حبیبی: دنبال فرار از مسئولیت نیستم
۹۹۷۷۹۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲
۶۶۸ 
سرمربی پیشین تیم ملی هندبال گفت: بیشتر اعضای کمیته فنی هندبال از عملکرد ما در مسابقات اخیر ابراز رضایت داشتند.

خبرگزاری میزان: سرمربی پیشین تیم ملی هندبال گفت: بیشتر اعضای کمیته فنی هندبال از عملکرد ما در مسابقات اخیر ابراز رضایت داشتند.

علیرضا حبیبی در خصوص دلیل قطع همکاری خود با تیم ملی هندبال اظهار داشت: روز سه‌شنبه جلسه کمیته جلسه فنی تشکیل شد و در آن اعضای کمیته فنی به همراه تعدادی از پیشکسوتان و کارشناسان حضور داشتند؛ من هم گزارش مبسوطی از عملکردم در مدتی که سرمربی تیم ملی بودم ارائه کردم و سایر اعضا هم نظرات خودشان را بیان کردند.

وی افزود: عملکرد تیم ملی مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت و در مجموع به نظرم دیدگاه‌های مثبتی در این جلسه توسط اعضای حاضر در مورد تیم ملی مطرح شد و آنها از عملکرد تیم ملی در مسابقات اخیر با توجه به زمان آماده‌سازی و مشکلات موجود ابراز رضایت کردند. تنها بدشناسی، مانع صعود ما به مسابقات قهرمانی جهان و‌ حضور در جمع چهار تیم برتر انتخابی المپیک بوده است. پس از پایان مسابقات انتخابی قهرمانی جهان تصمیم گرفتم به دلیل فشارهای زیادی که در این یکسال بواسطه حضور در دو رودیداد مهم بین‌المللی وجود داشت دیگر با تیم ملی همکاری نکنم.

سرمربی پیشین تیم ملی هندبال عنوان کرد: البته تا جایی که از عهده من بر می‌آمد سعی کردم بدون توجه به کم و کاستی‌ها تنها به موفقیت تیم ملی فکر کنم و دنبال فرار از مسئولیت هم نیستم. عدم حضور در تیم ملی باعث نخواهد شد تا از تیم کشورم حمایتی نداشته باشم و از این پس مسئولان هر کمکی از من بخواهند تلاش خواهم کرد از آن دریغ نکنم.

حبیبی در پایان تصریح کرد: اینکه مسئولان به دنبال تشکیل تیم امید هستند تا از این طریق بتوانند برای آینده تیم ملی پشتوانه‌سازی انجام دهند، اتفاق خوبی است. امیدوارم هر کسی که جانشین من در تیم ملی می‌شود بتواند منشاء خیر باشد و همراه با تیم ملی به نتایج خوبی دست پیدا کند.