رسمی: دو گزینه برای شروع مجدد سری آ
۹۹۸۵۲۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
۵۶۲
به نظر می‌رسد تاریخ شروع لیگ سری آ ایتالیا به زودی مشخص می‌شود و در حال حاضر دو تاریخ احتمالی برای از سر گیری رقابت‌ها پیشنهاد شده است.

ورزش سه: به نظر می‌رسد تاریخ شروع لیگ سری آ ایتالیا به زودی مشخص می‌شود و در حال حاضر دو تاریخ احتمالی برای از سر گیری رقابت‌ها پیشنهاد شده است.

وزیر ورزش ایتالیا، وینچنزو اسپادافورا اعلام کرد لیگ فوتبال این کشور، سری آ می‌تواند در یکی از دو تاریخ 13 ژوئن (24 خرداد) یا 20 ژوئن (31 خرداد) از سر گرفته شود.

انتظار می‌رود در جلسه‌ای که روز پنج‌شنبه این هفته برگزار خواهد شد تاریخ نهایی از سر گیری سری آ رسما مشخص شود.

وزیر ورزش ایتالیا در گفتگویی با یک شبکه رادیویی در این کشور گفت:" ما روی دو تاریخ برای شروع مجدد سری آ کار می‌کنیم. یکی 13 ژوئن (24 خرداد) و یکی 20 ژوئن (31 خرداد)".

اسپادافورا در ادامه صحبت‌هایش گفت:" پروتکل تهیه شده برای شروع مجدد فصل در اختیار ما قرار گرفته و این پروتکل شباهت زیادی به پروتکل قبلی دارد که مربوط به شروع مجدد تمرینهای تیمها بود. ما روز پنج‌شنبه تصمیم می‌گیریم که آیا سری آ باید از سر گرفته شود و در صورت مثبت بودن پاسخ این سوال، تاریخ شروع آن چه روزی خواهد بود".

وزیر ورزش ایتالیا در ادامه اضافه کرد:" این وضعیت بحرانی بعضی مسائل مهم در فوتبال را مطرح کرد، مسائلی که پیش از این به آنها اهمیت نمی‌دادیم ولی حالا متوجه شدیم که در آینده باید با توجه به آنه اصلاحاتی عمومی را در دستور کار قرار دهیم، اصلاحاتی که باید پیش از پایان تابستان امسال عملیاتی شود".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج