آشتی‌کنان غفوری و خطیر در دادسرا
۹۸۹۴۳۵
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
۲۱۵۹
کاپیتان کنونی و معاون سابق باشگاه استقلال امروز در دادسرا با یکدیگر آشتی کردند و شکایت‌هایشان را پس گرفتند.

ورزش سه: وریا غفوری و علی خطیر که چندی قبل مصاحبه‌هایی را علیه یکدیگر انجام دادند و همین موضوع منجر به شکایت کردن این دو از هم شده بود،‌امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافتند.قرار بود امروز رسیدگی به پرونده شکایت هردو صورت بگیرد اما آنها در حضور دکتر سعادت‌مهر بازپرس پرونده شکایت‌هایشان را پس گرفتند وآشتی کردند.

در جلسه ای که امروز در شعبه 12 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه برگزار شد، علی خطیر و وریا غفوری و وکلایشان و همچنین امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با نظارت دکتر سعادت مهر بازپرس پرونده حدود 3 ساعت با یکدیگر به گفت وگو پرداختند و در پایان غفوری و خطیر شکایت‌هایشان را از یکدیگر پس گرفتند.

در این جلسه امیرحسین فتحی، مدیرعامل سابق استقلال هم حضور داشت و کدورت‌های بین او و وریا غفوری هم برطرف شد و این دو هم با یکدیگر آشتی کردند.

آشتی‌کنان غفوری و خطیر در دادسرا

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1399/02/13
بعید می دونم کدورت ها بر طرف شده باشه...قیافه وریا چیز دیگه ای رو نشون میده...اصن خیانتی که این فتحی و خطیر به استقلال کردن رو می شه از یاد برد!!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1399/02/13
اینم عکس فیس تو فیس و بغلی و بدون ماسک و همه چی تمام... ترویج دوستی با کرونا.اونم که ماسک زده کشیده پایین خوب تو عکس بیفته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج