تنیس روی میز با منع فعالیت باشگاهی مواجه است
۹۹۵۵۶۵
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
۴۶۵ 
به گفته رئیس فدراسیون تنیس روی میز و با وجود اجازه ستاد مقابله با کرونا برای آغاز فعالیت‌های انفرادی، همچنان برای اجرای برنامه‌های این رشته در سطح ملی و باشگاهی منع قانونی وجود دارد.

خبرگزاری مهر: به گفته رئیس فدراسیون تنیس روی میز و با وجود اجازه ستاد مقابله با کرونا برای آغاز فعالیت‌های انفرادی، همچنان برای اجرای برنامه های این رشته در سطح ملی و باشگاهی منع قانونی وجود دارد.

مهرداد علی قارداشی با اشاره به اطلاعیه اخیر ستاد مبارزه با کرونا در ورزش گفت: این اطلاعیه انجام فعالیت های انفرادی در ۳۰ رشته و در تمام شهرها را بلامانع عنوان کرد. تنیس روی میز از جمله این رشته هاست اما همچنان در رده ملی منع فعالیت داریم.

وی تصریح کرد: امروز در مورد اطلاعیه اخیر ستاد مبارزه با کرونا و اینکه آیا می توانیم در سطح ملی هم آغاز به کار کنیم از وزارت ورزش استعلام گرفتیم. در پاسخ تاکید شد که فعلاً شروع فعالیت فقط برای باشگاه های خصوصی بلامانع عنوان شده است.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز تاکید کرد: با این اوصاف همچنان برای تیم ملی و مسابقات باشگاهی اجازه فعالیت نداریم. بنابراین نمی توانیم برنامه ای برای این دو بخش داشته باشیم.

قارداشی تاکید کرد: سرمربی تیم ملی برنامه پیشنهادی خود را ارائه کرده است. به محض اجازه ستاد مبارزه با کرونا اجرای این برنامه را آغاز می کنیم تا تیم ملی در فرصت مناسب بتواند برای مسابقات قهرمانی جهان و بعد از آن انتخابی المپیک آماده شود.

برچسب ها: