افاضلی: بیشترین فشار به تیم ما وارد می‌شود
۹۹۶۳۷۹
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
۲۰۲۲
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت: با توجه به اینکه تعداد بازیکنان ما خیلی کم است این مسئله منجر به فشار بیشتر به بازیکنان ما خواهد شد.

خبرگزاری میزان: هومن افاضلی در خصوص صحبت‌های رییس جمهور مبنی بر آغاز مسابقات ورزشی از جمله بازی‌های لیگ برتر فوتبال بعد از عید سعید فطر، اظهار داشت: به هر حال تصمیمی است که توسط مسئولان گرفته شده و شاید این موضوع مورد پسند من نباشد اما باید بازی کنیم. وقتی اجازه برای شروع فعالیت‌های ورزشی از سر گرفته شده ما هم باید از آن تبعیت کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه اجرای قواعد در کشور ما کمتر رعایت می‌شود. همان‌طور که قرار بود فاصله اجتماعی رعایت شود اما عملا چنین موضوعی را نمی‌بینیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس‌جنوبی در خصوص اینکه امکان دارد در هر بازی شاهد پنج تعویض باشیم، توضیح داد: استفاده از پنج تعویض دارای برخی محاسن و برخی معایب است. محاسن آن این است که با انجام پنج تعویض فشار کمتری به تیم‌ها وارد خواهد شد و بازیکنان می‌توانند استراحت بیشتری داشته باشند. عیب این قانون هم، تغییر شرایط بازی به سمت دیدارهای تدارکاتی است. با این اقدام زمان بیشتری طول می‌کشد تا بازیکنان خودشان را در زمین پیدا کنند و این موضوع روی کیفیت بازی‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

افاضلی در مورد شرایط آمادگی بازیکنان این تیم گفت: خوشبختانه در مدتی که لیگ تعطیل بود تمرینات سایبری برای بازیکنان در نظر گرفتیم و بازیکنان هم نسبت به این تمرینات خیلی متعهد بودند. البته با این وجود چون مدت زیادی است بازیکنان تمرین نکرده‌اند امکان بروز مصدومیت برای آنها وجود دارد و طبیعتاً وضعیت برای هیچ تیمی ایده‌آل نخواهد بود، زیرا تمام تیم‌ها شرایط مشابهی دارند. با توجه به اینکه تعداد بازیکنان ما خیلی کم است این مسئله منجر به فشار بیشتر به بازیکنان ما خواهد شد اما چاره‌ای نیست و باید بازی کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج