حمیداوی: با این شرایط، لیگ باید تعطیل شود
۹۹۰۰۵۵
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳
۱۲۴۵
فرهاد حمیداوی مالک شهر خودرو با حضور در شبکه ورزش در خصوص ادامه یا لغو مسابقات لیگ برتر صحبت کرد.

خبرگزاری ایلنا: فرهاد حمیداوی مالک شهر خودرو با حضور در شبکه ورزش در خصوص ادامه یا لغو مسابقات لیگ برتر صحبت کرد.

حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان در شبکه ورزش حاضر شد و به سوالات محمد میر پاسخ داد. فرهاد حمیداوی در خصوص از سرگیری مسابقات لیگ و تعطیلی لیگ گفت:

"همین امروز من با دو مالک دیگر لیگ برتری یعنی آقایان حدادیان و زنوزی صحبت کردم پس از حرف هایی که زدیم فهمیدیم که هر 4 باشگاه یک موضع دارند. اگر باشد بازی ها را برگزار کنیم باید شرایط را به طور کامل آماده کنیم. قبلا هم ما در زمان بندی بازی ها مشکلات زیادی داشتیم حالا که باید تیم های آسیایی هر 3، 4 روز یک بازی کنیم می توانیم زمان بندی درست ارائه کنیم؟ با بررسی همه شرایط من به این نتیجه می رسم که باید بازی ها را از شهریورماه آغاز کرد. بازی ها باید در آن تاریخ اما با شرایط همین الان برگزار شود. تیم ما نه قهرمان می شود و نه می افتد بنابراین ما به چیزهای دیگری فکر می کنیم که می گوییم بازی ها اکنون قطع شود. به هرحال تیم هایی که صدرنشین می شوند و یا قهرمان، زیاد مهم نیستند تیم هایی که می افتند و از لیگ بالا می آیند شرایط حساسی خواهند داشت که نباید به گونه ای باشد که به آنها اجحاف شود."

حمیداوی در خصوص سرنوشت لیگ برتر گفت:

"متاسفانه آدم های غیرحرفه ای و غیر متخصص را در فدراسیون سرکار آوردند و حالا آنها می خواهند برای ورزش مهم فوتبال تصمیم گیری کنند وبرای آن تعیین تکلیف کنند به نظر شما امکان دارد تصمیم درست گرفته می شود؟ من که می گویم ای کاش به نظریه های دیگر هم فکر شود مثل چیزی که اکنون من می گویم بازی ها را از شهریور آغاز کنند.اگر قرار باشد بازی ها به همین صورت انجام شود ضریب مصدومیت و مریض شدن بازیکنانمان بسیار بالا می رود. گفته می شود ورزشکاری که کرونا بگیرد 40 درصد ریه او آسیب می بیند و باید زمان کافی برای استراحت و ریکاوری داشته باشد تا بتواند به فرم خود باز گردد. در غیر این صورت وی تنها می تواند تا پایان فصل بازی کند و از آن پس در فوتبال خود را خط بکشد. برای اینکه بازیکنان مان به این بازی ها بروند و آیا ضمانتی هست که از بازیکنان مواظبت شود؟ آیا بازیکنان مان بیمه می شوند؟"

برچسب ها:
مطالب مرتبط