ایرانیان مقیم قطر به کشور بازگردانده می‌شوند
۹۹۰۵۲۲
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
۱۱۹۶۳ 
سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه اعلام کرد پس از اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های ذیربط قطری ، شرکت ایران ایر طی ۲ پرواز هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به شیراز منتقل خواهد کرد.

ایرنا: سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه اعلام کرد پس از اخذ مجوزهای لازم از دستگاه‌های ذیربط قطری ، شرکت ایران ایر طی ۲ پرواز هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به شیراز منتقل خواهد کرد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد پس از اخذ مجوزهای لازم از دستگاه های ذیربط قطری ، در روزهای جمعه ۱۹ و جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری دو پرواز هواپیمایی ایران ایر هموطنان متقاضی بازگشت به کشور را از دوحه به شیراز منتقل خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است با توجه به تکمیل ظرفیت دو پرواز مذکور، هموطنانی که علاقمند به بازگشت به کشور هستند می توانند نسبت به ثبت نام در دفتر هواپیمایی ایران ایر در قطر اقدام نمایند تا در صورت رسیدن به تعداد لازم نسبت به برقراری پرواز جدید به کشور اقدام شود.

شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پیشتر اعلام کرد نخستین پرواز «هما» در ساعت ۹:۴۰ صبح روز جمعه ۱۹ اردیبهشت‌ماه (۸ می) به وقت محلی از فرودگاه شهر دوحه انجام و در ساعت ۱۲:۳۰ در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز فرود خواهد آمد.

پرواز دوم «هما» نیز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه (۱۵ می) در ساعت ۹:۴۰ صبح به وقت محلی از فرودگاه دوحه انجام خواهد شد و این پرواز نیز در ساعت ۱۲:۳۰ در فرودگاه شهید آیت‌الله دستغیب شیراز فرود خواهد آمد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج