کرونا، والیبال را متوقف نکرد
۹۹۵۳۰۴
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۹
۷۰۸ 
رئیس فدراسیون جهانی والیبال با بیان این که کرونا این رشته ورزشی را متوقف نکرده است، گفت: تیم جهانی بازاریابی FIVB به تلاش خود ادامه می‌دهد تا شرکای بلند مدت خود را حفظ کند.

فدراسیون والیبال: آری گراسا در ابتدای این پیام ویدیویی، افزود: من از دفترم در ریودوژانیرو با شما صحبت می‌کنم و مانند بسیاری از شما، من هم به دلیل بحران کرونا با خانواده‌ام در قرنطینه هستم.

وی به عنوان رئیس فدراسیون جهانی والیبال، خطاب به خانواده جهانی این رشته ورزشی، گفت: والیبال ورزشی است با میلیون‌ها هوادار و ورزشکار در جهان و به شما می‌گویم که هیچ‌گاه نباید چشم از تراژدی ویروس کرونا برداریم و غافل شویم. من به همه کسانی که نزدیکانشان را در این بحران از دست دادند، از صمیم قلب تسلیت می‌گویم.

گراسا، تصریح کرد: ناراحتی ناشی از قرنطینه، اصلاً قابل مقایسه با از دست دادن زندگی گران‌بها نیست، اما ورزش والیبال باید رو به جلو حرکت کند و اینگونه هم نیز خواهد شد. ما باید دنیای جدید و هیجان‌انگیزی را در والیبال فراهم کنیم.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال با بیان اینکه من خلاقیت حیرت‌انگیز و سخت‌کوشی بسیاری را در فدراسیون‌های ملی و کنفدراسیون‌ها دیدم، گفت: والیبال باید ارتباط خود را با هواداران این رشته ورزشی حفظ کند.

وی تاکید کرد: به‌دنبال درآمدزایی بوده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که حداکثر فرصت برای تامین امنیت ورزش در آینده بلندمدت به کار گرفته شده است. تنها برای لیگ ملت‌ها بیش از ۲۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده ایم برای ۱۰ سال آینده که هر سالی ۲۰ میلیون دلار می‌شود و این میزان، بیشتر نیز خواهد شد.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال، تاکید کرد: بحران کرونا ما را متوقف نکرد و تیم جهانی بازاریابی FIVB به تلاش خود ادامه می‌دهد تا امنیت شرکای بلند مدت خود را تامین کند. ما موفق خواهیم شد، زیرا کارهایی بزرگی در هفت سال گذشته انجام داده‌ایم و ورزش والیبال را برای شرکا و دست‌اندرکاران، بسیار جذاب‌تر کردیم.

وی در پایان با بیان اینکه در هفته‌های آینده گزارش بیشتری درباره فعالیت‌ها و اقدامات فدراسیون جهانی والیبال ارائه خواهد کرد، گفت: درباره لیگ ملت‌ها، اقداماتی که برای ساحلی انجام شده، پیشرفت شبکه‌های اجتماعی و مسیر والیبال تا المپیک توکیو و همینطور قدرت‌های ملی و باشگاه‌ها در دنیا، در آینده گزارش‌های بیشتری ارائه خواهم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج