روحانی: کرونا برای مردم ایران، امتحان الهی است
۹۷۶۸۷۰
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
۳۳۲۹۴
رئیس جمهور گفت: دفاع مقدس، تحریم‌ها و بیماری کرونا ۳ امتحان بزرگ الهی برای مردم ایران بوده است.

خبرگزاری مهر: رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور گفت: دفاع مقدس، تحریم‌ها و بیماری کرونا ۳ امتحان بزرگ الهی برای مردم ایران بوده است.

حجت الاسلام حسن روحانی صبح امروز (سه‌شنبه) در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: کشورمان در مبارزه و مقابله با کرونا موفق عمل کرده است. تمامی این موفقیت‌های دولت در سایه حضور و حمایت مردم بوده است. مردم در صحنه بوده‌اند و به سلامت خود اهمیت داده‌اند.

روحانی: کرونا برای مردم ایران، امتحان الهی است

وی ادامه داد: مردم ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل سه امتحان بزرگ الهی قرار گرفته‌اند که اولین آن در دوران دفاع مقدس بود و لازم بود مردم حمایت کنند. جوانان، بسیج، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و به طور کلی همه مردم کنار یکدیگر قرار گرفتند و در برابر توطئه جهانی موفق شدیم.

رئیس قوه مجریه گفت: مردم این کار را کردند. این کار نه برای یک یا دو روز بود، بلکه برای هشت سال تمام مردم از استقلال، عزت و نظام خود حمایت کردند.

روحانی افزود: امتحان دوم تحریم بود. تحریمی طولانی که برای سال‌های طولانی علیه ما در طول ۱۰ الی ۱۲ سال اخیر اعمال شد و به خصوص در دو سال اخیر علیه ما اعمال شد و مردم ما در مقابل آن مقاومت کردند.

وی عنوان کرد: مورد سوم از امتحان‌های الهی کرونا است. البته مردم ما امتحان‌های زیادی داشتند که از همه آن پیروز بیرون آمده‌اند.

رئیس جمهور تاکید کرد: چون کرونا آزمایشی قابل مقایسه با دنیا است، به راحتی ما می‌توانیم آن را مقایسه کنیم. روزهای سختی بر مردم ما گذشت.

روحانی افزود: ایام عید بود و مردم می‌خواستند به دید و بازدید، سفر و زیارت بروند که نشد و این موضوع برای مردم سخت بود.

وی اظهار داشت: در مقابل وقتی ما اقدامات خود را با دیگر کشورها مقایسه می‌کنیم، موفقیت‌هایی که در این زمینه به دست آورده‌ایم قابل توجه است.

رئیس جمهور ادامه داد: در خط مقدم مبارزه با این بیماری پزشکان، پرستاران، کادر درمان، نیروهای مسلح بودند؛ ولی همه آمدند و مردم حمایت کردند. دیروز با استاندار اردبیل صحبت می‌کردم و از ایشان در مورد میزان کاهش مسافرت‌ها پرسیدم.

روحانی تاکید کرد: استاندار اردبیل به من گفت که می‌توانم بگویم تقریباً سفرهای نوروزی ما صفر بوده است. این موضوع خیلی مهم بوده است. استانداری دیگر نیز به من گفت که سفرهای نوروزی استان ما ۸۰ درصد کاهش داشته است.

وی عنوان کرد: استانداری دیگر خبر از کاهش ۹۴ درصدی مسافرت‌های نوروزی می‌داد که این موضوع با حمایت مردم ممکن شده است. مردم کمک کردن و با حضور در صحنه این اتفاقات رخ داد.

رئیس جمهور اظهار داشت: معاونت درمان وزارت بهداشت در این جلسه آماری به ما ارائه کرد و نموداری که از سوی سازمان بهداشت جهانی منتشر شده را به ما نشان داد که بر اساس آن، شرایط ایران در مقابل کشورهای دیگر، بهتر است. این نمودار به ما نشان می‌دهد که مردم به ما کمک کردند.

روحانی تصریح کرد: صدا و سیما به عنوان صدای ملی برای مردم تبیین کرد و مردم نیز گوش کردند. اقدام مردم هم سمعا بود، یعنی گوش کردند و هم طاعتا، یعنی عمل کردند. بنابراین این کار بسیار عظیم و بزرگ بود که در کشور ما انجام شد و من باید سپاسگزاری کنم.

وی اضافه کرد: آماری که امروز در جلسه از سوی وزارت بهداشت اعلام شد، آمارهای امیدوار کننده ای بود. این آمار نشان داد که در برخی از استان‌های ما، ورودی بیمار به بیمارستان‌ها کم شده و خروجی از آنها بیشتر شده است. در تهران در بیمارستان امام خمینی (ره) که برای ما مهم است، اعلام شد که مراجعه کننده در روزهای اخیر به حدود یک پنجم رسیده است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: این موضوع بسیار مهم است، یعنی مردم شرایط بهداشتی را مراعات کرده، در خانه مانده، سفر را کنار گذاشتند و دید و بازدید نرفتند. البته در کنار آن پزشکان ما بسیار تلاش کردند و رسانه‌های ما و صدا و سیمای ما تلاش بسیاری کردند. همه این مجموعه‌ها دست به دست هم داده و این افتخار را برای ما آفریده است که نمودار تبیین شده در مورد این بیماری در کشورهای غربی با کشور ما متفاوت باشد.

روحانی اظهار داشت: در نموداری که سازمان بهداشت جهانی ارائه کرده در کشورهای غربی ما شاهد یک افزایش خیره کننده شیوع کرونا هستیم که این جهش را در ایران نمی‌بینیم و شیب آن در کشورمان ملایم است. صدا و سیما این نمودار مقایسه‌ای را برای مردم تشریح و توضیح دهد.

وی ادامه داد: این نشانگر این است که مردم ما با فرهنگ بلند خود و همچنین پزشکان و پرستاران ما با تلاش و ایثار خود در کنار مدیریت کشور با همه توان به صحنه آمدند تا به این جایگاه دست پیدا کنیم.

رئیس جمهور گفت: در طرح تحول سلامت به حمدالله شرایط مراقبت ویژه و ICU بیمارستان‌های ما شرایط بهتری پیدا کردند. ما در حال حاضر ۸۶۰۰ تخت مراقبت ویژه در کشور داریم که اگر اینها نبود، اگر طرح تحول سلامت اجرا نمی‌شد و ما به جای این تعداد اگر چهار یا پنج هزار تخت داشتیم، دچار مشکل و مضیقه می‌شدیم و اعتماد سلب می‌شد.

روحانی افزود: اگر تعداد تخت کمی داشتیم، روحیه مردم تخریب می‌شد و الحمدلله این اتفاق نیفتاد. آنچه در سلامت الکترونیک که از آغاز سال قبل آغاز و اجرا شد، باعث شده است که کار غربالگری انجام شود و با مردم تماس گرفته می‌شود و از شرایط آن‌ها اطلاعات کسب شده و یا به آنها آگاهی‌هایی داده می‌شود.

وی عنوان کرد: یا در مورد تعداد آمبولانس‌ها که در دولت ما دو برابر شده سبب شده است که دست ما باز باشد و اگر کسی حالش خوب نبود، به وسیله آمبولانس سریعاً به بیمارستان منتقل شود.

رئیس قوه مجریه اضافه کرد: البته باید گفت که شرایط نیز به ما کمک کرد. معمولاً در ایام عید تخت‌های بیمارستانی ما کمی خالی می‌شود و تعدادی از پزشکان و تعدادی از بیماران در این ایام به بیمارستان نیستند و پیش از رسیدن به عید کارهای درمانی خود را انجام می‌دهند. از این رو شرایط به ما کمک خوبی کرد.

روحانی تاکید کرد: شرایط عید باعث شد که در کسب و کار اقداماتی انجام شده و ما فشار آوردیم. ایام عید و به خصوص بعد از اول فرودین، کسب و کار خیلی رونق ندارد و رونق آنها برای ماه اسفند است و این به ما کمک کرد؛ اما در مجموع کار بزرگ و عظیمی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در این جلسه گفته شد که همه اساتید قدیمی و بزرگ دانشگاه‌های ما و به خصوص دانشگاه تهران، خودشان به بیمارستان‌ها مراجعه کرده و در کنار پزشکان و پرستاران ما قرار گرفته اند تا روحیه آنها برود. این موضوع بسیار ارزشمند است و نشان می‌دهند که آثاری که مردم ما در سایه آثار فرهنگ بلند اسلام، ایران و انقلاب اسلامی بدان رسیده‌اند و به این درجه از رشد رسیده‌اند و در کنار هم هستند.

رئیس قوه مجریه اظهار داشت: در جلسه امروز اعلام شد که این بیماری هنوز یک درمان و دارو ندارد و حتی گفته شد که برخی داروهایی که اعلام می‌شود برای درمان این بیماری ساخته شده، تبلیغات درستی نیست. در جلسه امروز اعلام شد که اساس درمان این ویروس مراقبت است.

روحانی بیان کرد: مراقبت در منزل و بیمارستان اساس درمان کرونا است و این درمان مناسب است که در بیمارستان‌ها انجام می‌گیرد و آمار نشان می‌دهد که فوتی‌های ما کاهش پیدا کرده است. این محصول مراقبت ارزشمندی است که در سراسر کشور ما از بیماران در حال انجام است.

وی ادامه داد: چند نکته است که باید عرض کنم. اولین نکته در مورد فرداست. فردا که به ۱۳ بدر یا روز طبیعت مشهور است و هر کدام که اسمش باشد، سنت و عادت مردم این بوده که از خانه خارج شده و به پارک‌ها و جنگ‌ها مراجعه می‌کردند. امسال ما شرایط خاصی داریم.

رئیس قوه مجریه گفت: مردم در طول این مدت حمایت کردند و پشتوانه بخش سلامت کشور ما بوده اند و درخواست ما از مردم است که مراعات کنند. البته بوستان‌ها و پارک‌های ما بسته است، ولی با این حال مردم رعایت کرده و در خانه بمانند و این سنت را به زمان دیگری موکول کنند.

روحانی افزود: در جلسه امروز ما چندین موضوع مصوب شد. اگر کسی فهمید که به طور قطعی به این ویروس مبتلا شده، ملزم به قرنطینه خود است. اگر حالش خوب نیست که به بیمارستان مراجعه می‌کند؛ ولی اگر حالش زیاد بد نباشد، باید در خانه، خود را قرنطینه کند.

وی عنوان کرد: این نباشد که کسی بگوید من حالم خوب است، مشکلی ندارم و بیرون بیاید. شاید خود فرد مشکل نداشته باشد و ۸۰ درصد مردم هم همین گونه هستند که علامت خاصی ندارند؛ ولی در عین حال ناقل خواهند بود و به دیگران سرایت می‌دهند.

رئیس قوه مجریه اضافه کرد: اگر در خانه خود شرایط فراهم است، اتاقی را به خود اختصاص داده و خود را قرنطینه کنند. اما اگر حالشان خوب نیست به بیمارستان مراجعه کنند. اگر هم حالشان خوب است و شرایط مناسبی در منزل ندارند، حتماً به نقاهتگاه‌هایی که در شهر وجود دارند مراجعه و استراحت کنند.

روحانی اظهار داشت: اگر کسی این کار را نکند و بعد از مشخص شدن بیماری، شرایط را مراعات نکند، فرد متخلف خواهد بود و به عنوان کسی قلمداد می‌شود که قوانین کشور را نقض کرده و جان دیگران را به خطر انداخته است. در این موارد فرد شامل قانون مجازات شده و با وی برخورد می‌شود.

وی افزود: اگر دولت، نیروی انتظامی و ضابطان ما متوجه شوند، با فرد متخلف برخورد شده و طبق قانون در قوه قضائیه برخورد صورت خواهند گرفت.

رئیس قوه مجریه بیان کرد: مسئله دیگری که امروز مصوب شد، محل‌هایی که تست‌های بالینی در آن صورت می‌پذیرد باید به یکی از اعضا و بستگان نزدیک بیمار اطلاع دهند و خانواده بیمار باید بدانند که وضعیت فرد چگونه است تا دیگران را مبتلا نکند.

روحانی تصریح کرد: دوم اینکه باید به محل کار بیمار اطلاع دهند. بیماری چیزی است که نباید به دیگران اطلاع داده شود و باید گفت که محرمانه است؛ ولی چون این بیماری می‌تواند به دیگران سرایت کند، باید به محل کار بیمار، رئیس اداره و یا مسئولان اطلاع داده شود و ما این موضوع را مصوب کردیم.

وی اضافه کرد: قبلاً تصویب کرده بودیم که محدودیت‌های سختگیرانه تا ۱۵ فروردین باشد. امروز ما تصمیم گرفتیم که این موضوع را تا ۲۰ فروردین ادامه دهیم. هرچند هنوز داده، اطلاعات و تحلیل به دست ما نرسیده است و قرار شد تا ۱۴ فروردین وزارت بهداشت این اطلاعات را به ما بدهد؛ ولی ما تصمیم گرفتیم که شرایط تا ۲۰ فروردین تمدید شود و بعد از آن وزارت بهداشت و وزارت کشور برنامه آن را تهیه کنند تا جلسه را ما برگزار کنیم.

رئیس جمهور اظهار داشت: ما آمادگی داریم تا این جلسه را به محض آماده شدن برنامه وزارت بهداشت و کشور برگزار کنیم، چرا که برای وزارت آموزش و پرورش، صدا و سیما، وزارت علوم، والدین و جوانان ما مهم است و ما اوایل هفته آینده مشخص خواهیم کرد که پروتکل‌ها بعد از ۲۰ فروردین چگونه خواهد بود.

روحانی افزود: شرایط استان‌های ما یکسان نیست و برخی خوب است و برخی خوب نیست. همه ۳۱ استان ما شرایط یکسانی ندارند. وزارت بهداشت اعلام کرد که ۲۳ استان ما وضع نسبتاً خوبی دارند و شرایط قابل قبولی دارند.

وی گفت: قرار شد وزارت کشور برنامه جدیدی را به ما بدهد تا مشخص شود که ما چگونه تصمیم بگیریم. مثلاً برای استان‌هایی که شرایط خوبی دارند، یک تصمیم بگیریم و برای آن استان‌هایی که شرایط مطلوبی ندارند، تصمیم دیگری بگیریم. اگر اینگونه شد و ما بنا به اتخاذ دو تصمیم گرفتیم، برخی استان‌ها که شرایط بهتری دارند، فعالیت اقتصادی و آموزشی خود را آغاز می‌کنند.

رئیس جمهور عنوان کرد: قرار شد ظرف یکی دو روز آینده مشخص شود که نحوه تصمیم گیری ما چگونه خواهد بود و دو تصمیم برای استان‌ها خواهیم گرفت یا اینکه تصمیم ما جمعی برای کل کشور خواهد بود.

روحانی تصریح کرد: جا دارد بار دیگر از مردم بخواهم به پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند و هرچند این محدودیت‌ها، سختی‌هایی را برای مردم ایجاد کرده است؛ ولی این محدودیت‌ها ضروری است.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: مردم با همه کسانی که در زمینه اجرای پروتکل‌های بهداشتی فعالیت دارند، همکاری کنند تا این روزهای سخت نیز هر چه زودتر پایان پذیرد.

روحانی: کرونا برای مردم ایران، امتحان الهی است

برچسب ها:
انتشار یافته: 231
در انتظار بررسی:242
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1399/01/12
شایدم عذاب الهی باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
هر وقت ایشون صحبت میکنه من میخام خودکشی کنم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
شک نکن که عذابه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
از نظر ایشون برای آمریکا عذاب الهی است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
لابد برای آمریکا عذاب الهی هست نه
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
ميشه اسم منو خط بزني چرا كه سواد ندارم حقوق ندارم كار ندارم بيمه ندارم پول هم ندارم. دمت گرم اقاي رييس جمهور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
برای مردم و کشور ، مطمئنا زحمته و برای شما حتما ، رحمت بوده ، چون توپلتر ، پولدارتر ،.........
بدون نام
Romania
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
تک تکتون بد خواهید مرد ینی
بدون نام
Romania
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
اره برای ما هم امتحانه هم فرصت هم رشد...!
چی بهتر از این میخایین؟!
حالا برید بگید ایران و حکومتش بده
فرزاد.م
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
این حرفا مصرف داخلی برای امثال شماها ک توتستن گول بزنند میخوره!!!
مهدی ۵۵
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
ما تو سالن امتحان زایییده شدیم شر اصلی خودتی
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1399/01/12
تا چهارمی نشده بلند صلوات
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1399/01/12
خدا فقط نشسته از ما امتحان میگیره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
قربون خدا برم امتحاناش تموم نمیشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
سسسسسس! توی جلسه امتحان حرف نمیزنن
بدون نام
Romania
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
خخخخخخخ
United Arab Emirates
11:36 - 1399/01/12
پس مسئولیت ازگردن دولت ساقط میشود!!!
پاسخ ها
ا.ع
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
امتحان الهی فقط برای مردم.شمافقط از دین همینو برای مردم میدونید امتحان....امتحان شماکی هست.بس کنید چهل ساله امتحان دادیم
تایسیز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
مثل امتحانات هفتگی آمادگی کنکور، با این تفاوت که بعد از چند سال کنکور و قبولی و دانشگاه هست ولی این امتحانات علکیییه ، ثمری ندارد
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1399/01/12
ما که چهل ساله همش تو سالن امتحانیم پس کی زندگی کنیم؟
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
میتونی تشریف ببری خارج و اروپا،اونجا زندگی کنی
بدون نام
Romania
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
منم بیاااام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
آقای بدون نام اون کسی که باید بره
اقلیته، نه جمعیت ۹۵ درصدی
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1399/01/12
حتما برای کشورهای دیگر عذاب الهی
.......
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1399/01/12
خدا هیچ کار دیگه ای نداره ، همش داره از ما امتحان میگیره ؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
لیاقت این ملت همین حرفاست داداش
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/01/12
مردم امتحان خودش را کردن این امتحان الهی یرای شما هاست که کمی بخود ایید
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
فعلا که همشون سور و مر و گندن!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
دقیقا مرگ رو برایه همسایه میبینه ایشون
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/01/12
این امتحان برای مسئولین سنگین تره. آقای روحانی شما تو این امتحان نمره خوبی گرفتین؟
پاسخ ها
ali_akbar_9090
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
درود بر شما آقای دکتر روحانی
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/01/12
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
نمره حسن اقا 2از بیست است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
... وقوع سیل امتحان الهی.. زلزله امتحان الهی . احتکار و گرانفروشی امتحان الهی . کرونا امتحان الهی .. در خانه ماندن امتحان الهی.. این امتحان الهی کی به پایان میرسد معلوم نیست!!
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/01/12
روحانی چرا خدا فقط یکسره از ما امتحان میگیره دیگه کم آوردیم.......
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1399/01/12
احسن این مرد باید گفت وانشالله که این بلا را پشت سر بگذارند
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1399/01/12
خدا اگرشیعه های ایرانی پیرو اهلبیت پیامبرش (ص) را نداشت معلوم نیست برای امتحان و تعطیل نشدن کلاس هایش و عدم ورشکستگی چه میکرد %@
-
11:39 - 1399/01/12
بیخیال بابا ، اهان راستی فقط برای مردم ایران امتحان الهیه ؟
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1399/01/12
برای بقیه مردم جهان چیست؟ عذاب الهی ؟
پاسخ ها
اندی خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
برای بقیه مردم جهان امتحان نهایی هست
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1399/01/12
خجالت بکش پرستارها ودکترامون دارند پرپر میشند
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1399/01/12
چطوره فقر و بدبختی جنگ و کرونا اختلاس فقط برای ایران نعمت الهی است ولی برای دیگر کشورها عذاب و خشم خدا است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
برا ما ایرانیها فقط روغن بنفشه تجویز میشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
برا ما ایرانیها فقط روغن بنفشه تجویز میشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
تجویز درمان اسلامی. روغن بنفشه رو خوب بلدند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
پسرا چی!! ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1399/01/12
این همه امتحان ...همش هم امتحان بد بختی
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1399/01/12
تو هم مراقب امتحان هستي تا كسي از سر جلسه فرار نكند و همه امتحان بدهند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
بابا خوده روحانی یکی از همون امتحانهای الهی برای ما مردم بدبخته
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
این امتحانات تازمان مرگ ایرانیان ادامه دارد وپس از مرگ دیگر هیچ امتحانی نخواهد بود.سئوال اینکه مسئولان جز دعا کردن کار دیگری بلدند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
اينا واسه دعا كردنم پول ميگيرن ! خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
اره‌برای‌مردم‌امتحان‌الهی‌‌واسه‌خودتون‌برداشتن‌بودجه‌و‌اختلاص‌‌
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
امتحانی بود که شماها رو بیشتر بشناسیم که متاسفانه در این آزمون شما رد شدید
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
مردم امتحانشون را پس دادند شماها چکار کردید........
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
واسه ما امتحان الهی واسه دیگران بلای الهی آره ؟؟؟؟؟؟ ........
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
فعلا حضور چنین دولت کارآمدی در این کشور امتحانیست الهی و بس ...
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/12
الانم در دفاع مقدسیم.........
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1399/01/12
بیکاری ماهم امتحان الهی است ببینم از گشنگی میمیریم یا نه.....
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1399/01/12
باسلام جناب اقای روحانی من کارگر بنای بودم بخاطر کرونا 40روز است درخانه هستم خواهش میکنم یک کمک بما کنید باتشکر ازشما
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
حتما شماره کارت بده خخخ مرد مومن دنبال چی هستی اخه؟؟؟ گشنه تر ازینا پیدا نکردی ک درخواست کمکک کنی ...
امباته
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
آقای رحیمی عزیزم این بنده خدا همش میگه مردم بما کمک کنن. آنوقت شما از این آدم کمک میخوای ...برو پدر جون این امام زاده شفا نمیده که هیچ کور هم می‌کنه..‌‌
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1399/01/12
بیکاری ماهم امتحان الهی است ببینم از گشنگی میمیریم یا نه.....
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1399/01/12
چرا یارانه معیشتی من اصافه نشده
Iran, Islamic Republic of
11:41 - 1399/01/12
به راستی که خداوند در پی امتحان سیستم دفاعی مخلوقات خود شده است تا دریابد که چقدر بنده های خوب و محکمی ساخته است.
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/01/12
برای مردم ایران امتحان الهی هست، برای شما چی هست؟
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/01/12
به نطر من یه دختر هر دستیش ۱۵ تا النگو باشه
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/01/12
برای کشورهای دیگه پس.چییه عذاب الهی
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/01/12
کم دروغ بگو
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
فقط برای کارگران است که درخانه نان خوردن ندارند شما
خدا را هم از کارگران وفقرا گرفته اید ولی صبر خدا زیاد است
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1399/01/12
آقای روحانی این امتحانات الهی مارو به زانو دراورده
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1399/01/12
چرا هر چی بدبختی گرفتاری برای ایرانه
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1399/01/12
بهش بگین اگه حرف نزنه نمیگن لالِ...
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1399/01/12
عجیب است آنرا به امتحان الهی نسبت داد.......
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1399/01/12
و برای کشورای دیگه مثل امریکا عذاب الهیه.اینم از منطق رئیس جمهورایران
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1399/01/12
اگر از این امتحان کسی بیرون بیاد.
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1399/01/12
سیل ، زلزله ، فقر و نداری و اکنون کرونا امتحان الهی است ....
ای خدای مهربان , دیگه این امتحان بسه .برو بطرف غربی ها و آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب .
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1399/01/12
ما اگه نخواهیم در این کنکور شرکت کنیم کی را باید ببینیم
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1399/01/12
مگه خدا فقط ناظم مدرسه ماست
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1399/01/12
دولت از این امتحان الهی آیا سربلند بود یا ...؟
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1399/01/12
این آقا مثل اینکه نظرسنجی رو که میگه مردم یک درصد از عملکرد دولت رضایت دارن ندیده
Sweden
11:48 - 1399/01/12
و برای مردم سایر کشورها چیه اونوقت؟؟؟؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1399/01/12
لابدملت چین هم امتحان الهی داشتن
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1399/01/12
فقط برای مردم ایران امتحان الهی.برای بقیه دنیا عذاب الهی؟
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1399/01/12
اخه چرا باید همه امتحاناتو ما بدیم
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1399/01/12
نه قربان مردم از این امتحانا ت خسته شدن
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1399/01/12
برای ما امتحان اللهی و لی برای سایر کشورها امتحان علوم
Germany
11:51 - 1399/01/12
برای ما امتحان الهیه برای بقیه کشورا عذاب الهیه، واقعا که
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/01/12
آقای روحانی اینها عذاب الهی است بخاطر ظلم که شما مسولین به مردم میکنید بخاطر بی حجابی بخاطر فساد و غیره ولی نه مسولین و نه مردم باید توبه کنیم
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/01/12
چرا این امتحان برای شماها نیست.هرچی سختی هست امتحان برای مردم است.نکنه مسئولین سوالات این امتحلن رو دارن.چرا مسیولین در تمام زندکی شون غرق در رفاه هستند و با سختی امتحان نمیشن.
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/01/12
لابد برا آمریکا هم عذاب الهیه ؟
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/01/12
تکلیف ما را روشن کنید اگر در این امتحانات قبول شدیم دیگه برای چی امتحان میگیرند ؟ آقا ما با همان مدرک سیکل هم راضی هستیم
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/01/12
پاینده باد ایران اسلامی که محور آن دین مبین اسلام است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
خخخخخ
امباته
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
هرچی بدبختی تو این مملکت هست از دست افرادی چون شما هست ..
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/01/12
اقای روحانی این همه اختلاس در این مملکت امتحان چیست..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/01/12
پس کی عشق و حال الهی میرسه ؟..
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1399/01/12
درود بر شرفت ای رئیس جمهور دلسوز و زحمت کش..
به امیدی سربلندی ایران عزیزمان همه در رکاب شما هستیم. خدا قوت
پاسخ ها
شاگرد اول
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
آنکس که نداند و نخواهد که بداند | حیف است چنین ......‌
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1399/01/12
کل دنیا کرونا گرفتن فقط برا مردم ایران امتحان الهیه هر بلایی سرمون میاد همینو میگن
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
مردیم از بس امتحان دادیم
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1399/01/12
باشه رئیس جمهور!!!!فقط میشه بگی این امتحانات کی تموم میشه تا ماها بتونیم کمی هم زندگی بکنیم؟؟؟!!!!!چون دیگه الان بیشتر از چهل پنجاه سالمونه!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1399/01/12
امتحان الهی ههههههه چه امتحانی ویروسی که ساخته دست بشره،چرا بیخود اسم خدارو مکشید وسط
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1399/01/12
بلی امتحان الهی برای مردم نه مسئولین اگه امتحان الهی است چرا دنبال رفع تحریم والتماس هستید وهمه بدبختیها رابه تحریم گره زدید
پاسخ ها
مراد علی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
من نخوام امتحان بدم کی را باید ببینم اقای رییس جمهور کاخ نشین اینها امتحان الهی است حق ونا حق نکن به ان رییس برنامه وبودجه خودت بگو کفر کارگران وبازنشته های تامین اجتماعی را در اوردیای پول ها ارث پدر شماها نیست که فقط به لشکری و کشوری می دهید چون اقای نوبخت خودس بازنشته اموزش وپرورش است این کار ها را زود انجام میده هم از اخور وهم از وهم از توبره
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1399/01/12
کرنا برای مسئولین ایران ،امتحان الهی است.
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1399/01/12
این امتحانات ما کی تموم میشه؟
ما که نفهمیدیم الان کلاس چندم هستیم؟
فقط امتحان و امتحان بدون رفتن به کلاس بالاتر!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
داداش تو دیگه چرا ایکا همش بازیه پشت پردست...
-
12:02 - 1399/01/12
البته که برا دیگران انتقام الهیست
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/01/12
قربون خدا بشم . این چه امتحانی شد که فقط ما ملت ایران باید امتحان بدیم
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1399/01/12
و حتما برای غرب عذاب الهی...
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1399/01/12
یکی به این آقا بگه چرا فقط مردم توی این کشور باید امتحان الهی بدن؟ اونم این همه!
چرا خدا مسئولان رو از امتحان معاف کرده؟
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1399/01/12
اختلاسها هم یک امتحان الهی هست ،فقر هم امتحان الهی هست...
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1399/01/12
واسه دنیا عذاب واسه ما امتحان الهی عجب
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1399/01/12
دقیقا واسه مردم،پس شما رو کی امتحان میکنه خدا؟؟
پاسخ ها
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
دقیقا گل گفتی ....
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1399/01/12
شما که از مردم نیستید که به درد مردم وجامعه را بدونید برید تو مخفیگاه قایم بشید
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1399/01/12
اگه کرونا برای ما امتحان الهی است ، بدای مردم آمریکا و مردم چین چیه ، غذاب یا امتحان الهی ؟
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1399/01/12
چرا این امتحان فقط برای مردمه
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1399/01/12
تو از کدوم امتحانت سر بلند بیرون اومدی؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1399/01/12
چقدر امتحان دکتر
چرا ما همش باید امتحان بدیم؟
مردم چرا؟
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1399/01/12
بابا جمع کنید این حرفها واقعان کسی هنوز پیدا میشه این حرفها رو قبول کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
بهر بلایی میاد میگن امتحان الهی ما که انقدر امتحان دادیم دکترا گرفتیم شما مواظب خودتان باشید با خوردن حق گارگران رفوزه نشین
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1399/01/12
......کرونا در برابر شما نوش دارو هست
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1399/01/12
همش از مردم مایه میزاره.. ....
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1399/01/12
چرا امتحان الهی فقط واسه مردم ایرانه ؟؟؟

........
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1399/01/12
حتما برای دنیا عذاب الهی است لطف کنید کم کاری های خودتون را توجیه نکنید
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1399/01/12
برای کشورهای دیگه میشه بلایای الهی و برای کشور ما میشه اماحان الهی..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
ما تا حالا اینقدر امتحان دادیم که پی اچ دی رو گرفتیم
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1399/01/12
ما نمیدونیم چرا بعد از انقلاب همه ش داریم امتحان میدیم ..امتحان فقط برای ما هست ......
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1399/01/12
خجالت بکشید! چه عملکرد موفقی؟
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1399/01/12
امییییدوارم که برای دولت ایران هم امتحان الهی باشه .آمین
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1399/01/12
اگه همه ی مردم دنیاهم بمیرند اینم امتحان الهی است
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1399/01/12
برای باقی کشور ها ، عذاب الهی
ما فقط خوبیم
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1399/01/12
ملت از زمانی که یادم میاد در حال امتحان دادن بودند حالا کی این امتحانها تمام بشه خدا میدونه. خدا خودش هم راضی نیست به این امتحانات ولی چه میشه کرد که ....
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1399/01/12
برای مسئولین امتحان الاهی نه مردم بیسواد
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1399/01/12
سلام اقای روهانی ماازشما راضی هستم خواهشمندم به وضع کارگران بنای رسیدگی کنید ما حقوق بیمه ای نداریم روز مزد بودیم العان بیکاریم
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1399/01/12
برای کشورهای دیگر عزاب الهی استبرای کشور های دیگر عزاب الهی است
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1399/01/12
میگم چرا این امتحانات الهی فقط شامل ایران میشه..نمیشه حالا یه با خدا مارو تو خوشی ها امتحان کنه..همش تو شرایط بد باید امتحان بدیم..
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1399/01/12
خخخخخ.برا بقیه عذاب الهی حتما خخخ
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1399/01/12
کرونایی تو ایران نیست به شایعات توجهی نکنید
United Arab Emirates
12:32 - 1399/01/12
همش امتحان.کی این امتحانات الهی تموم میشه نمره امتحاناتو بدن یکم بریم تعطیلات استراحت کنیم
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1399/01/12
آیا همه امتحانهای الهی مال مردمه یا شامل مسئولین هم میشه؟
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1399/01/12
نمیدونم چرا فقط ما امتحان میشیم؟
چرا دیگر کشورها از این حرفا نمیزنن؟؟؟ راحته که. همه چیو بندازی گردن قضا و قدر و امتحان الهی.
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1399/01/12
بنظرم امتحان نهایی که حتی نمیتونیم از روهم تقلب کنیم.
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1399/01/12
ویروس را باهواپیما از چین وارد کردین بعد میگین امتحان الهی!!!!!
United Arab Emirates
12:37 - 1399/01/12
شما لطف کن به فکر معیشت مردم باش نمیخواد نظر بدی
پاسخ ها
ساناز
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲
آره واقعا
Iran, Islamic Republic of
12:39 - 1399/01/12
حتما واسه بقیه مردم دنیا عذاب الاهیه؟نه؟
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1399/01/12
شما برای مردم چکارکردید؟
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1399/01/12
برای مردم ایران امتحان الهی است و برای مردم امریکا عذاب الهی است !!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1399/01/12
مدیریت غلط شما هم یک امتحان الهی برای مردم هست لابد
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1399/01/12
هر چی امتحان سخته واسه ماست
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1399/01/12
بزرگترین امتحان الهی خود شخص آقای روحانی برای ملت ایران است .
Netherlands
12:45 - 1399/01/12
کرونا۳ باز چه صیغه ایه؟شما کلا نمیدونید این چه ویروسیه هر بار میاید یه اسم براش انتخاب میکنید مگه اسم وفامیل بازیه...
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1399/01/12
آقای روحانی کمک کنید این ویروس کرونا هر چه زودتر از بین بده هرکاری می تونید مردم رو جریمه کنی نزن مسافرت من دوما ه توی خونه هستم
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1399/01/12
امتحان مسئولین در مدیرت نیست ...فقط مردم بیچاره
United Arab Emirates
12:48 - 1399/01/12
شما کی امتحان الهی رو پس خواهید داد شما ها که ایرانی نیستید
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1399/01/12
به جای آیه نازل کردن به فکررفاه مردم باش .....
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1399/01/12
جناب رئیس جمهور محترم در نظر داشته باشید این ویروس کرونا در خیلی در کشور های به قول شما ها بلاد کفر هم شیوع دارد.....
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1399/01/12
برای شما هم امتحان مدیریتی بود که همیشه الحمدلله......
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1399/01/12
با حساب شما ما ایرانیها شدیم موش آزمایشگاهی خدا همه اش میخواهد بد بختیها را با امتهان کند
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1399/01/12
به قول بهتاش...من دیگه رد دادم
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1399/01/12
دلارهای نفتی برای چه کسی امتحان الهیه!؟
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1399/01/12
حتما برای کشورهای غربی عذاب الهیست!؟
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1399/01/12
دادا این همه امتحان دادیم یه کارنامه هم بدین ببینیم چن چن دیم تازه این اخریه که پیش اومده ن میخوام ورقمو بدم وقت تموم نشده ولی من خسته شدم
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1399/01/12
ما همه اش داریم امتحان الهی میدهیم نمره ما ۰ هست .
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1399/01/12
چراچهل ساله داریم امتحان پس میدیم همین اگه تو عربستان باشه عذابه الهی برای مردم ایران امتحانه الهی .............
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1399/01/12
این حرف ها سال 58 و 59 جواب می داد ولی الان نه
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1399/01/12
آقای روحانی اینقدر از طرف خدا حرف نزن تو از کجا میدونی امتحان الهیه چرا امتحان فقط برای ایران نگونبخت آخه
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1399/01/12
همش امتحان برای مردم ایران است......برای مردم دیگر جهان دیگه امتحان نیست.آنقدر ما امتحان دادیم دیگه باید همه مردم ایران دکترا گرفته باشند
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1399/01/12
واقعا درست گفتی ریس جمهور محترم
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1399/01/12
جناب آقای روحانی اولا در دوران دفاع مقدس نیرو انتظامی کجا بود،ثانیا به چه قیمتی مردم در قبال تحریم مقاومت کردند،ثالثا کرونا کل دنیا رو گرفته بعد برای ملت ایران امتحان الهی است واقعا جای تاسف داره
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1399/01/12
خدا بیکار فقط مردم ایران ازمایش میکنه
Germany
13:19 - 1399/01/12
برای ملت ایران امتحان الهی،برای مسئولان فرصت طلایی و برای سایر ملتها عذاب الهی
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1399/01/12
درست میگه برای مردم نه خودشون
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1399/01/12
شما مسولین هم فقط مراقب جلسه اید دیگه، یهو ما ایرانی ها از این امتحان الهی قصر در نریم.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1399/01/12
جناب اقای روحانی شما قبل از انتخابات قول ازغام یارانه و معشیتی دادین البته تعدادی در مجلس هم میگیم اما با شروع سال جدید خبری از ادغام نیس و ما همچنان منتظریم
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1399/01/12
این‌امتحان‌برای شما نیست که قایم شدی و هفته ای یکبار با فاصله ۲ متری جلسه تشکیل میدی؟
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1399/01/12
آخه تو چرا آنقدر شیطونی بلا
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1399/01/12
برای ما امتحانه برای تو چی چیه؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1399/01/12
اجازه حسن جواب سوال سه چیه
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1399/01/12
آقای روحانی وزیران شمامیگن سلاح بیولوژیکی وساخت دشمنه شمامیگیدامتحان الهیه بالاخره کدومه؟
..........
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1399/01/12
این امتحان الهی از شما مسئولین نه مردم

میبینیم حسابهای مردم در چنین شرایط چطور پر شده
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1399/01/12
خدایا لطفا یک مدت امتحان الهی نگیر تا ببینیم چه غلطی داریم میکنیم
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1399/01/12
حرفای اینو می شنوم حاضرم کرونابگیرم بمیرم از دست این راحت شم.
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1399/01/12
آقای رئیس جمهور فرمودید کرونا برای مردم ایران امتحان الهی بود ، لطفا بفرمایید امتحان الهی مسئولین کی شروع میشود ؟ برترینی های عزیز شما هم طبق معمول سانسور کن ، عادت کردم
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1399/01/12
برای کشورهای دیگه امتحان نهایی.
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1399/01/12
حتما شما این ترم مرخصی گرفتی
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
مرخصی،منو مرخصی
Germany
17:20 - 1399/01/12
این امتحان فقط وفقط مسئولین را نشان گرفته ربطی به مردم نداردمردم سرنوشتشان دست دولت ومسئولین است بترسید از عذاب خدا
Sweden
17:27 - 1399/01/12
مردمی که به تو و اون بقیه تون رای میدن همین هم از سرشون زیاده
خلایق هرچه لایق
هر کسی در دنیا ارزش و لیاقت خودش رو میدونه
ایرانی جماعت هم میدونه لیاقتش در چه قد و قواره ایه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳
ما مردم ایران اکثریت قاطع از رییس جمهور محبوب و مظلوممان تا پای جان حمایت میکنیم و به او اعتماد داریم. جناح تمامیت خواه انحصارطلب اصولگرای تندرو سعی میکنه بذر یاس و ناامیدی را بکاره
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1399/01/12
تاسه نشه بازی نشه از این به بعد خوشی ها شروع شد بد کرونا تا ببینیم هوووووووورا
Iran, Islamic Republic of
17:33 - 1399/01/12
مردم ایران همیشه در معرض امتحان الهی هستن!!
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1399/01/12
والله از 100نماینده مجلس 60 نفرشون مبتلا ومشکوک به بیماری بودن خدا کنه امتحان الهی از اون کسانی باشد که حق الناس به گردنشون نه اون دستفروشها وکارگران
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1399/01/12
رییس جمهورنگفت که این امتحان میان ترمه یاپایان ترم؟
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1399/01/12
واسه امتحانه واسه اونا عذابه الهی یه.....یا خدا ما رو ازین قوم ظالمین نجات بده
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1399/01/12
ببخشید برای شماها چی بود.
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/01/12
چرا فقط برای ما همش بدبختی و هزار زهرمار دیگه اتفاق بیفتد پس کی زندگی کنیم همش امتحان نهایی خدا ✋ بردار از سرمون.....
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1399/01/12
از زمانی که تو اومدی فکر کنم امتحان نهایی خداوند شروع شده
Germany
01:02 - 1399/01/13
البته انتخاب شما هم امتحان الهی بود تا مردم واقعیت هارو بیشتر درک کنند، هر چیزی که بی تدبیری و سوء مدیریت شما درش دخیل باشه امتحان الهی یه....
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1399/01/13
شایدم امتحان الهی برای دولت باشه!!! هههه...
United States
01:58 - 1399/01/13
خدالعنتتون کنه که هرچی کندکاری خودتونه میندازیدگردن خدا.باباول کنیدبرید
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1399/01/13
کی میشه تو ریاست ترک کنی بری
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1399/01/13
داداش رییس ۲۸۰۰ نفر جونشون و دادن آزمایش الهی چی چیه ، عذاب تر از اون دولت شماست
Iran, Islamic Republic of
04:59 - 1399/01/13
یعنی من واقعا موندم. این اگه حرف نزنه بهش میگن لالی؟
Iran, Islamic Republic of
08:08 - 1399/01/13
کی امتحانات تموم میشه که ماهم مثل بقیه مردم دنیا یک سه ماه تعطیلی داشته باشیم؟اگه بگیم ما نمیخوایم بریم بهشت کی رو باید ببینیم؟
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1399/01/13
همیشه غضب برای ما امتحان الهی برای عربستان امریکا غضب الهی
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1399/01/13
اره خوب شما هم بلای الهی هستید
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1399/01/13
میخام بدونم خداخسته نشدازبس ماروامتحان کرد چراتا یه طورمیشه میگن امتحان الهیه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج