جمشیدی: پروین از شوخی‌های من ناراحت نشد
۹۹۹۲۲۵
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
۷۹۴
ستاره فوتبالی سینما و تلویزیون گفت: من هنوز با پروین ارتباط دارم و می‌دانم از دست من ناراحت نیست. همیشه علی‌آقا را دوست دارم و فکر می‌کنم او هم چنین فکری در مورد من دارد.

خبرورزشی: پژمان جمشیدی حالا یک ستاره در سینما و تلویزیون به حساب می‌آید و رفتار‌ها و صحبت‌هایش بیش از زمانی که فوتبال بازی می‌کرد، مورد توجه قرار می‌گیرد. مدافع و هافبک راست سایپا، پرسپولیس و تیم ملی این سال‌ها، پرمخاطب‌ترین ستاره سینما بوده و هر فیلمی که بازی کرده، در گیشه به موفقیت رسید. او در سریال زیرخاکی هم درخشید و توانست بار دیگر این موضوع را اثبات کند که موفقیت‌هایش هرگز اتفاقی نبود.

جمشیدی مدتی قبل به برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری رفت و در میان صحبت‌هایش چند خاطره از زمان همکاری با علی پروین به زبان آورد. در همین راستا، او در مصاحبه اخیرش با روزنامه خبرورزشی، موضوع رفاقت با علی پروین را عنوان کرد که خودش را مدیون سلطان پرسپولیسی‌ها می‌داند. با این حال طی یک ماه گذشته، برخی اعتقاد داشتند پروین از دست پژمان و شوخی‌هایش ناراحت شده و برای شاگرد سابق خود پیغام فرستاده که چنین رفتاری انجام ندهد. همین موضوع سبب شد جمشیدی در ارتباط تلفنی که با برنامه ورزش و مردم داشت، اشاره‌ای به موضوع رابطه اش با پروین داشته باشد.

او در بخشی از حرف‌هایش گفت: «من هنوز با پروین ارتباط دارم و می‌دانم از دست من ناراحت نیست. همیشه علی‌آقا را دوست دارم و فکر می‌کنم او هم چنین فکری در مورد من دارد. به هر حال پروین همیشه بزرگ‌تر من است و به شاگردی او افتخار می‌کنم و می‌دانم از دستم ناراحت نمی‌شود.»

پروین بار‌ها از مدل بازی پژمان در سریال و فیلم‌هایش تعریف و تمجید کرده و حتی یک بار در مصاحبه‌ای گفته بود: «همان زمانی که جمشیدی فوتبال بازی می‌کرد، واقعاً بازیکن بانمکی بود و با شوخی‌هایش ما را می‌خنداند. او بهترین بازیگر سریال‌هاست. بازیگر فقط پژمان و سریال هم فقط زیرخاکی!»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج