وراتی: انگار یکسال است بازی نکرده‌ام!
۹۸۱۶۵۴
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
۱۷۵۳ 
هافبک پاری سن ژرمن اعتراف کرد که روزهای سختی را تجربه می کند و دلتنگ حضور در تمرین گروهی شده است.

ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا فوتبال در سراسر جهان به استثنای چند لیگ آماتور به کلی تعطیل شود.

نه تنها لیگ های بزرگ تعطیل شده است بلکه بازیکنان حتی اجازه تمرین کردن در کنار هم را ندارند و حتی معلوم نیست که چه زمانی دوباره هیجان به مستطیل سبز برخواهد گشت.

تعطیلی فوتبال مشکلات زیادی را به وجود آورده است. از یک طرف باشگاه‌ها با بحران مالی مواجه شده اند و از طرف دیگر بازیکنان مجبور به خانه نشینی اجباری و آزار دهنده شده‌اند و البته هواداران هم چند هفته ای است که از جادوی این رشته جذاب بی بهره مانده اند.

مارکو وراتی هافبک پاری سن ژرمن درباره شرایط سخت این روزهای خودش سخن به میان آورد.

این بازیکن ایتالیایی گفت: واقعا شرایط سخت شده است. انگار که یکسال است به میدان نرفته ام. دلتنگ بسیاری از چیزها شده ام؛ از شادی گل تا کسب پیروزی و دیدن هم تیمی ها و تماشاگران. ما با هم یک خانواده بودیم اما الان مجبور هستیم که دور از هم باشیم و چنین شرایطی واقعا سخت است.

او ادامه داد: البته با بازیکنان همواره در ارتباط هستم و با هم زیاد صحبت می کنیم. دلتنگ تمرین کردن در کنار هم شده ایم اما به هر حال باید این شرایط را پشت سر گذاشت. هر روزی ساعاتی را برای تمرین کردن اختصاص داده ام و به صورت فردی تمریناتم را دنبال می کنم تا با افت مواجه نشوم.

او در پایان گفت: همه ما بازیکنان مسئولیت سنگینی برعهده داریم. باید ثابت کنیم که قوی هستیم. در ایتالیا و فرانسه شرایط مشابه است و همه ما باید در این روزهای سخت در کنار هم باشیم. هر روز ساعت ۸ شب مردم برای پرستاران و کادر پزشکی دست می زنند. آنها ۱۲، ۱۵ و حتی ۱۸ ساعت در روز کار می کنند و خود و خانواده شان را به خطر می‌اندازند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج