۲ نفر از اعضای شهر خودرو مشکوک به کرونا
۹۹۹۰۷۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶
۷۶۷
با اعلام پزشک باشگاه شهرخودرو خراسان دو نفر از اعضا این باشگاه از نظر بالینی مشکوک به ویروس کرونا هستند.

خبرگزاری فارس: با اعلام پزشک باشگاه شهرخودرو خراسان نتیجه تست کرونا اعضای این باشگاه منفی اعلام شده است، اما دو نفر از اعضا این باشگاه از نظر بالینی مشکوک به ویروس کرونا هستند.

مجید زاده رحیم پزشک شهر خودرو در این باره گفت: بنابر اعلام سازمان لیگ مبنی بر تست گیری از اعضای باشگاه های فوتبال، با هماهنگی انجام شده گروهی از پزشکان مجرب دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در کمپ تمرینی شهرخودرو اقدام به تست گیری از اعضا این تیم شامل بازیکنان، کادر فنی ، کادر رسانه و عوامل اداری باشگاه کردند.

وی ادامه داد: قرار بود جواب این تست ها دیروز به دست ما برسد که با توجه به تعطیلی عید فطر پاسخ آزمایشات امروز به دست ما رسید و بر این اساس تمامی تست‌ها منفی اعلام شد ، اما دو نفر از اعضا باشگاه بعد از انجام تست با علایم بالینی روبرو شدند که اقدامات پیشگیرانه برای آنها در نظر گرفتیم.

پزشک تیم شهرخودرو ادامه داد: با مشاهده و بررسی علائم اعلام شده از سوی این دو عضو باشگاه سریعا آنها را قرنطینه کردیم و در حال انجام اقدامات لازم برای انجام تست مجدد آنها هستیم.

زاده رحیم اظهار کرد: پاسخ آزمایشات تکمیلی را تا شنبه به سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد و در خصوص نحوه برگزاری تمرینات کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد. به بازیکنان نیز اطمینان دادیم که در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و با توجه به اقدامات پیشگیرانه ای که از قبل داشتیم شرایط برای برگزاری تمرینات فراهم است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج