هند به دنبال میزبانی المپیک ۲۰۳۲
۹۸۹۷۰۰
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰
۳۸۸ 
کشور هند قصد دارد که میزبانی المپیک ۲۰۳۲ را به دست آورد تا مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رقابت جهانی را برگزار کند.

خبرگزاری ایسنا: کشور هند قصد دارد که میزبانی المپیک ۲۰۳۲ را به دست آورد تا مهم‌ترین و بزرگ ترین رقابت جهانی را برگزار کند.

ناریتدر باترا رئیس کمیته ملی المپیک هند گفت که وقتی شدت کرونا در این کشور کمتر شود تلاش خواهند کرد تا میزبانی رقابت‌های بزرگی را برعهده بگیرند.

او گفت: ما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا زمینه را برای میزبانی رقابت های بزرگ در هند فراهم کنیم. قصد داریم که میزبانی بازی های المپیک جوانان در سال ۲۰۲۶ و المپیک ۲۰۳۲ را برعهده بگیریم.

رئیس کمیته المپیک هند ادامه داد: فعلا برای درخواست میزبانی و معرفی امکانات و شرایط خود فرصت لازم را داریم. تا سال ۲۰۲۵ این فرصت را داریم که شرایط میزبانی را مهیا کنیم و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم میزبانی این رقابت را برعهده بگیریم.

رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ قرار است که به میزبانی ژاپن برگزار شود اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در این کشور این رقابت بزرگ هم به تعویق خواهد افتاد و هنوز معلوم نیست که چه سرنوشتی در انتظار آن خواهد بود چرا که اگر کرونا از بین نرود بازهم احتمال تعلیق المپیک ۲۰۲۰ وجود دارد که البته ژاپن اعلام کرده که تنها یک بار حاضر است که این رقابت ها را به تعویق بیندازد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج