بارسلونا باز هم دستمزد بازیکنانش را کاهش می‌دهد
۹۷۸۳۷۰
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۴
۲۶۱۶ 
باشگاه آبی‌و‌اناری‌پوش راهکارهای موجود برای تداوم کاهش دستمزد بازیکنانش را بررسی می‌کند.

خبرگزاری تسنیم: جوزپ ماریا بارتومئو، رییس بارسلونا از مدیران اجرایی باشگاه خواسته تحقیقاتی جامع در خصوص امنیت وضعیت مالی این باشگاه انجام گیرد و این تحقیقات در ماه می کامل خواهد شد.

نتیجه این تحقیقات به برگزاری مجدد مسابقات، برگزاری پشت درهای بسته یا تعطیلی ادامه‌دار مسابقات بستگی دارد. بخش مهمی از درآمدهای بارسلونا به بلیط‌فروشی، حق پخش تلویزیونی و فروش پیراهن بستگی دارد، به همین علت نامشخص بودن وضعیت این‌ عوامل باعث می‌شود میزان درآمد بارسا نیز نامشخص باشد.

با توجه به این عوامل غیرقابل پیش‌بینی، هیئت مدیره بارسلونا احتمالاً بر این اعتقاد بود کاهش 70درصدی دستمزد بازیکنان بارسلونا در روزهای تعطیلی فوتبال، کافی نخواهد بود و برای حفظ میزان درآمد باشگاه، احتمالاً بازیکنان باز هم باید دستمزد خود را کاهش دهند.

با کاهش دستمزد فعلی، 14 میلیون یورو از دستمزد سالانه بازیکنان برای باشگاه پس‌انداز می‌شود که هیئت مدیره بارسلونا این میزان را کافی نمی‌داند، در واقع بارسلونا قصد دارد مدل یونیون برلین یا یوونتوس را الگو قرار دهد. بازیکنان یونیون برلین آلمان، در روزهای تعطیلی لیگ هیچ دستمزدی نمی‌گیرند و بازیکنان یوونتوس نیز مجموعاً 90 میلیون یورو صرفه‌جویی کرده‌اند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج