یک فوتی در اطفاء حریق جنگل‌های پاوه
۹۹۹۵۲۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
۴۹۱۳ 
فرماندار پاوه، از آتش‌سوزی بیش از 300 هکتار از مراتع و جنگل‌های حفاظت شده بوزین و مرخیل در بخش باینگان این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه یک نفر در عملیات اطفای حریق، دچار سانحه شد و جان خود را از دست داد.

خبرگزاری فارس: فرماندار پاوه، از آتش‌سوزی بیش از 300 هکتار از مراتع و جنگل‌های حفاظت شده بوزین و مرخیل در بخش باینگان این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه یک نفر در عملیات اطفای حریق، دچار سانحه شد و جان خود را از دست داد.

پرویز ایده‌پور درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: عصر روز گذشته جنگل‌های منطقه حفاظت شده بوزین و مرخیل دچار حریق شد که بلافاصله نیروهای تیپ انصار‌الرسول (ص) جوانرود به همراه بخشدار باینگان، پرسنل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست، انجمن مردمی ژیوا و گروه‌های مردمی منطقه با حضور به موقع در محل اقدام به اطفای حریق کردند که بعد از چندین ساعت تلاش آتش مهار و خاموش شد.

فرماندار پاوه افزود: متاسفانه در عملیات اطفای حریق، یکی از نیروهای تیپ انصار الرسول (ص) به هنگام مهار آتش دچار سانحه شد و جان خود را از دست داد.

وی ضمن تسلیت به خانواده جان‌باخته و همکاران وی در تیپ مذکور، از خداوند متعال آرزوی مغفرت برای مرحوم و صبر برای بازماندگان کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج