الاهلی، امید ابراهیمی را برمی‌گرداند
۹۸۶۶۶۸
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
۱۹۹۲ 
باشگاه الاهلی امیدوار است تا در پایان فصل ستاره ایرانی یوپن بلژیک را به قطر برگرداند.

ورزش سه: باشگاه الاهلی امیدوار است تا در پایان فصل ستاره ایرانی یوپن بلژیک را به قطر برگرداند.

امید ابراهیمی که در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۸ از استقلال راهی قطر شد و با قراردادی دو ساله به الاهلی پیوست، یکی از بازیکنان ثابت این تیم به حساب می‌آمد که به غیر از غیبت در یک مسابقه به دلیل محرومیت، در ۲۱ بازی دیگر فصل به میدان رفت و نمایش خوبی ارائه داد.

درخشش این هافبک ملی‌پوش ایرانی در الاهلی موجب شد تا مورد توجه باشگاه یوپن قرار بگیرد و با عقد قراردادی یک‌ساله راهی این تیم بلژیکی شود و در ژوپیر لیگ بازی‌های زیادی انجام دهد.

ابراهیمی که امسال در ۱۸ مسابقه از ۲۹ هفته‌ی ژوپیر لیگ بلژیک به میدان رفته و بعضا به دلیل محرومیت یا مصدومیت اجازه بازی پیدا نکرده، احتمالا در پایان فصل به پایان کارش در فوتبال اروپا می‌رسد و دوباره به لیگ ستارگان قطر برمی‌گردد.

هافبک ۳۲ ساله پیشین استقلال قبل از آنکه به بلژیک برود، سعی داشت تا باقی مانده یک ساله قراردادش با الاهلی را فسخ کند، اما بعد از توافق با مسؤولان باشگاه قطری، قراردادش را تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ تمدید کرد تا به‌عنوان بازیکن قرضی و به مدت یک فصل به یوپن محلق شود.

الاهلی، امید ابراهیمی را برمی‌گرداند

روزنامه استاد الدوحه نیز امروز در خبری اعلام کرد که باشگاه الاهلی در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو در تلاش است تا امید ابراهیمی را به تیم و خط میانی‌اش برگرداند که بخاطر باقی مانده یک ساله قرارداد این هافبک ایرانی با تیم قطری، بازگشت او به الاهلی محتمل به نظر می‌رسد.

مطالب مرتبط