برگزاری جلسه آنلاین فدراسیون بسکتبال
۹۸۵۸۷۸
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
۲۱۴۴
جلسه آنلاین بررسی عملکرد ایران در پنجره اول انتخابی کاپ آسیا در بخش رسانه برگزار شد.

خبرگزاری فارس: جلسه آنلاین بررسی عملکرد ایران در پنجره اول انتخابی کاپ آسیا در بخش رسانه برگزار شد.

جلسه بررسی عملکرد ایران در پنجره اول انتخابی کاپ آسیا در بخش رسانه و مدیا، به صورت آنلاین برگزار شد. هوسپ سرایداریان و تانیا سعد به عنوان نمایندگان فیبا، آرمین امانتی مسئول تیم رسانه های اجتماعی، ایمان فرزین مسئول هماهنگی رسانه و پخش فیبا و نازلی مسیحی مسئول روابط بین الملل از حاضران در این جلسه بودند.

موضوعات مطرح شده در این جلسه آنلاین به شرح زیر است:

*بررسی پورتال EMS (سامانه ثبت نام اصحاب رسانه جهت احراز هویت و ثبت درخواست حضور در رویدادها)

فعالیت فدراسیون در استفاده ازاین شبکه، اعم از اطلاع رسانی عمومی برای ثبت نام متقاضیان حضور و فعالیت در مسابقه، به انجام رساندن مراحل ثبت نام و تائید افراد و واجدین شرایط توسط فدراسیون در این شبکه توسط نمایندگان فیبا کامل و مورد رضایت بود.

*سامانه صدور آی دی کارت ( Media Accreditation Portal)

عملکرد فدراسیون در این زمینه موفقیت آمیز بوده و فرایند دریافت تمامی کارت های صادر شده با تائید و مهر حراست و توسط افراد از محل فدراسیون، مطابق اصول و مناسب بوده و مورد تمجید واقع شد.

*کنفرانس خبری پس از بازی

طبق نظر نمایندگان فیبا، این کنفرانس با رعایت تمامی اصول ذکر شده در دفترچه راهنما و مورد تاکید فیبا آسیا بسیار خوب و متفاوت برگزار شد .همچنین ویدئوهای مربوطه، به موقع در اختیار فیبا قرار گرفت .تحولات اعمال شده در آماده سازی فضای مناسب جهت برگزاری کنفرانس، چیدمان اتاق و میز کنفرانس خبری، دقت در رعایت اصول و کیفیت لازم برای پخش زنده روی یوتیوب، دریافت به موقع فیلم کنفرانس بلافاصله پس از اتمام آن، وضوح صدا، نور مناسب و تسلط مصاحبه کننده از مواردی بود که اصلاح و بهبود در آن ها مورد توجه و تقدیر نمایندگان فیبا قرار گرفت.

در این گفتگو، نمایندگان فیبا از حضور و فعالیت بانوان خبرنگار و اصحاب رسانه استقبال نموده و به افزایش مشارکت و حضور بانوان در این زمینه تاکید و تشویق نمودند.

*رسانه های اجتماعی

عملکرد تیم رسانه های اجتماعی مورد رضایت تمام و کمال واقع شد و طبق اظهارات مسئولین فیبا، تمامی مواردی که در خصوص شبکه اینستاگرام فدراسیون باید انجام شود، به بهترین شکل انجام شده است و صفحه اینستاگرام فدراسیون بسکتبال ایران بهترین عملکرد را در میان کشورهای آسیایی دارد. همچنین اظهار شد که پیشرفت ایران در این زمینه از سال 2016 تاکنون، دستیافتی مهم و قابل تقدیر است.

از دیدگاه نمایندگان فیبا، عملکرد فدراسیون بسکتبال ایران در حوزه رسانه و ارتباطات بالاخص در پنجره اول کاپ آسیا شایان تقدیر بوده و همچنین از زحمات هر سه نفر مسئول حاضر بابت تلاش در حفظ و ارتقا کیفیت برگزاری پنجره اول کاپ آسیا تشکر شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج