واکنش منفیِ روحانی به کمک کروناییِ آمریکا
۹۷۴۶۳۶
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
۴۶۲۰۹
رئیس دولت در بخشی از اظهاراتش در هیات دولت به پیشنهاد آمریکایی ها برای کمک به ایران در مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: کمک آمریکا به ایران در شرایط سختی کرونا از دروغ‌های بزرگ تاریخ است. ما لیوان آب گل آلود شما را نمی‌خواهیم.

خبرآنلاین: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در اولین جلسه هیات دولت در سال 99، از مردم برای رعایت همه دستورالعمل هایی که ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشتند و اکثریت مردم به آن عمل کردند، دید و بازدیدهای عید را در فضای غیرحضوری انجام دادند و سفرها را بسیاری از مردم لغو کردند، قدردانی کرد.

وی افزود: اکثریت مردم به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا عمل کردند. گزارش ها نشان می دهد که مردم و مسافران در محل سکونت جدید مانده اند و مساله قرنطینه شخصی و داوطلبانه را همه اجرا می کنند و این ماندن در منزل به عنوان بهترین راه برای این است که سریع تر به شرایط معمولی جامعه دست پیدا کنیم تا مردم بتوانند زندگی راحت خود را ادامه دهند.

اهم اظهارات رئیس دولت دوازدهم را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

*از همه کسانی که خدمات به مردم را انجام می‌دهند تشکر می کنم. از تولیدکنندگان و آنهایی که نیازمندی های مردم را اداره می کنند تشکر می کنم که در صحنه تامین نیازمندی های جامعه فداکاری می کنند. البته فداکاری بالاتر برای آنهایی هستند که در بیمارستان‌ها مشغول هستند.

*هم کادر درمانی کشور هم نیروهای مسلح و همه آنهایی که داوطلبانه پای کار آمدند و امکانات خود را در اختیار سیستم بهداشت درمان قرار دادند. نیروی انتظامی و بسیج همه آنهایی که در جاده ها به خاطر سلامت مردم از آنها می خواهند که با توجه به این که شرایط عادی نیست به سفر ادامه ندهند که شاید خوشایند نباشد، اما مردم بدانند که این کار ضروری و لازم است و به نفع جامعه است.

*بازهم به مردم اطمینان می‌دهم همه مسئولین و ارکان نظام، اولین دغدغه‌ خاطرشان، سلامتی شما و فرزندان شما است و وضعیت ما نسبت به کشورهای دیگر از جمله کشورهای اروپایی شرایط بهتری داریم و این در سایه تلاش و کوشش همگی است.

*شرایط ما با مقایسه با کشورهای دیگر حتی پیشرفته از نظر تامین نیازمندی‌های ضروری، بهداشتی، تخت بیمارستان و نقاهتگاه ها، بهتر است و این در سایه تلاش و کوشش همه است.

* از رسانه ها و صدا و سیما هم تشکر می کنیم که آنها برای آگاهی و آموزش مردم تلاش کردند و همه کسانی که در فضای مجازی بچه ها را سرگرم می کنند و ورزش در درون خانه را به آنها یاد می دهند. شادی را به داخل خانه می برند از آنها هم تشکر می کنم.

*باید با همکاری و هماهنگی یکدیگر این روزهای سخت را بگذرانیم و خواهیم گذراند. این یک بلیه جهانگیر و همه گیر است همه باید در این زمینه تلاش کنیم.

* امسال برخی سنت های ملی و دینی را کنار گذاشتیم و نتوانستیم به امکان مقدسه و هم به نمازهای جماعت و جمعه برویم. نتوانستیم دید و بازدید معمولی و مرسوم هرساله را انجام دهیم، بنابراین برخی مناسک دینی و ملی را به خاطر هدف مهمتر و بالاتر که سلامتی بوده کنار گذاشتیم امیدوارم خداوند زندگی مردم را توام با سلامت کند و بعدا در فرصت های دیگر مردم جبران خواهند کرد.

*قبل از همه اسلام دین بهداشت است یعنی آن دورانی که ۱۴ قرن پیش که اروپا و غرب اساسا خیلی با مسایل بهداشتی سروکار نداشتند و جزیره العرب هم به طریق اولی کاری به بهداشت نداشت یکی از اصول اولیه اسلام «النظافت من الایمان» بود و مردم را به پاکیزگی تشویق کرد و از مردم خواست برای پنج وقتی که برای نماز بایستند دست و صورت را بشویند و سرو پا را مسح بکشند یعنی اساس نظافت درون عبادت و دین ما است.

*از لحاظ ملی هم مشخص است آن کسی که الکل را انتخاب کرد زکریای رازی دانشمند ایرانی بود. اساسا بخش بزرگی از علم پزشکی را ایرانیان ترویج کردند یعنی بوعلی سیناها و دیگران، بنابراین جهان مرهون فرهنگ اسلام و فرهنگ ایرانی در بسیاری از زمینه های علمی و بهداشتی است و همه باید در این مقطع قدردان یکدیگر باشیم.

*{با اشاره به به سال ۹۹ و شعار سال به عنوان «جهش تولید»}: در این سال جدید باید همه توان را برای توسعه و پیشرفت کار و کشور به کار گیریم. رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر همواره بر مسایل اقتصادی و تولید و جهش تولید تاکید کردند و دولت همه توان خود را در سال گذشته به کار گرفت که تولید رونق پیدا کند.

*این که در سال گذشته موفق شدیم ۷۵۰۰ واحد صنعتی را فعال کنیم، صدها طرح مهم را توانستیم افتتاح کنیم به معنای این بود که در مسیر تولید حرکت کردیم. این که امسال مردم در هیچ مقطعی و حتی زمستان کمبود گاز احساس نکردند این اثر همان تولیدی بود که مردم مشاهده کردند. این که مصرف بنزین ما در مقطعی تا ۱۰۰ میلیون لیتر پیش رفت اما در عین حال نیاز به بیگانگان نداشتیم و در داخل تولید کردیم این به معنای کار و تولید بود.

*این که بازار ما بازاری بود که شاید گاهی اوقات بعضی اجناس گران بود و بعضی ها متعادل، اما قفسه های ما خالی نبود این به معنای این بود که در مسیر تولید حرکت کردیم. البته بعضی جاها تلاش ها و کوشش ها زمان می برد که به نتیجه ببرد که ممکن است مردم آن موارد را لمس نکنند که لمس آن موارد نیاز به جهش بزرگ دارد.

* این که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند این است که مواردی که برای مردم ملموس نبوده تلاش مضاعفی را انجام دهیم برای این که تاپایان سال ۹۹ برای مردم ملموس شود. دستور ایشان فرصت بسیار خوبی برای دولت، تولیدکنندگان، بخش خصوصی، عمومی غیردولتی و برای همه است که تلاشمان را مضاعف کنیم.

*اتفاقا من از وزیران خواسته ام که در روزها و هفته های آینده و انشاالله در همین فروردین ماه طرح های مهمی که در سال ۱۳۹۹ تکمیل می کنند و تا پایان ۱۳۹۹ به افتتاح می رسد به مردم اعلام کنند و به مردم بگویند که امسال در زمینه آب، برق، احداث تصفیه خانه، در زمینه گاز، پتروشیمی، صنایع، کشاورزی، مسکن و راه، مسائل دفاعی هر مسئولی در هر بخشی که مسئولیت به عهده دارد گزارش طرح ها را به مردم اعلام کند.

* این که دولت در سال های اخیر توانسته است نزدیک به پنج هزار شرکت دانش بنیان و یا اینکه در فضای مجازی این همه کسب و کار فعال شده است و این که در زمینه « اقتصاد دیجیتال» تا پایان سال چه کار هایی را انجام می‌دهیم و آن را به چه صورت تداوم می دهیم باید به مردم اعلام شود.

*اقدامات در زمینه روابط خارجی، تولید و صادرات و واردات مواد اولیه مورد نیاز کشور و اقدامات ضروری دستگاه دیپلماسی و روابط خارجی تا پایان سال در این بخش را باید به مردم اعلام کنیم.

*سال ۹۹ سال افتتاح طرح های مهم در ایران اعلام می کنم ما تا پایان سال شاهد افتتاح طرح های بسیار مهم در زمینه های مختلف در کشور خواهیم بود و از هم اکنون نیز باید فهرست این طرح‌ها به اطلاع مردم برسد و مسئولان هم باید همه توان خود را نیز بکار بگیرند تا این طرح به ثمر بنشیند.

*{با اشاره به پیشنهاد مقامات آمریکا برای کمک به ایران در مقابله با کرونا}: کمک آمریکا به ایران در شرایط سختی کرونا از دروغ‌های بزرگ تاریخ است. ما لیوان آب گل آلود شما را نمی‌خواهیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 168
در انتظار بررسی:23
United States
12:00 - 1399/01/04
اخه کی به حرف شما گوش میده در زمان شما ایران هزار سال به عقب اومد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
تا هموطنی مثل تو داریم آره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
افرین
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ما اکثریت مردم به حرفش گوش میدیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مگه یکسال تحریمها رو برنداشتن چی شد بدتر گرانی و تورم به وجود اومد اون هواپیمایی مسافر بری با کلی دلار از امریکا اومد کجا رفت اقای هموطن ....مگه دولت برای مردم هم کاری کرده یک نفر جوون بیاد بگه من یه وام ۱۰۰میلیونی گرفتم یه کاری رو انجام دادم ..
ای کاش به ممدا محمد بگیم ):
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ننگر که گوینده کیست، بگنر که کلامش چیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
بعضی به امریکا جوری اعتماد دارند انگار قادر متعاله.هه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
شانس اوردیم که تندروهابعدازاحمدی نژاد راس کار مملکت نبودندوگرنه ابران بدترازسوریه می شد
ج
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
دولت درحدتوانش مثبت حرکت کرده کاسبان تحریم واختلاسگران ودزدان وجناح بازان زورشان به دولت چربید نذاشتن برنامه ها وکارهای دولت به موقع ودرست اجرای بشه خصوصآ جناح بازای وافراطیگری نذاشت
m
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
روحانی همونیه که میگفت آب هم بدون برجام نمیشه خورد..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ماهای که مجبوریم گوش بدهنیم ولی عمل نه چون گسی تلفن درمنزل نیامدندتابدانیدکروناداریم یا?
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/01/04
به حق امام حسین روحانی کرونا بگیری ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خدا را شکر کرونا اومد و یه مدت از نفرین دیگران راحت بودم ولی مثل اینکه .ترک عادت .......‌‌
بدون نام
France
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
الهی آمین ازنوع خطر ناکشم بگیره انشالله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مواظب باش نفرینت به خودت برنگرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
به حق امام حسین تو و امثالت که از سفرها به شمال دفاع میکردید کرکنا بگیرید
زز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
الهی آمین
ا.ع
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
نفرین نکنید نمیگیرن.نورمعنوی جلوشو میگیره.مردم کلا حق بدین اینبار بحرفش یه بارم راست گفته باورتون نمیشه حق دارید.ولی اینبارراست گفته گوش کنید تاتکذیب نکرده.ولی بخداراسته دلتون برای بچه هاتون بسوزه...ایناخودشون ازاول اشتباه کردن.الانم سباست باجون مردم اشتباه گرفتن.بچه بازی دراوردن
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
انشالله
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
امثال شما که فقط غرغر کردن بلد کرونا بگیرید که به نفع جامعه است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
هیچ وقت برای دیگران بد نخواهید چون خودتان مبتلا می شوید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ای بابا روحانی رئس جمهوری می خواهد۱۴۰۰سال دیکرباشه چرا این حرف نوشتی که به روحانی مربودنمی شودکروناامدخوش امدگشورشهرروستاملت مهین درگرفته هست به این پیرمردی که می خواسته سردارمی گشن یاهواپیمای تواسمان ایران زده می شوپنه دیکراینهاخواسته خدایابزرک توانابروهرگس داناببره باتشکرکرونای نباشی همدیکربخشیدبیاموزرفتی بی کفن بی قبربی اسم خودکردیم لغت برسوادداشتن ماهاکه ارزش بی سوادگم دست کرفته خندیم?
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
همه حرف هفت سال همش میگین باید بشود باید بشود کشور ما دیگه جزء کشورهای فقیر محتاج صدقه می شود تند روی بیش از حد هم بد است
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/01/04
لعنت بر امریکا ومردم آمریکا هرکس که در آمریکا زندگی می کند همه جانوران در حال انقراض است
پاسخ ها
بدون نام
Sweden
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
آره مردم آمریکا منقرض خواهندشد فقط توخواهی ماند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مردم آمریکا چه تقصیری دارند ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ایزد همه ما را یکتا پرستان را به سر انجام نیک برساند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
همه این بلاها که سر ما میاد مقصر شماها هستید که غیر خودتان چشم دیدن کسی را ندارید.
بدون نام
New Zealand
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
سلام نمیدانم شما پیرو کدام دین آسمانی هستید که به آفریده های خدای واحد لعن و نفرین میفرستید!!!
در دین اسلام داستانی داریم که پیامبر آن به عیادت کسی رفت که برسر او خاکستر میپاشید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
واقعنی؟چقدرم خوب ک تو میدونی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
همین بی اعتمادی شما مارا ازجهانیان دور کرده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
همه کشورها دنبال دوست یابی هستند ما دنبال دشمن سازی.
ایوب
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
فقط تعصب شما که ارزوی از بین رفتن تمام مردم یی کشور دارید یعنی ادم خوبی اونجا وجود نداره تو همین مملکتی که زندگی میکنی خیلیا هستن که کلا انسانیت از بین بردن از احتکار کردن دستکش ماسک بگیر تا میلیارد ومیلیون دلاری دزدین از حق مردم وبیت المال شما اینارو خوب میدونی نه جناب بهتره اول یی سوزن به خودمون بزنیم بعد جوال دوز به کسای دیگه
اسما
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
این عمدا نوشته تا ببینه چطوری بعضی سریع باور می کنند . منکه بعید میدونم یه آدم مذهبی نوشته باشه مردم آمریکا بمیرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
متاسفیم برات روحانی با دروغهایت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
حداقل دیگه امریکا به مردمش خیانت نمیکنه مثل اینجا و تو رفاه و دارایی و لذت زندگی هستن. .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
نه اینکه خودشان کمک کردن عرضه ندارن دویست تومن بسته حمایت کرونا روبدن
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1399/01/04
دوست دارم‌حدف زدنتونو پراز امید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
امید واهی تو خالیه
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1399/01/04
چرا از سلامتی و جان مردم برای مقاصد سیاسی خودتان خرج میکنید ؟

همه امکانات. درمان و رفاهی را دارید و برای هم کری می خوانید ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
چقدر ساده اید شما تو اوج تحریمها و کرونا پمپیو خواستار حمله نطامی به ایران بود و میگفت الان که کرونا در ایران هست بهترین فرصت حمله است بعد باور میکتید بیان کمک کنن از سندرز تا رئیس جمهور پاکستان و حتی ژاپن از آنریکا خواستن تحریمها رو حداقل تا پایان کرونا رفع کنه
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1399/01/04
آمریکا ( شیطان بزرگ ) کرونا را ساخته تا اقتصاد و مردم ما را نابود کند و الان می خواهد با ارسال کمکهای آلوده به کرونا میزان مرگ و میر را بالا ببرد مثل اهدای کلاه قرمز های آلوده به کرونا توسط سفارت آمریکا در اربیل عراق که باعث آلوده شدن تعداد زیادی از مردم عراق شد ،،،؟!!!؟؟؟!!؟؟!!؟؟؟!!؟؟!!؟؟!!؟؟!؟؟!!؟؟؟؟!؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ما اقتصاد داریم که آمریکا بخواد بهش ضربه بزنه بازم توهم زدید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اگه یکم منطق داشتین میفهمیدین که این ویروس کار چینه نه آمریکا. کدوم کشور از اوضاع جهان بیشترین سودو برده؟؟ کدوم کشور الان 3 روز هیچ مورد مثبتی از کرونا در کشورش گزارش نشده،؟؟
بدون نام
New Zealand
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
دوست عزیز شیطان بزرگ کسی است که بین انسانهای آفریده یک خدای واحد تفاوت قائل بشه. الان تمام دنیا درگیر این مشکل هست و همه در توان خودشون دارن به هم کمک میکنند،فقط دولت ما تنها دولتی هست که در این شرایط هم داره دم از دشمنی و کینه و عداوت میزنه و حتی به ما مردم هم رحم نکرده وبرای شاهد این صحبت بگردید ببینید کمکهای کشورهایی مثل فرانسه و قطر و امارات و... که طبق اخبار خودشون وارد ایران شده در کدام بیمارستان به دست تیمهای پزشکان و امدادی رسیده؟
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خدایی این حرف‌های خودته، یا شوخی میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
چرت نگو. خود آمریکا. گرفتارش. شده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
پس چرا آمار خودش از ایران بیشتر شده؟ به اینم فکر کن
چارلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مگه چیزی هم مونده که بخواد نابود کنه؟
مثل اینکه تو باغ نیستیااا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اتفاقا تنها کشوری که از کرونا سود میبره چین هست بزرگترین مصرف کننده نفت نفت رو بیست دلار میخره
فتاحی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
لعنت به آمریکا
فتاحی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خدا خودت کمک کن مرگ بر امریکا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مزخرف نگو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
از کجا میدانی شاید کار اون‌کشوری که با توجه به همرزیش باچین و جمعیت زیادش خودش درگیر کرونا نشده (یا خیلی خیلی کم در گیر شده)، باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خدا قوت جناب ریاست جمهوری محترم حسن روحانی درود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
الکی نگو اصلا آمریکا فکرش هم نیست کرونا از چین وارد کشورها شده اصلا اسم جین نمیاریم واقعیت پنهان وکت مان می کنیم بعد می خوایم فلان کشور باد مان بزند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
گجاگفته این حرف که گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
شایدم کار روسیه باشه چون خودش به اندازه بقیه کشورها درگیر کرونا نشده مشکوکه
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1399/01/04
لیاقت کمک آمریکا را ندارید
مگه آن کمکهای که به زلزله بم کرد چی شد
کیسه خوابهای آمریکایی چه شد به کی دادید تمام آن اجناس را به کی دادید دریغ
از اینکه یک دونه از آن اجناس را به کسی
داده باشید
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
فعلا که یکی باید به خود امریکا کمک کنه
بیمار
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
عجب
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
از هیچ جا نباید کمک قبول کنن، مگه همه پشت ترامپ ایران رو تحریم نکردن!!!
یهتمل
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
انها همش الوده به ویروس بود معدوم شد
م.ش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
واقعاً براتون متاسفم که هنوز با این همه جنایت آمریکا بر علیه مردم هنوز چشمتون به اوناست
چارلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
لایک
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
شما به امریکا اعتماد داری؟!!! عجیبه
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
همه اون اجناس به قیمت خیلی بالا تو بازار رسولی زاهدان فروخته شد
بدون نام
Germany
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
امریکا اگه قصد کمک داره پولهای خودمونو بهمون بده.ما گدا نیستیم و البته امریکا فقط برای برده ها قابل اعتماده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
نه ایشاالله خودمان می سازیم به تمامی گشورهامی دهنیم نه مال خودباشه امریگای دستتان دردنکن خودمان بلدیم بسازیم
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1399/01/04
۲۵ تا کادری شهید شدن به دلیل کمبود امکانات . حسن بیدارشو
پاسخ ها
چارلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
حسن هنوز در خواب زمستانی است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
صد و پنجاه میلیارد داد چه شد همه میگن پولها کجا رفت اعتمادی نیست تندروی آخر و عاقبتش بن بسته
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1399/01/04
ما که به آمریکا بیشتر از روحانی اعتماد داریم
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
به اونم اعتماد نداشته باش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
امریکا توفکرتوومن نیست دنبال نابود کردن ملت ایرانه چقدشما... اگه امریکاراست میگه چراتحریمهارابرنمیداره ....
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
ما همچنین.درست می گویید
چارلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
سیاسیون همشون دروغ میگن منتها مال ما بیشتر...#حسن کلید ساز
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
احسنت
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1399/01/04
وای چقدر ما بدبینیم... دین ما اصل اصل دوستی وبرادریست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اشدا علی الکفار رحما بینهم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
اهااای بی وجدانها قرنطینه نکردن مسا فرتها به چین فراهم نکردن زیر ساختها مدیریت نکردن خرافاتی فکر کردن که به امریکای جنایتکار بیشرف مربوطه کیش رفتن اقاها به کشوری مربوط است پولها را بیهوده خرج کردن و فکر روز مبادا و چه کنم چه کنم نبودن اخرش همینه
یک-ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
هیچ-اعتمادی-دیگه-نیست برادر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
نه
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1399/01/04
ما فقط چوب قلندر بازی ها رو میخوریم
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1399/01/04
لیوان اب گل الود تعبیر بجایی
بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
سلام با تشکر از برترینها خواستم بگم ما هیچ نیازی به کمک آمریکا نداریم تمام نیازهای مردم توسط دولت با همت آقای روحانی رفع شده ومردم هیج ملالی ندارن !!سفره های ملت پر از خالی اند !!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
کاش مامردم ایران اونقدعقل فهم شعورمان زیادبود که فرق بین گرگ ومیش ،روباه رو میدونستیم
خداداد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خرابه های جنگ پا بر جاست چشم دلت نمیبینه لااقل چشم سرت را باز کن
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1399/01/04
شیطان بزرگ اگر واقغأ نیت خیر کمک کردن دارد چرا تحریمهای ریشه کن مخصوصأ غذایی و دارویی را برطرف نمی کند ؟؟؟؟!؟؟!!؟؟؟؟؟!!؟؟؟؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Romania
12:18 - 1399/01/04
امریکا اگه بیل زنه براخودش بزنه فعلا که دستمال کاغذی هم کم دارن چه برسه چیزای دیگه
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1399/01/04
شما که تا دیروز داشتی میگفتی ترامپ ما رو تحریم نکن !!!
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1399/01/04
انشاالله خودتان هم،کرونا بگیرید تا بلکه درد مردم را بهتر درک کنید.
United Arab Emirates
12:19 - 1399/01/04
بی رو در وایسی ما به آمریکا بیشتر اعتماد داریم تا شخص روحانی.
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1399/01/04
بیخیال هم نمیشن تا ترامپ نگه غلط کردم گفتم کمکتون کنم
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1399/01/04
مردم نون تو خون میزنن و اقا زاده ای در اطریش


دروغ دروغ دروغ


صبر رهبر و مردم هم اندازه ای داره اقای رییس جمهور
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1399/01/04
به غیر دروغ چیز دیگه یی داری به مردم بگی؟
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1399/01/04
دردمون کم بود، حسن با کرونا هم اضافه شد
ملت موندن خدایش چیکارکنند
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1399/01/04
این نمیدونه ک خواهش وتمنا دیگه بی فایدس بایدشهرها قرنطینه بشن بایدبه زورمردمو توخونهدنگه داشت بخدا این حسن از بنی صدربدتره
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1399/01/04
حسن کلید ساز مشکل گشای مردم است
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1399/01/04
چطور دلارا رو گرفتین این که برای مردم خوبه گل آلود شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
جریان دلارها چیست
United Kingdom
12:34 - 1399/01/04
من حق خودم را در پل صراط قیامت از شما خواهم گرفت
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1399/01/04
این که امریکا به زلزله بم کمک کرد سیاست امریکاست ما خودمون و کشورهای همسایه داشتیم . اون کمکش واسه این بود که الان این کمک رو بپذیریم و همه ما الوده بشیم امریکا دروغگو و سیاستمداره لعنت خدا بر ترامپ
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
من یه نظر دادم منتشر نشد
به ولاه قسم همه دنیا خوبند بعضاً از ما هم
بهتر فقط مشگل این جاست یه مشت معدودی تو کشور ما مریضند فقط خود خدا
این افراد را خوب کنه که از دست کسی کاری
برنمی یاد
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1399/01/04
انقدر از آمریکا نفرت دارید که همش در رسانه های ملیتون از بدی های آمریکا میگید فکر و ذهنتون شده آمریکا خبر دیگه ای که ندارید هر چیزی میشه اسم آمریکا رو میارید وسط بسته دیگه همه ی تقصیرهارو رو سر آمریکا نندازید مملکتمون فلج شد بخاطر بی مسوولیتی مسوولین فقط به فکر کشورهای دیگه هستید لباسشویی خریدم دوسال پیش ۴ تومن الان شده ۱۸ تومن آخه مگه این گرونی ماله ۲ ساله؟ این گرونی ماله ۲۰ ساله چشماتون رو باز کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مگس رو غذا بشینه میگن کار آمریکاست
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1399/01/04
انقدر که صبح تا شب حرف امریکا رو میزنید کمی به فکر مردم بدبخت باشید شما اگر میخواهید دلسوزی کنید لااقل چهل سال شما خوردین دوماه هم به کل مردم حقوق بدهید تا در خانه بمانند شما فکر میکنید همه مثل خودتان امکانات غذایی و غیره دارند مگه ایران سه میلیون جمعیت داره که معیشتی میدهید
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1399/01/04
کمک آمریکا نقدیه ، که خودتون هاپولیش میکنین ،بعد به مردم میگید آمریکا دروغ گفته ، پس کمک های بقیه کشورها چی شد؟
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1399/01/04
آگر کرونا کار آمریکاست پس چرا خودش و اروپا هم که باش هستند بیشتر در گیر هستند؟
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1399/01/04
خودتان که. اینکاره نیستی. پس چرا نمی گذارید. بقیه. کمک کنند. سیاست. خودتان را با جان ملت. معامله می کنید
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1399/01/04
مگه شما نمیگین مجهزترین تجهیزات بهداشت رو توی دنیا دارین؟؟؟ کمکهای بهداشتی آمریکا رو تست کنین ، اگه بد بود پسش بدین.
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1399/01/04
باید به فکر مردم ایران هم باشیم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1399/01/04
چه کار به اروپا داری . همین کار میکنید دشمنان بیشتر میشن
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1399/01/04
چرا بعضی هنوز فکر می کنیم آمریکا خیرخواه ماست ؟ چرا بیدار نمی شیم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
چین دوست ماست. ویروسی که از آزمایشگا ه بیولوژیکی کلاس 4 (‌آخرین درجه خطرناکی ویروسها) در 5 کیلومتری شهر ووهان نشر پیدا کرده
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1399/01/04
عالی بود این تصمیم
آخه از دشمن که دارو نمیگیرند
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1399/01/04
چرا پس امار مردهها روز بروز بالا میره ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
چون از ابتدا آمار مبتلایان را خیلی کم اعلان کردن و نماینده سازمان بهداشت جهانی هم این موضوع را علناً گفت
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1399/01/04
جناب رئیس جمهور همهء اینهایی که میگی درست و اصلا مردم ایران هم مقصر شما که کمکی نکردید از بابت چهارتا دونه ماسک و دستکش و ما تو کرج ندیدیم الا باقیمت گزاف، حداقل این دو سه ماه زحمت بکشید هزینه قبوض آب،برق،تلفن،گاز، هزینه موبایل، رو نگیرید و کمک مالی که نکردید ولی همین دیروز جناب جهرمی شازده اس ام اس هزینه قبض ارسال کرد دستش درد نکند با آن اینترنت مضخرفش و بعد هزینه خواستنش خُب یهو بیا با شهامت بگید دولت پول نداره و حتی مردم شما کمک کنید و وضع مالی خرابه و خودمان فکری کنیم آخه من که کارگری میکنم میگی تو خونه تاکی بشینم
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1399/01/04
برای اینکه این بیماری ریشه کن بشه باید تمام دنیا به هم کمک کنن. من نمیدونم این کجاش بده؟!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
خب از ادم نفهم چه توقعی داری
Germany
12:58 - 1399/01/04
اقای روحانی اگه به فکر ما بود، کرونا دی ماه وارد کشورمون شده بود و اعلام میکرد و جلوی ورود خروج هواپیمارو میگرفت.تو نیازی نیست بگی بفکر ملت هستی
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1399/01/04
اینا همش الکین آمریکا خودش کیت های ایتالیا رو دزیدید شدیدا با کمبود امکانات مواجه
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1399/01/04
روحانی تو چی میگی اخه
از وقتی امدی هر چی بلا بود با خودت اوردی
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1399/01/04
این سیاست دنیاست تا آدمهای ضعیف رو بکشند تا به رشد اقتصاد مملکت کمک کنند این ویروس کار چین وبا هماهنگی سایر کشورهای دیگه بود تا قشر ضعیف از بین بروند تا به رشد اقتصادی مملکت یا اون کشور کمک کنن چون کره زمین ظرفیت 7میلیار نفرو نداره به همین خاطر باید 2میلیارد نفر از مردم بمیرند تا کره زمین ظرفیت 5میلیلردیشو حفظکنه من الهی روحانی کورونا بگیری
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1399/01/04
اقای روحانی به حرف های شماگوش کردیم عقب ماندیم این سری هم خانه نشین شدیم الان هیچی نداریم چون شغل ازاداریم .نوبخت دروغگوکه میگه امارافرادبیکارراداریم کمک بلاعوض به افرادبیکارمبلغ ۲۰۰تا۶۰۰تومان واریز میکنیم معلومه این دوروغهاازطرف شماست.
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1399/01/04
تعارف نکن حالا این دفعه کمکهارا تحویل بگیر،خجالت نکش،ماباید،ماباید،ماباید،ماباید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
تعارف-نکن-راست-میگه-بگیردودستی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
کمکها را میگیرن اما نه برای ملت ایران. این همه کمکها چی شد؟ چرا تا حالا ماسک در داروخانه نیست و انهایی هم که دارن به قیمت نجومی 45 تا 50 هزارتومان میفروشن و الکل هم همینطور
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1399/01/04
اقای رییس جمهور شما اختیار خودت را هم نداری یک متنی را اماده دادنددستت داری میخوانی .
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1399/01/04
خواهش میکنم علی برکت الله
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
علا برکتللا دیگه باید بگه کمک نمیخام قمارباز تا نهگه ۰۰۰۰۰ ؟ میمیره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
مردم گول نخوریدامریکاه میخوادواردکادرپزشکی بشه میزان شیوع این سلاح روبدونه چقدبوده چقداثرکرده بااین حال ویروس بیشتری روواردایران کنه توروبه ماخیری نیس شرت نرسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۴
این کشورهای پیش رفته کرونا بیشتر کوشته پس این همه حرفها دورغ پس بهترین کشورها جهان ایران هست همیشه قهرمانه.دورد بر ملت ایران
United States
13:20 - 1399/01/04
جناب نظرماروهم بذارین.اینجاهم آره.
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1399/01/04
خیلی خنگ وساده باشیم کمک آمریکارا قبول کنیم ،آمریکا کمک کن باشه بره مردم خودشو نجات بده ..آمریکا کسی که بمب هسته ای زد دوتا شهر ژاپن باهمه موجودات (خوب بد کوچیک بزرگ گناه کار بی گناه و....) باخاک یکسان کردو...
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1399/01/04
با هر عقیده و نظری به نظر من الان وقت اتحاد هستش .باید به همدیگه اعتماد کنیم و مواظب هم باشیم .وقتی خودمون رعایت کنیم قطعا دولت هم با خیالی راحت میتونه تصمیم بگیره و سرویس دهی کنه .ولی اگر برعکس عمل کنیم نه تنها خودمون بلکه دولت هم کار ازدستش در میره .الان در شرایط حساسی قرار داریم و اگر انتقادی هست الان وقتش نیست .و درآینده فرصت برای انتقاد هست .
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1399/01/04
اشکال نداره شماتحویل بگیرید راه حلش دست شماست ازهمان لب اسکله بفروشیدبه کشورهای دیگه پولشوبخورید شماهاکه خبره هستیدمگه ناشی هستین؟
Germany
13:33 - 1399/01/04
مطمئن باشید اگر خودش و اطرافیان وی مریض شوند حتماً از داروی آمریکایی استفاده میکنه ولی برای مردم شعار مرگ بر آمریکا سر میدهد. دیگه رفتار مسئولین قابل پیش‌بینی است.
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1399/01/04
وقتی دشمنت می خواهد کمکت کند بدان در آن نیرنگی نهفته است
مرگ بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1399/01/04
خوب به امریکا بگویید کمکهایشان را به دلار بریزند بحساب یا کارت به کارت بکنند بعد خودتان بروید از کشورهای دیگر لوازم بخریدفقط ازووهان چین نخرید
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1399/01/04
ازفرط ناتوانی و بی کفایتی عرضه تهیه وتولیدیه ماسک ندارند وفقط بلدند مثل عمه بزرگا نصیحت کنند.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1399/01/04
وقتی این همه ایرانی برای درمان به کشور های اروپایی و آمریکایی میرن پرونده های پزشکی شون دست تحلیل گران پزشکی اونا قرار میگیره (تو دنیایی که دوپینگ ژنتیک میشه و هنوز راه شناخت دوپینگ ژن مشخص نشده) انتظار دارید آمریکایی که خودش جهش ژن کوید 19کرده برای ما دلسوزی کنه
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1399/01/04
خیالت راحته ها این همه بلا داره سر مردم میاد اینقدر شهامت نداری به هر خانوار 1000000 تومن پول بدی که مشکل کار نکردن و تو خونه موندن رو حل کنن بعد از یارانه شون کم کنی
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1399/01/04
مردم دارن تلف میشن و شماها فقط با کشورهای دیگه درگیرین ، هیچ امکاناتی هم نیست، دستکش هیچ داروخانه ای نیست ما مجبوریم بریم سرکار، متاسفم برای وضع موجود ، متاسفانه نه فقط سیاستمدارها همه محو کرد تو این وضع شریک و دخیلن
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1399/01/04
کمک قبول نکنید دیگه دول سرنا نمیخواد منتظرید آمریکا تحریم ها را بر داره آقای روحانی پس خیلی بچه ای اخوی.
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1399/01/04
مملکت نابوده بیحیا جهش مرگه نه جهش تولید
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1399/01/04
شب خوابیدتاصبح بیدارشدبنزین گران شد این خبر نداره ظهرخوابیدعصربلندشدکروناپیداشدکلیدشم کاری نمی کنه الابرکت الا
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1399/01/04
دق آمریکاخیلی هاراگشته‌وخواهدکشت‌بسه‌حجالت‌بکشید
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1399/01/04
بابا قهرنکن بگیر بده به فلسطین وسوریه ویمن شما که همه چی را دادید ماسک و....راهم بدید
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1399/01/04
زندگی‌راحت‌خ.دراادامه‌بدن
مافعلا‌ازچاله‌توچاه‌افتادیم‌که‌اگه‌باتدبیرشما
زنده‌بمونیم‌‌دوباره‌برمیگردیم‌توچاله‌مون
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1399/01/04
تو هیچ کاره ی ،وگرنه قبول میکردی منتهی جرات بیانش را نداری ،همانگونه که مردم خواهان دوستی با تمام کشورها ومخصوصا آمریکا هستند
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1399/01/04
هر کی دنباله دشمنی افکنی و سودجویی از این جریانهای نابود شه
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1399/01/04
شماها دنبال پول هستید نه لوازم پزشکی چون میخواهید برای اهدافتان مردم ذره ای ارزش ندارن.همون بهتر که تحریمه این منابع برای آیندگان بمونه از ما که گذشت
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1399/01/04
الان شیشتا رئیس جمهور اومده از همون اول که میومدن تحریم برداشته میشد میگفتن جشن بگیریم تا الان .الان هم دنبال این هستند تحریم برداشته بشه جشن بگیرند آخه تحریم وغیر تحریم برای مردم هیچ سودی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1399/01/04
صبر کن تا ایران تو تمام آمار ها اول بشه بعدا به التماس میافتی
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1399/01/04
توهم مثل امریکا دورغ زیاد میگی
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1399/01/04
همه مسیولین ما دزدن به منفعت خودشان فکر میکنند
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1399/01/04
اگه با یه خری دعوات شد حالا گیر افتادی تو گل فقط اون خره میتونه کمکت کنه خود اون خره هم میگه بیا دستو بده من توهم میدونی خره اگه کمکت کنه از توگل درمیای دستو بده به خره تا فرو نرفتی تو گل و خفه نشدی
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1399/01/04
الان روحانی بره مشکل اروپا رو با دستمال کاغذی حل کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج