متهم تعرض به ۳ زن در انتظار محاکمه
۹۹۴۵۴۵
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
۱۶۸۸۷ 
مردی که متهم است به سه زن تعرض کرده، یک‌بار دیگر برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد، اما جلسه دادگاه او برگزار نشد.

شرق: مردی که متهم است به سه زن تعرض کرده، یک‌بار دیگر برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد، اما جلسه دادگاه او برگزار نشد

این پرونده ‌سال ‌۹۴ و هم‌زمان با شکایت زنی به نام لادن علیه مردی ۳۷‌ساله به نام فیروز به جریان افتاد.

لادن به مأموران پلیس تهران گفت: چند روز قبل یکی از دوستانم به نام ملیسا به من خبر داد مردی به نام فیروز، او را به‌زور به ویلایی حوالی سرخه‌حصار برده و بعد از اذیت و آزار از او فیلم گرفته ‌است.

برای کمک به ملیسا با فیروز قرار گذاشتم تا فیلم را پس بگیرم. وقتی او را دیدم، مدعی شد قصد ازدواج با ملیسا را دارد. داخل ماشینش در حال حرف‌زدن بودیم که حرکت کرد و بعد با تهدید چاقو مرا به همان ویلا برد و به من تعرض کرد و فیلم گرفت.

ملیسا وقتی دراین‌باره مورد پرسش قرار گرفت، راز یک تجاوز دیگر را هم فاش کرد و گفت: فیروز از مدتی قبل مزاحم من می‌شد. او با مزاحمت‌هایش باعث جدایی من و همسرم شد، به همین دلیل تصمیم گرفتم با او صحبت کنم، اما وقتی سوار ماشینش شدم، به‌زور مرا به ویلایش برد.

سپس به من تعرض کرد و فیلم گرفت. چند روز بعد با دوستم به نام آیدا که مطلقه بود به دیدن فیروز رفتم تا عکس‌هایم را بگیرم، اما به او هم تعرض کرد.

آیدا نیز احضار شد و با تأیید توضیحات دوستش گفت: وقتی فیروز قصد اذیت مرا داشت، مقاومت کردم، اما او فرزند کوچکم را که همراهم بود لبه پنجره برد و گفت او را به داخل خیابان پرت می‌کند. آنجا بود که تسلیم شدم. با اظهارات سه زن جوان، فیروز شناسایی و دستگیر شد، اما اتهامش را رد کرد.

پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم بنا بر مدارک موجود به اتهام زنای به عنف و آدم‌ربایی سه زن جوان در همان شعبه به صورت غیرعلنی محاکمه شد، اما بار دیگر جرمش را انکار کرد.

در پایان هیئت قضائی متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و سپس وی را به ۱۰۰ ضربه شلاق، ۱۰ ماه زندان، یک سال تبعید و ۱۸۰‌ ساعت خدمات رایگان در شهرداری محکوم کرد. حکم صادره به دیوان فرستاده شد، اما قضات شعبه هفتم دیوان اعلام کردند متهم هرچند زنا را انکار کرده، اما به رفتار غیراخلاقی اقرار کرده است. از طرفی ارسال پیامک‌های غیراخلاقی و تهدیدآمیز به یکی از شاکی‌ها و ارسال تصاویر غیر‌اخلاقی حکایت از رفتار مجرمانه دارد.

همچنین با تحقیق زندگی یکی از شاکیان که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی خوبی است، منطقی نیست که وی به میل خودش به ویلای متهم رفته باشد. به‌این‌ترتیب رأی صادره نقض و پرونده به شعبه هم‌عرض فرستاده شد.

متهم این‌بار در شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت. قرار بود دیروز متهم و شاکیان مواجهه حضوری شوند که به دلیل عدم حضور شکات، جلسه به وقت دیگری موکول شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:64
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1399/02/25
هیچکس نمیتواند کسی را بزور ببرد جایی اینها خودشان مایل بودن
پاسخ ها
دکتر
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
منتظر باش به زودی خودت میبرن تا بفهمی میبرن
-
17:05 - 1399/02/25
۹۴ الان ۹۹ واقعا که جای تاسف داره عجب دنیایی شده
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1399/02/25
ولی جریان جالبی بوده مثل کردنابوده این میرفته حق اون یکیو بگیره اونم الوده میشده
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1399/02/26
این اقا هرکی رو میدیده میبرده ترتیبشو میداده
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1399/02/26
اصلا قابل توجیه نیست که یک زن برای گرفتن انتقام یک زن دیگراقدام کندوخودش هم طعمه شوداینجاعلم قاضی بایدتشخیص دهدومطمعن باشیدکه تعدادقربانیان بیشتراست که بخاطرحفظ ابرواقدام نمیکنند
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/02/26
این شده شگردخیلی اززنها تاگیرمیکنند همین داستان رومی سازن یعنی اگه فیلمبرداری نمیکرد اصلادنبالش رونمیگرفتن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۶
زن ستیزی بسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج