پشت پرده دلخوری وریا از فرشید اسماعیلی
۹۸۹۶۶۰
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۴
۹۴۵
دو هفته قبل فرشید اسماعیلی در مصاحبه‌ای حسابی به مدیران استقلال تاخت و آن‌ها را متهم به بدعهدی و دروغ کرد. وریا غفوری به شدت از فرشید رنجید و گفت چرا بدون هماهنگی با کاپیتان تیم و سایر بزرگتر‌ها چنین مصاحبه‌ای انجام داده است؟

خبرورزشی: روزی که فرشید اسماعیلی در مصاحبه‌ای تند علیه کادر مدیریتی باشگاه استقلال، مدیران جدید و قدیم این مجموعه را از بالا تا پایین زیر سؤال برد و صداقت در نوشته‌های سایت باشگاهش را مورد سؤالات جدی قرار داد، واکنش‌های بسیاری نسبت به این موضوع به وجود آمد.

تعدادی از پیشکسوتان از فرشید اسماعیلی حمایت کردند که شب عید با اینکه خودش پولی نگرفته بود ولی نگران وضع معیشتی تعدادی از بازیکنان جوان و اعضای کادر پزشکی تیم بود. برخی هم این رفتار او را گستاخی دانسته و معتقد بودند باید به سعادتمند فرصتی بیش از این می‌داد تا اوضاع را سروسامان بدهد.

فردای روزی که سعادتمند، فرشید اسماعیلی را به کمیته انضباطی باشگاه احضار کرد، تعدادی از بزرگتر‌های تیم از جمله وریا غفوری به ساختمان باشگاه رفته و در ارتباط با اوضاع بد مالی برخی بازیکنان به او هشدار دادند و مقرر شد در اولین فرصت، پولی به حساب بازیکنان و اعضای کادر فنی واریز شود.

در ادامه و با واریز نشدن دوباره این مبالغ، بار دیگر بازیکنان تیم آرام ننشسته و با انتشار پستی آبی‌رنگ با نوشته‌های سفید، این بار علاوه بر سعادتمند، وزارت ورزش را نیز هدف گرفتند و...

وریا که ظاهراً از ابتدا موافق مصاحبه تند فرشید اسماعیلی نبود، در این باره با یکی، دو تن از نفرات تیم حرف زده و اعلام می‌کند باید کمی صبر کنیم تا اوضاع روشن شود، اما نزدیکان تیم در این باره می‌گویند فرشید اسماعیلی از شنیدن این موضوع که وریا به نوعی نخواسته کنار سایر اعضای تیم و رودرروی باشگاه بایستد، از هم‌تیمی اش گله‌مند می‌شود! ظاهراً وریا انتظار داشت فرشید با هماهنگی او که کاپیتان تیم است، آن مصاحبه را انجام بدهد.

همین گله‌گزاری‌ها موجب شد کدورت کوچکی بین دو هم‌تیمی و دو دوست استقلالی به وجود بیاید. در نهایت وقتی این موضوع به اطلاع یکی، دو تن از پیشکسوتان تیم که ربطه خوبی هم با هر دو این بازیکنان داشتند می‌رسد، تصمیم می‌گیرند با آشتی دادن آن‌ها همان‌طور که کدورت‌شان خیلی جدی نبود، در همان جمع خودمانی استقلالی تمام شود.

از این رو پنج‌شنبه شب گذشته و با دعوت از این دو بازیکن به مراسم افطاری، فرشید اسماعیلی و وریا غفوری با هم دیدار کرده و مشکلات را کنار می‌گذارند و اتفاقاً تصمیم می‌گیرند از این پس فقط در مسیر منافع استقلال گام بردارند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1399/02/14
چقدر در مورد استقلال خبرهای حاشیه ای میزارین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج