کنایه تند کامیابی‌نیا به مدیران تراکتور و شهرخودرو
۹۹۰۴۶۹
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
۲۶۳۴ 
هافبک پرسپولیس در واکنش به ادعای مدیران دو باشگاه تراکتور و شهرخودرو، مدعی شد که در صورت تایید ادعای آنها باید فوتبال دیبالا را تمام شده دانست.

ورزش سه: هافبک پرسپولیس در واکنش به ادعای مدیران دو باشگاه تراکتور و شهرخودرو، مدعی شد که در صورت تایید ادعای آنها باید فوتبال دیبالا را تمام شده دانست.

محمدرضا زنوزی و فرهاد حمیداوی، مدیران دو باشگاه تراکتور و شهرخودرو روز گذشته در برنامه تلویزیونی مدعی شده بودند که در مشورتی که با دکترها داشته اند به این نتیجه رسیدند که فوتبال در شرایط کنونی برای بازیکنان خطرناک خواهد بود و در صورتی که آنها مبتلا به این ویروس شوند، کاملا باید از این شغل کنار بروند.

کمال کامیابی نیا، هافبک سرخپوشان در واکنش به این ادعای مدیران دو باشگاه اینطور می‌گوید: متاسفانه یک سری افراد هستند که می‌خواهند از آدم گل آلود ماهی بگیرند. اگر قرار باشد تا زمان ریشه‌کن شدن این ویروس و یا ساخت داروی آن کل فوتبال دنیا را تعطیل کرد، ضرر هنگفتی به باشگاه‌ها و همه ارکان فوتبال دنیا وارد می‌شود که مسلما این کار عقلانی نیست و قطعا چنین اتفاقی هم نخواهد افتاد.

هافبک سرخپوشان با اشاره به این موضوع گفت: شنیده‌ام بعضی از این افراد گفته‌اند که اگر ورزشکاران کرونا بگیرند دیگر نمی‌توانند فوتبال بازی کنند؛ واقعا این حرف‌ها خنده‌دار است. شما ببینید این همه بازیکن در لیگ‌های اروپایی مثل دیبالا کرونا گرفته‌اند.

آیا او باید با فوتبال خداحافظی کند و برود منچ بازی کند؟! این صحبت‌ها به نوعی توهین به خودشان است. امیدواریم فدراسیون فوتبال زودتر شرایط ادامه لیگ را مشخص کند. می‌توان چند هفته اول بازی‌ها را بدون تماشاگر برگزار کرد و بعد که شرایط بهتر شد کم کم با درصد مشخصی از سکوهای ورزشگاه، تماشاگران را هم راه داد.

مطالب مرتبط