واکنش مسکو به احتمال تحریم‌های جدید آمریکا
۹۸۱۰۶۷
۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
۶۰۹۵ 
روسیه درباره دستور اخیر دونالد ترامپ برای احتمال تحریم کشورهایی که اتباع خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا از آمریکا بازنمی‌گردانند، بررسی‌هایی انجام خواهد داد.

ایسنا: روسیه درباره دستور اخیر دونالد ترامپ برای احتمال تحریم کشورهایی که اتباع خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا از آمریکا بازنمی‌گردانند، بررسی‌هایی انجام خواهد داد.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: چنین تحریم هایی در هنگام بیماری همه گیر نا مناسب خواهد بود.

واکنش مسکو به احتمال تحریم‌های جدید آمریکا

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز جمعه دستوری مبنی بر احتمال تحریم کشورهایی که بازگرداندن اتباع خود از آمریکا را به تأخیرمی اندازند یا مانع آن می شوند، صادر کرد.

ریابکوف افزود: تا کنون جزئیات کمی در دست است، ولی با این وجود زمان آن نیست که در هر شرایطی به تحریم روی بیاوریم. ما بارها در مورد آن صحبت کرده ایم ، آن را در سطح ملی مطرح کرده‌ایم و به این کار ادامه خواهیم داد. آن را با همکاری کشورها زیادی انجام داده و خواهیم داد و بسیاری از سازمان‌های بین المللی همین نظر را ابراز کرده اند.

وی ادامه داد: این تحریم ها در شرایط فعلی فقط به مردم عادی لطمه خواهد زد تا اینکه همان طور که آمریکا انتظار دارد به تغییر رفتاردولت ها بیانجامد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1399/01/24
قال ترامپ:
اراده کنم تحریم می کنم
Iran, Islamic Republic of
02:39 - 1399/01/24
آخ ریس جمهور روسیه جه بسا که زبان شما را نتوانم والا هر طور شده خودم را به شما میرساندم به عنوان سه کشور بزرگ چین ویران و روسیه ریشه این امریکای آدم خور را از روی زمین برای همیشه میکندیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج