کاهش ۵۲درصدی ترددهای نوروزی در لرستان
۹۷۶۵۰۳
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
۱۱۰۷۷ 
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: آمار تردد در ۱۴ روز تعطیلات نوروزی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۲.۱۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: آمار تردد در ۱۴ روز تعطیلات نوروزی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵۲.۱۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

عباس شرفی اظهار کرد: از ۲۵ اسفند ۹۸ تا نهم فروردین ۹۹، دو میلیون و ۶۰۰ هزار و ۹۲۷ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی لرستان تردد داشته که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با پنج میلیون و ۴۳۹ هزار و ۸۱۹ وسیله نقلیه حدود ۵۲.۱۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی با اشاره به آمار تردد نهم فروردین ۹۹، تصریح کرد: در نهمین روز از سال جدید، تردد ۱۴۳ هزار و ۴۹۰ وسیله نقلیه در محورهای مجهز به تردد شمار استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۴۴۲ هزار و ۶۶۹ وسیله نقلیه ۳۲ درصد کاهش مشاهده می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان با بیان اینکه سهم وسایل نقلیه سنگین از این میزان تردد ۲۵.۳۸ درصد بوده است، افزود: در این روز ۳۶ هزار و ۶۲۳ وسیله نقلیه سنگین در استان تردد نموده درحالی‌که سال گذشته در همین روز میزان تردد این نوع وسیله نقلیه ۴۸ هزار و ۸۷۸ دستگاه بوده است.

شرفی خاطرنشان کرد: میانگین سرعت وسایل نقلیه در محورهای مجهز به تردد شمار استان در نهم فروردین ۷۳.۵ کیلومتر بر ساعت و ساعت اوج تردد بین ۱۷ تا ۱۸ گزارش شده است.

وی اضافه کرد: مردم برای پیشگیری از شیوع کرونا و همچنین در شرایط جوی کنونی که احتمال وقوع سیل در استان وجود دارد، در خانه بمانند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج