روسیه خواستار برداشته‌شدن تحریم‌های یکجانبه شد
۹۷۷۵۶۷
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱
۱۱۶۹۴ 
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با تاکید بر غیرقانونی بودن تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه کشور‌های مخالف سیاست‌های واشنگتن گفت: تحریم‌های یکجانبه باید فوری و با هدف مقابله جمعی با ویروس کرونا برداشته شود.

ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با تاکید بر غیرقانونی بودن تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه کشور‌های مخالف سیاست‌های واشنگتن گفت: تحریم‌های یکجانبه باید فوری و با هدف مقابله جمعی با ویروس کرونا برداشته شود.

ماریا زاخارووا روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی در ساختمان وزارت امور خارجه روسیه که به صورت پخش تلویزیونی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، خاطرنشان کرد: اعمال تحریم‌های یکجانبه باید منع شود و تراکنش‌های مالی جریان یابد و جامعه جهانی باید فرصت بیابد در این شرایط دشوار شیوع کرونا به مقابله موثر با این چالش بپردازد.

زاخارووا یاداوری کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اخیرا در نشست ویدئویی ویژه گروه ۲۰ بر لزوم ایجاد کریدور سبز عاری از تحریم‌ها و جنگ‌های تجاری تاکید کرد و برخی شرکت کنندگان در این نشست ویدئویی ازجمله آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل از این ابتکار استقبال کردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با بیان اینکه آمریکا سعی دارد مقاومت ونزوئلا را در این روز‌های سخت از بین ببرد، اضافه کرد: ما خواهان پایان دادن به اقدامات آمریکا برای سرنگونی حکومت ونزوئلا هستیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج