بازسازی منزل زوج جوان؛ خانه‌‌ی دیدنی اطهر و کوروش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۸۷۷۳۹
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
۱۱۱۶۷
در این مطلب مهمان خانه اطهر و کوروش هستیم تا از چگونگی چیدمان و طراحی دکوراسیون منزل پرعشقشان از آن‌ها بپرسیم.

وب‌سایت چیدانه - طلوع حقیقت: معمولا وقتی زوج‌های جوان زندگی جدید و تازه خود را آغاز می‌کنند سلیقه و ذوق بسیاری را نیز برای چیدمان منزل خود به کار می‌برند. به همین دلیل هم هست که هر باری که به خانه یکی از زوج‌های جوان می‌رویم، پا به دنیایی پر از رنگ و ذوق و هنر می‌گذاریم. این بار نیز در این مطلب مهمان خانه اطهر و کوروش هستیم تا از چگونگی چیدمان و طراحی دکوراسیون منزل پرعشقشان از آن‌ها بپرسیم.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

خانه اطهر و کوروش در یک نگاه

 • تعداد افراد ساکن: دو نفر
 • شغل خانم خانه: مهندس معمار و دیزاینر/ شغل آقای خانه مهندس معمار و فعال در زمینه تئاتر
 • موقعیت: شهر تهران، محله دیباجى جنوبى
 • متراژ فضا: ۸۸ متر
 • سال ساخت: ۸۵
 • طبقه اول
 • ملک اجاره اى
 • تعداد اتاق خواب: ۲ عدد
 • تعداد سرویس بهداشتی: ۲ عدد
 • سبک دکوراسیون: نئوکلاسیک
 • رنگ غالب سبز و قرمز قجرى
 • طراح: هر دو نفر
 • مدت زمان بازسازى و طراحی دکوراسیون: ٢ ماه
 • هزینه بازسازى خانه: ٥٠ میلیون تومان
 • هزینه خرید وسایل: ٢٠٠ میلیون تومان

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

بازسازی منزل زوج جوان

دکوراسیون خانه خود را در چند کلمه توصیف کنید

خانه سبز و گرم و دلنشین ما

دلیل انتخاب این خانه برای شما چیست؟ چه مدت برای پیدا کردنش زمان سپری شد؟

این خانه توسط یکى از دوستان به ما معرفى شد و در وهله اول به علت شناخت صاحبخانه فکر کردیم که می‌تواند گزینه بسیار مناسبى برایمان باشد، به ویژه اینکه خانه در محدوده مورد نظر ما بود، پلان خوب و هم چنین نور کافى داشت. اما مشکل اصلى این خانه قدیمى بودن آن بود که خوشبختانه از طرف صاحبخانه اجازه بازسازى گرفته شد؛ بنابراین بدون اینکه حتی فکرش را هم بکنیم اولین خانه اى که به ما پیشنهاد شد به نتیجه رسید و دیگر نیازى به وقت گذاشتن و جست و جوی بیشتر نبود.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

آیا منزلتان بازسازی شده است؟

بله، در خانه قبل از ما براى سایر مستأجرین تعمیراتى صورت گرفته بود، ولى در اصل اولین بازسازى کامل توسط ما انجام شد.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

داستان دکوراسیون خانه خود را تعریف کنید.

ما در حقیقت براى طراحى خانه از خط داستانى خاصى استفاده نکردیم، بلکه اولویت ما همنشینى و ترکیب بندى وسایل و رنگ‌ها به گونه اى بود که یاد وسایل کلاسیک در دل فضایى مدرن جریان داشته باشد. گویی که گالرى کوچکى از یادگاری هاى تهران دهه ٤٠ و ٥٠ در بسترى از فضاى مینیمال و مدرن امروز جاى گرفته باشند.

چرا این رنگ و سبک را برای چیدمان انتخاب کرده اید؟

رنگ و سبک مورد علاقه من و کورش تلفیقى بود و بر همین اساس سبک نئوکلاسیک را انتخاب کردیم. از آن جایی که خانه نور خیلى خوبی داشت و وجود رنگ هاى متنوع و شاد از ویژگی هاى سبک نئوکلاسیک به شمار می‌رود رنگ هاى سبز و قرمز قجرى انعکاس خیلى زیبایى در فضاى خانه ایجاد می‌کرد و گرماى بصرى خانه را افزایش می‌داد، بنابراین ما هم به سراغ همین رنگ‌ها رفتیم.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

چیدمان منزل زوج جوان

آیا برای دکوراسیون خانه روند خاصی را پیش گرفته اید؟

به علت قدیمى بودن لوله کشى‌ها و پوسیدگى دیوار سرویس ها، کارهاى بازسازى از سرویس‌ها شروع شد و براى استفاده بیشتر فضاى بلا استفاده بین دو سرویس براى قرارگیرى ماشین لباسشویى آماده گشت. به صورت همزمان برای بزرگ‌تر و کشیده‌تر دیده شدن دیوارها، تخریب سقف کاذب نیز آغاز شد.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

فضاى آشپزخانه بسته بود و کابینت هایى آهنى داشت. از آنجایى که فضای آشپزخانه کوچک بود بعد از برداشتن دیوار‌ها فضاى بدون استفاده کنار آشپزخانه برای قرار گرفتن یخچال آماده شده و به آشپزخانه اضافه گشت. برای بزرگ‌تر دیده شدن این فضا باید براى کابینت‌ها از رنگ هاى روشن استفاده می‌کردیم و، چون محل قرارگیرى آشپزخانه بین نشیمن و ناهارخورى بود رنگ سفید مناسب‌ترین گزینه به حساب می‌آمد و به راحتى هم این امکان را فراهم می‌کرد که با رنگ سایر وسایل هارمونى پیدا کند.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

طرح کابینت‌ها هم دقیقا به همین دلیل ساده انتخاب شدند، چراکه اکثرا فضاهاى نشیمن و ناهارخورى به علت نوع مبلمان و چیدمان آن‌ها چشمگیرتر هستند. انتخاب کابینت هایى ساده و با رنگ روشن مانع خسته شدن دید افرادى می‌شد که طولانى مدت در خانه حضور دارند. براى جلوگیرى از یکنواختى کابینت‌ها و همین طور گرم‌تر شدن فضاى آشپزخانه صفحه کابینت‌ها از جنس چوب انتخاب شدند.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

به نظر خودتان کدام ویژگی منزل شما حس خانه بودن به شما می‌دهد؟

گرماى بصرى که در خانه ایجاد شده باعث می‌شود که این جمله را در صحبت اطرافیان بار‌ها بشنویم که " گرما و انرژى خانه شما ... "

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

داشتن چه فضا یا وسیله‌ای در خانه تان اهمیت زیادی داشت؟

کورش به گل و گیاه علاقه بسیاری دارد و من هم عاشق هواى آزاد هستم، بنابراین دیدن بالکن هرچند کوچک خانه هر دو نفر ما را هیجان زده کرد، اما قبل از ما به خاطر کولر قدیمى و بزرگى که داخل بالکن نصب شده بود، بالکن عملا استفاده چندانى نداشت، بنابراین با تعویض کولر قدیمى با دستگاهى جدیدتر و البته کوچک‌تر و همین طور نصب در حداکثر فضاى بالاى بالکن سعى کردیم از زیر کولر برای ساخت و نصب طبقه براى گلدان‌ها استفاده کنیم و براى بخش باقی مانده فضای بالکن هم نیمکتى ساختیم تا بتوانیم از هوای آزاد استفاده بیشتری داشته باشیم.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

بزرگترین چالش یا دردسر در زمان طراحی داخلی منزل شما چه بوده است؟

از آنجایی که ما به عنوان مستأجر در خانه حضور داشتیم براى طراحى و دکوراسیون منزل باید نکات زیادى از جمله میزان هزینه تا راحتى شرایط براى مستأجرین آینده در نظر می‌گرفتیم.

برای آنکه با مشکل کمبود فضا کنار بیایید، از چه روشی استفاده کرده اید؟

به عنوان کسى که در حوزه معمارى و دیزاین فعالیت دارد در طول هر پروژه به طرح‌ها و ایده‌های بسیاری بر می‌خوردم که در ذهن خود می‌خواهم تمام آن‌ها را در خانه ام پیاده کنم، بنابراین قرار دادن یک دنیا طرح و ایده در فضاى محدود با تمرکز بر روى یک سبک و تلاش در انتخاب مینیمال هاى آن سبک می‌توانست به جای گیرى ایده هاى بزرگ در فضاهاى کوچک کمک کند.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

خرید وسایل منزل زوج جوان

معمولا برای خرید وسایل چه فروشگاه، بازار یا محلی را انتخاب می‌کنید؟

براى خرید وسایل، در وهله اول اگر امکان ساخت آن توسط خودمان وجود داشته باشد، دست به کار می‌شویم و اگر هم چنین چیزی مقدور نباشد به سراغ برند‌ها و شرکت‌ها یا پیمانکارانى می‌رویم که در طى پروژه‌ها از نتیجه کار آن‌ها راضى بودیم یا دوستانمان که اکثر آن‌ها هم معمار هستند آن‌ها را به ما پیشنهاد می‌دادند.

وسیله یا فضای مورد علاقه تان در خانه چیست؟

اگه قرار باشد بین وسایل داخل خانه یکى را انتخاب کنیم، قطعا انتخاب ما آکواریوم خواهد بود! ماهی هاى کوچک داخل آکواریوم باعث شدند که حتى وقتى ما در خانه نیستیم زندگى در داخل خانه جریان داشته باشد.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

کدام فضا یا وسیله را کمتر از باقی قسمت‌ها دوست دارید؟

از آنجایی که وسایل و فضا‌ها با طراحى و ذوق خود ما ساخته و آماده شده اند براى ما یادآور یک دوره خوش از زندگی مان هستند، بنابراین تمامی آن‌ها به یک اندازه برایمان عزیز و دوست داشتنی هستند.

آخرین وسیله‌ای که برای خانه خریده اید چیست و آن را از کجا تهیه کردید؟

درست خاطرم نیست، ولى فکر می‌کنم آخرین وسیله اى که براى خانه خریدیم تلویزیون بود که از نمایندگى ال جى تهیه کردیم.

آیا وسیله‌ای در خانه وجود دارد که خودتان آن را ساخته باشید؟ از چه متریالی برای ساختش استفاده کرده اید؟

با توجه به حرفه من و کورش، طراحى سفارش و ساخت نزدیک به ٧٠ درصد وسایل خانه توسط خود ما انجام شد. از آنجایی که معمولا طراحى و ساخت کارهاى چوبى پروژه‌ها توسط خودمان صورت می‌گیرد، طراحى و ساخت کابینت‌ها هم به عهده خود ما بود.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

میز وسط آشپزخانه در اصل یک سینى مسى قدیمى بود که با پایه اى که خریدارى و بعد هم رنگ کردیم بدین شکل مورد استفاده قرار گرفت. لوستر داخل آشپزخانه و یکى از اتاق‌ها یک آب کش و یک کاسه مسى قدیمى بودند که آن‌ها را تبدیل به لوستر کردیم.

براى لوسترهاى دکوراسیون نشیمن و ناهارخورى ایده ما لوسترهاى برنز ایتالیایى بود که متاسفانه، چون رنگ برنز لوستر‌ها طلایى بودند به وسیله تکنیک پتینه توسط یکى از اساتید قدیمى پتینه به رنگ دلخواه ما، یعنى سبز آبى درآمدند. دیوار فضای ناهارخورى ابتدا آجر شد و بعد خود ما روى آجر‌ها را با تکنیک کهنه کارى پتینه کردیم.

ورودى فضاى دو سرویس و لاندرى که میان آن ایجاد شده بود، باز بود و به ناهارخورى دید داشت. از آنجایی که دنبال وسیله اى غیر از ساخت در یا پارتیشن براى کور کردن دید ورودى سرویس‌ها بودیم در نهایت به وسیله یک پارچه مخمل، رومیزى رشتى دوزى قدیمى که داشتم را به صورت پرده در آوردیم و روى دیوار آجرى ناهارخورى نصب کردیم.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

من همیشه به وسایل قدیمى علاقه زیادی داشتم و پیگیر آن بودم که چگونه می‌توان آن‌ها را از داخل کمد‌ها درآورد و کاربرى جدیدى بخشید. بر همین اساس یک تخته سبزى خردکنى قدیمى که مربوط به مادربزرگم بود را به عنوان صفحه استفاده کردیم و با نصب چهار فنجان قدیمى به عنوان عدد روى آن، ساعت دیوارى‌ای که می‌بینید ساخته شد.

قاب هاى نصب شده روى دیوار‌ها هم که یکى شامل قاشق چنگال هاى نقره قدیمى و یکى کلکسیون کلید و قفل هاى قدیمى بودند بر اساس همین ایده ساخته شدند. براى دیگ مسى قدیمى هم پایه آهنى سفارش دادیم تا به عنوان دکور، میز و فضاى گل آرایى مورد استفاده قرار بگیرد. سرویس بهداشتى مهمان که کلیه وسایل آن ابزار ساختمانى هستند از کارگاه ساختمانى محل کار کورش، توسط خود ما رنگ و نصب شد.

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

کدام تغییر دکوراسیون منزل خود را بیشتر دوست دارید؟

بالکن، چراکه به دلیل وجود کولر بزرگ و... قبل از حضور ما غیر قابل استفاده بود.

وسایل و لوازم نشیمن منزل زوج جوان

 • کاناپه: به قیمت ٧ میلیون تومان
 • دو صندلى میزبان: هر کدام ٣ میلیون تومان
 • دو مبل یک نفره: از گالرى شخصى
 • میز تلویزیون: به قیمت حدودى ۳ و نیم میلیون تومان
 • میز جلو مبلی: گالرى شخصى
 • میز و صندلی غذاخوری: میز حدود ٥ میلیون تومان و صندلى‌ها هرکدام ۲ و نیم میلیون تومان
 • آباژور: از یک صفحه‌ای در اینستاگرام هدیه گرفته شد.
 • فرش: بازار بزرگ تهران

بازسازی منزل زوج جوان، خانه اطهر و کوروش دیدنی شده!

وسایل اتاق خواب منزل زوج جوان

 • لوازم دکوری: اکسسوری هاى داخل خانه که ساخت خودمان است همگى با همکارى دوست و همکار عزیزمان ساخته شد
 • آباژور: آباژور داخل اتاق و کتابخانه ساخت خودمان
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1399/02/09
سلام این خونه کجاش حاصه چیز خاصی نداشت خیلی هم تاریک و تیره هیتش
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
چرا ادم رو خانه اجارهای باید این همه هزینه کنه
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
چچقد بدم اومد
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1399/02/09
پس بالکن و اتاق خوابا کوووو
از بالکن فقط صحبتشو کردید
خب یه عکسم نشون میدادید
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1399/02/09
خونه همه همینه دیگه،نشون دادن نداره،اشپزخونشم که....داغان
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1399/02/09
نمیدونم چرا از این جور خونه ها پر از خنزل پنزل بدم میاد. مشکل از منه یا بقیه هم همین طورن؟ انگار مد شده
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
منم مثل شمام. نمیدونم چطور تمیز کاری میکنن.شاید اهل تمیز کاری نیستن
نرگس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
یه جور ژست هنری داره مثلا
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1399/02/09
همیشه این خونه های تجملاتی میزارید که صاحبان خونه مشاغل لول بالا دارن.خونه هایی بزارید ک وضع مالی صاحب ملک متوسط و حتی پایین باشه و هنرشون بیشتر مشخصه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
خونه اي كه وضع مالي صاحبش متوسط رو به پايين باشه خدايي ديدن داره؟ اين به قول شما لول بالاش بوده اينه خونه ش 50 ميليون خرج كرده آخرش اين شده. ديگه ببين متوسط رو به پايين چه عزاخونه اي ميشه.
بدون نام
Romania
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
خونه هشتاد متری با این سر و وضع تجملاتی محسوب میشه؟؟؟!!!!! میخواهید چه عکسی یذاره خونه های دهه شصت که ملت پشتی میچیدن تو خونه
این خونه یه خونه معمولی بود و تنها ویزی که نداشت تجملات بود؟؟!!! اخه تو هشتاد متر خونه چه تجملاتی بذارن
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1399/02/10
زشت ترین خونه ای بود که تا حالا عکسش رو گداشتین وسایل زشت و گرون
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1399/02/10
الان واقعن بنظرتون ۲۰۰ ملیون جهاز خریده؟؟؟
یا پنجاه تومن هزینه باز سازی کرده؟؟؟
مردمو چی فرض کردید
همه زندگیش پنجاه تومن نمی شد
Iran, Islamic Republic of
01:54 - 1399/02/10
اصلا زیبا نبود. نمی‌دونم چه اصراری دارید و خونه های شلوغ و تاریک رو نشون بدید . هیچ کدوم از وسایل با هم همخونی نداشت
Iran, Islamic Republic of
02:11 - 1399/02/10
من درک نمیکنم یارو خونه اجاره ای رو ۵۰ تومن خرجش میکنه!!!!! شما اگه میدونید قضییه چیه به منم بگید والا
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1399/02/10
والله خانه ما با اونکه مهندس معمار هم نیستیم و چیدمانی رو خودمون انجام دادیم خیلی خیلی از این بهتره. کاش می شد عکسش رو بذارم. میخوام بگم همچین چیزی متفاوتی نیست.
زدن رو دست برادران اسکات
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1399/02/10
دلباز نبود اصلا. در کل خیلی معمولی. یعنی اصلا ارزش 200 میلیون دیزاین نداشت
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1399/02/10
بسیار مرتب و زیبا .مبارکتان باشه.خصوصا فضای پذیرایی خیلی زیبا بود
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1399/02/10
بسیار مرتب و زیبا .مبارکتان باشه.خصوصا فضای پذیرایی خیلی زیبا بود
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1399/02/10
خیلی قشنگ و با سلیقه چیده شده
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1399/02/10
فقط جهت راحتی در استفاده از تلویزیون بنظرم باید کاناپه روبروی تلویزیون باشه بهرحال همیشه که مهمون تو خونه ی آدم نیست شایدم بخاطر عکسها محل قرارگیریش تغییر کرده. اما کلا خونه یعنی راحتی و آسایش، حالا هرکی هر جور دوست داره مبارکش. قبول کنیم که هر کس سلیقه ای داره و بهش احترام بذاریم.
United States
02:23 - 1399/02/11
خیلی گرم و زیبا بود . از فرش سالن خیلی خیلی خوشم اومد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۲
اون فرش نیست عزیزم قلبچه هست
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1399/02/11
نه تنها قشنگ نبود خیلی هم همه چیز بی ربط بود و چندین بار گفته شده مینیمال که احتمالا تعریف مینیمال را نمیدانستند...در کل هیچ چیز جالب نیست
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1399/02/12
خوشبخت بشن گرم و صمیمی
میدونین تحقیر کردن ، تنها گناهی هست که بخشیده نمیشه !!چه خبرِ تونه ، با سلیقتون جور نیست ، همینو بنویسین !!این الفاظ زشت چیه بکار میبرین ، هیچ چیز دنیا بی حساب کتاب نیست !!
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1399/02/12
خیلی هم خوب بود انشالله تنتون سالم باشه خوشبخت باشید براتون پر از خیر و برکت و وسعت رزق باشه خداوند کمکتون کنه خونه خودتون رو انشالله بخرید و بهتر از این ها هم دستتون تو اعمال سلیقه و چیدمان باز باشه موفق باشید.
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1399/02/14
این خونه کجاش 88 متره انقدر کوچیکه که یه دست مبل چیدن حال پرشده ناهارخوری رو مجبور شدن چسبیده به در ورودی بزارن بنظر من خونه 60 متره
لطفا به شعور مخاطبین احترام بزارید
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1399/04/26
اصلا خوب نبود خیرسرشون اینا طراح ومعمارن دوستاشونم همینطور اما مشخصه که از معماری وطراحی فقط اسمشویدک میکشن.واقعا ازاون پایه میزی که روش یه سینی گذاشتن باضافه اون چره ها یی که واقعا جاش توهمون مغازه هاست میخوان چه استفاده ای بکنن اون میزای جلومبلی هم یه جوری گذاشتن تو تراس انگارگذاشتن توانباری.خدارحم کرده ۷۰درصدوسایلم ساخت خودشون بوده پس به چی ۲۰۰میلیون دادن؟یکی نیست بگه ۵۰میلیونومیذاشتی روپول پیشت یه جایی رومیگرفتی که نیازبه بازسازی نداشته باشه که مجبورنباشی یه هزینه ووقت برای خودت اونم توخونه ی مستاجری صرف کنی .هرچنداحتمالا اون ۵۰میلیون درآخرباصاحبخونه حساب میشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر