 میلیون یورو به صورت نقد و 540 میلیون یورو پاداش برای این بازیکن در نظر گرفته و با این قیمت هنگفت دمبله را در سال 2017 از دورتموند جذب کرد. احتمال دارد گزینه ای همانند فیلیپ کوتینیو و انتقال قرضی برای فصل بعد در نظر گرفته شود، اما به نظر می رسد بارسلونا دیگر خواهان حفظ دمبله نیست.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج