مرادمند: امیدوارم کرونا دوباره شدت نگیرد
۹۸۶۸۸۳
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
۶۵۴ 
مدافع تیم فوتبال شهر خودرو گفت: اگر سازمان لیگ تصمیم به ادامه برگزاری لیگ برتر بگیرد، بازیکنان نیاز به ۳۰ تا ۴۵ روز تمرین دارند تا به آمادگی برسند.

خبرگزاری تسنیم: محمدحسین مرادمند با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: صحبت کردن در این مورد کلیشه‌ای شده و از این وضعیت خسته شده‌ایم. صحبت‌های مسئولان فدراسیون نشان می‌دهد که آنها می‌خواهند بازی‌ها را برگزار کنند و خوشحال هم می‌شویم این اتفاق رخ دهد. ما از این وضعیت کلافه شده‌ایم.

وی افزود: اگر قرار است لیگ بعد از ماه رمضان برگزار شود، باید به بازیکنان و تیم‌ها فرصت بدهند تا خودشان را آماده کنند. اگر سازمان لیگ تصمیم به ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر بگیرد، بازیکنان نیاز به 30 تا 45 روز تمرین دارند تا به آمادگی برسند. دو ماه است که از بازی‌های رسمی و تمرین گروهی دور هستیم و حتی بعد از پایان لیگ هم اینقدر استراحت نمی‌کنیم. اگر بازی‌ها شروع شود قطعا تیم‌ها افت خواهند داشت چون تا حالا چنین شرایطی را تجربه نکرده بودیم.

مدافع شهر خودرو یادآور شد: اگر لیگ نیمه کاره بماند، شاید سرنوشت بالای جدول چندان مهم نباشد و اعتقاد من این است که وضعیت تیم‌های پایین جدول خیلی مهمتر است. امیدوارم اگر قرار است بازی‌ها از سر گرفته شود، ویروس کرونا شدت نگیرد تا بتوانیم مسابقات را به اتمام برسانیم و تکلیف همه چیز مشخص شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج