دل‌بوسکه: نیمار بازیکنی متقلب است
۹۷۹۰۵۴
۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
۳۷۰۲ 
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اسپانیا اعتراف کرد که جزو طرفداران ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن نیست.

خبرگزاری تسنیم: ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، به انتقاد از برخی رفتارهای نیمار در زمین بازی پرداخت و اعتراف کرد که او با چنین رفتارهایی نمی‌تواند یک الگوی ورزشی خوب برای نسل جوان باشد.

دل‌بوسکه به نشریه موندودپورتیووی کاتالونیا گفت: به نظر من نیمار الگوی خوبی برای پیروی نیست. بحث موفقیت‌ها و آمارهای دوران بازیگری‌اش جداست و به نظر او بازیکن فوق‌العاده‌ای است. از نظر فنی قطعاً من او را در فهرست پنج بازیکن برتر دنیا قرار می‌دهم، اما او در زمین بازی زیاد تقلب می‌کند و سعی در فریبکاری دارد.

با فلج شدن ورزش و فوتبال دنیا به دلیل شیوع ویروس کووید 19 در اقصی نقاط جهان، دل‌بوسکه معتقد است که اکنون زمان خوبی است که بعضی از مردم یکسری مسائل را بیاموزند.

او ادامه داد: این وضعیت برای همه می‌‌تواند مانند یک درس آموزنده باشد، اینکه هیچ‌کس همه چیز را نمی‌داند و لازم نیست که در مورد هر چیزی اظهارنظر کند. منظورم این است که نباید سعی کرد که از این وضعیت بحرانی و در حالی که این همه آدم مرده‌اند برای رسیدن به اهداف سیاسی استفاده کرد.

دل‌بوسکه معقد است که فصل جاری مسابقات که به خاطر شیوع کرونا به حالت تعلیق درآمده است باید تا انتها برگزار شود و مسابقات را نباید نیمه‌تمام رها کرد.

او خاطر نشان کرد: لیگ‌های داخلی باید به پایان برسند. باید تکلیف قهرمانان، تیم‌های سقوط‌کننده و صعودکننده و دیگر سهمیه‌ها مشخص شود. فصل را باید به پایان رساند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط