ماجرای مردِ مرموزِ پارک!
۱۰۳۶۱۱۴
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
۲۸۵۴
دو زورگیر هوندا سوار که با تلاش نیروهای کلانتری شهرک ناجای مشهد دستگیر شده اند ماجرای مرد مرموز پارک نشین را فاش کردند.

روزنامه خراسان: دو زورگیر هوندا سوار که با تلاش نیروهای کلانتری شهرک ناجای مشهد دستگیر شده اند ماجرای مرد مرموز پارک نشین را فاش کردند.

حدود ساعت 21 جمعه گذشته، مرد جوانی در اطراف میدان تربیت مشهد مشغول مکالمه تلفنی بود که ناگهان سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت آبی رنگ از پشت سر به وی نزدیک شدند و در یک لحظه با قاپیدن تلفن همراه مرد جوان به داخل خیابان معلم 65 گریختند اما آن ها که به راه های گریز این منطقه آشنایی نداشتند به کوچه بن بست وارد شدند و راه فرار را بسته دیدند.

آن ها که نمی توانستند به عقب بازگردند، موتورسیکلت را در کوچه رها کردند و پیاده از محل گریختند. از سوی دیگر با گزارش مال باخته به پلیس 110، بلافاصله نیروهای گشت کلانتری شهرک ناجا وارد عمل شدند و به سوی خیابان معلم حرکت کردند. در این هنگام جوان 19 ساله ای که برای انتقال موتورسیکلت به کوچه بن بست بازگشته بود در چنگ پلیس گرفتار شد.

این جوان که مدعی بود برای استفاده از سرویس بهداشتی، موتورسیکلت هوندای آبی رنگ را در کوچه بن بست رها کرده است، در حالی حلقه های قانون بر دستانش گره خورد که مشخصات وی با آن چه مال باخته به پلیس گزارش داده بود، مطابقت داشت.

گزارش، در همین حال زن جوان دیگری نیز به نیروهای گشت مراجعه کرد و مدعی شد جوان دستگیر شده به همراه همدستش که او نیز لباس سیاه به تن داشت، گوشی او را قاپیده و متواری شده اند. به همین دلیل و با صدور دستوری از سوی سرهنگ محمد فیاضی (رئیس کلانتری شهرک ناجا) نیروهای انتظامی با اجرای طرح مهار در این منطقه موفق شدند همدست جوان 19 ساله را نیز در یکی از کوچه های اطراف دستگیر کنند.

با انتقال متهمان به کلانتری، بررسی های تخصصی توسط نیروهای کارآزموده تجسس آغاز و مشخص شد که دو جوان زورگیر با استفاده از قفل و زنجیر پلاک موتورسیکلت هوندای آبی رنگ را پوشانده اند و اقدام به زورگیری وگوشی قاپی می کردند. دو متهم در بازجویی ها اعتراف کردند که در اطراف میدان امام حسین(ع) سکونت دارند و برای سرقت تلفن همراه به منطقه بولوار معلم آمده اند.

آن ها اظهار کردند : مردی که بین ساعت 21 تا 23 زیر درختان پارکی در منطقه شهید چراغچی می نشیند از ما خواست تا با موتورسیکلت گوشی قاپی کنیم و قول داد که گوشی های سرقتی را برای ما به فروش می رساند! به همین دلیل به این منطقه آمدیم تا دور بزنیم که مکالمه تلفنی مرد جوان توجه ما را جلب کرد و ...

در حالی که بازجویی ها از دو متهم دستگیر شده ادامه داشت، تعداد زیادی از مال باختگانی که گوشی های آنان سرقت شده بود با حضور در کلانتری شهرک ناجا، متهمان را شناسایی کردند.

این گزارش حاکی است: با دستور قاضی اسماعیل رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) متهمان این پرونده برای بررسی های بیشتر و کشف جرایم احتمالی دیگر در اختیار کارآگاهان آگاهی قرار گرفتند.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1399/06/23
چقدرجنایت دراین شهرمثلا مقدس!!!!!
پاسخ ها
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شهر بزرگ مشکلات خودش رو داره هر جا دنیا چند میلیون انسان کنار هم باشند جرم وجنایت هم وجود داره همون تور که ثروت هم به وجود میاد
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1399/06/23
پلیس هیچ وقت سریع وارد عمل نمیشه و نمیاد هزار بار گفتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
پلیس هم اومد وارد شد چه دردی دوا میشه اصل کاری قوه قضائیه ومهمتر فقر وبیکاری ومهاجرت بی رویه ازروستا به شهره وان هم فقر به خاطر نبودن امکانات اولیه توی روستاهاست. به خاطر سوی مدیریت.
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1399/06/23
چه خبره برترینها!!!
مرد مرموز پارک !!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1399/06/23
چرا بیشتر اتفاقات بد توی این شهر مقدس رخ میده فکرکنم تگزازه ایرانه!!!!!
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1399/06/23
منم داشتم تو مریخ قدم میزدم
پاسخ ها
bahar 27
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
گم نشی
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1399/06/23
دوباره مشهد چه خبره اونجا
Iran, Islamic Republic of
12:35 - 1399/06/23
گوشی منم دزدیدن.دنبال یارو دویدم ولی نتونستم بگیرمش پرید ترک موتور یاعلی.یارو ۱۷ سالش نمیشد اونجا میگرفتمش میدونستم باهاش چیکار کنم.اره درست فک کردی همون کار
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1399/06/23
مهم اینکه امنیت داریم.
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1399/06/23
مهم اینکه امنیت داریم.
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1399/06/23
چندروزدیگرارادمی شوندوبدترکارشان راادامه می دهند
داش علی از خوبای روزگار
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1399/06/24
مشهد!!!!!!!؟؟؟؟،،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج