افشاگری جالب شاگرد سابق درباره آقای خاص
۹۹۸۱۸۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۵
۱۵۲۱ 
سسک فابرگاس، ستاره سابق چلسی از دلایل انتقالش به این تیم سخن گفت.

ورزش سه:  سسک فابرگاس در سال ۲۰۱۴ و بعد از گذراندن سه فصل در بارسلونا دوباره به لیگ برتر بازگشت و این بار راهی رقیب آرسنال یعنی چلسی شد هافبک اسپانیایی مدعی شد مکالمه با ژوزه مورینیو او را راضی به این انتقال کرده است.

سسک فابرگاس گفت: مورینیو یک سیستم دارد اما خیلی خوب روی آن سیستم کار می‌کند. او بازیکنان خاصی را برای سیستم خود می‌خواهد. یک روز و هنگامی که من برای اولین بار با مورینیو ملاقات کردم، او به من گفت که به دو بازیکن نیاز دارد و می‌خواهد من و دیگو کاستا را جذب کند. مورینیو نام من را روی کاغذ ترکیب تیم نوشت و گفت این تیم قهرمان می‌شود. مورینیو مربی خوبی برای بازیکنان بزرگ است. او با ذهن شما بازی کرده و شما را تحریک می‌کند. یک روز و ما در لیگ بسیار خوب بازی کردیم و او پیغام‌هایی در تمجید از ما داد، اما پس از آن گفت امروز آشغال بودید، او اینگونه با ذهن شما بازی می‌کند.

فابرگاس در ادامه بیان کرد: دوران حضورم در چلسی فوق‌العاده بود. وقتی ۲۳ ساله بودم و بازوبند کاپیتانی آرسنال را می‌بستم، اگر به من می‌گفتید ممکن است در آینده برای چلسی بازی کنی می‌گفتم دیوانه هستید. اما درک متقابل من با هواداران، باشگاه و با همه کسانی که در آنجا کار می‌کردند بسیار خوشحال کننده بود. من احساس کردم که خیلی خوب در چلسی جا افتاده‌ام. ما مربیان خوبی داشتیم و باشگاه تشنه قهرمانی بود. شما در چلسی باید همیشه تا پایان برای پیروزی رقابت کنید و این چیزی است که من می‌خواستم. من می‌دانستم که کار کردن با مورینیو می‌تواند قدم بزرگی رو به جلو در حرفه من باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج