عباسیان: فوتبالیست‌ها در معرض خطر قرار دارند
۹۹۰۲۵۳
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
۱۹۸۳ 
هافبک سایپا می گوید لیگ برگزار نشد با همین اختلاف امتیازات لیگ فصل بعد را برگزار کنند.

ایلنا: معین عباسیان هافبک تیم سایپا معتقد است مهم ترین مساله سلامتی تک تک افراد جامعه است و قرنطینه به خاطر بیماری کرونا خیلی سخت بود اما چاره‌ای نبود و برای اینکه مردم در معرض خطر نباشند باید این روزهای سخت را تحمل می‌کردیم و امیدوار است این بیماری هر چه زودتر تمام شود تا مردم به زندگی عادی برگردند و از در کنار هم بودن لذت ببرند.

مدتی است که فوتبال به خاطر بیماری کرونا تعطیل شده، دنیای بدون فوتبال چطور است؟

خیلی سخت است اما چاره‌ای نیست و باید تحمل کنیم. امیدوارم هر چه زودتر کرونا تمام شود و به روزهای عادی برگردیم و بتوانیم تمرین و بازی کنیم و فوتبال دوباره شروع شود و مردم از دیدن فوتبال لذت ببرند.

در این مدت قرنطینه را رعایت کردی؟

خیلی خوب رعایت کردم چون مهم ترین مساله سلامتی خودمان و خانواده مان و تک تک مردم است. این مدت شرایط حاد بود و تنها بودم و پیش خانواده نمی‌رفتم و تا جایی که توانستم قرنطینه را رعایت کردم.

خبر کرونایی شدن چه کسی بیشتر از همه تو را متعجب کرد؟

میثم بائو، وقتی خبر کرونا گرفتن او را شنیدم خیلی ناراحت شدم و با میثم تماس گرفتم و میثم توانست با این بیماری مقابله کند و خدا را شکر خوب شد و الان به شرایط ایده آل خودش برگشته است. فکر می‌کردم ما ورزشکاران بدن مان مقاوم تر است اما کرونا شوخی ندارد و هر کسی ممکن است مبتلا شود. با میثم هم که صحبت کردم گفت بیماری خیلی سختی است.

بدترین اتفاقی که این مدت افتاد چه بود؟

به نظرم بدترین اتفاق دوری از فوتبال و ورزش بود چون فوتبال شغل و زندگی ما است و دوری از فوتبال اتفاق خیلی بدی بود. به هر حال فوتبال شغل ما است اما این وضعیت را تحمل کردیم چون سلامتی مردم خیلی مهمتر است و این مدت را گذراندیم. تمام تلاش ما باید این باشد که یک نفر هم به این بیماری مبتلا نشود چون جان آدم‌ها برای خودم خیلی ارزشمند است.

به نظرت لیگ باید ادامه داشته باشد یا نه؟

این مساله واقعا دست ما نیست و مسولان ستاد مبارزه با کرونا باید شرایط را بررسی کنند و تصمیم بگیرند. مهم ترین مساله سلامتی همه افراد جامعه است و مسولان ستاد مبارزه با کرونا بررسی کنند و اگر شرایط مساعد هست بازیها را برگزار کنند اما اگر شرایط خوب نیست به هیچ وجه بازیها برگزار نشود چون فوتبالیست‌ها در معرض خطر می‌گیرند.

اگر بازیها برگزار نشود تکلیف قهرمان لیگ چه می‌شود؟

نمی دانم تکلیف چه می‌شود. فرانسه قهرمان لیگ خودش را اعلام کرد اما در این رابطه نظر خاصی ندارم.

به هر حال دو سوم بازیها برگزار شده و هر لیگی یک قهرمان می‌خواهد. اینطور نیست؟

بله، قهرمان می‌خواهد. شاید بشود امتیازات را نگه دارند و فصل بعد را با همین اختلاف امتیاز شروع کنند ولی این مسائل دست ما نیست و فدراسیون باید تصمیم بگیرد.

بزرگ ترین درسی که از کرونا گرفتی چه بود؟

این بود که روزهای خیلی خوبی را کنار هم داشتیم اما قدرش را نمی‌دانستیم. وقتی کنار هم نبودیم تازه فهمیدیم باید قدر هم و کنار خانواده بودن را بدانیم و از لحظات مان استفاده کنیم. برای خودم قرنطینه خیلی سخت بود چون تنها بودم و تنهایی خیلی سخت است. ما هر روز سر تمرین می‌رفتیم و روحیه آدم عوض می‌شد اما در روزهای قرنطینه تنها بودم و روزهای سختی بود. باید قدر لحظات و کنار هم بودن و خانواده و رفقا را بدانیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1399/02/15
کارمند ها کارگرها مشاغل آزاد در خطر نیستن فقط خون فوتبالیست ها رنگیه ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج