ادعای توافق آمریکا با فضایی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۷۰۵۰۱
۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳
۴۱۳۵
اظهارات جدید درباره توافق آمریکا با فضایی‌ها بحث‌هایی را برانگیخته است چه چیزی پشت این ادعاست؟

روزنامه خراسان: اظهارات جدید درباره توافق آمریکا با فضایی‌ها بحث‌هایی را برانگیخته است چه چیزی پشت این ادعاست؟ بعضی‌ها معتقدند موجودات فضایی واقعاً وجود دارند و در برخی از سیارات دیگر زندگی می‌کنند.

توافق با فضایی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

عده‌ای هم آن‌ها را توهماتی بی پایه و اساس می‌دانند؛ اما آیا این موجودات واقعاً وجود دارند یا خیر؟ نکته‌ای که نه تنها ذهن من و شما که ذهن دانشمندان را هم به خود مشغول کرده است. به تازگی هم یک ژنرال صهیونیستی ادعا کرده آمریکا با موجودات فضایی توافق نامه سازش امضا کرده که بازتاب و واکنش‌های زیادی به همراه داشته است.

البته معمای وجود حیات در مکانی دیگر غیر از کره زمین، موضوعی است که پس از سال‌ها بررسی و تحقیق هنوز حل نشده است. امروز می‌خواهیم ضمن بررسی ادعای این ژنرال صهیونیستی به واکنش رسانه‌های جهان به این ادعا و همچنین ادعا‌های دیگر در خصوص آدم فضایی‌ها بپردازیم.

توافق با آدم فضایی‌ها

«حائیم عیشید» که پیش از این در سال‌های ۱۹۸۱ تا ۲۰۱۱ رئیس اداره فضایی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی بوده، در گفتگو با یک روزنامه عبری زبان در خصوص وجود آدم فضایی‌ها و توافقات صورت گرفته بین آن‌ها و آمریکایی ها، حرف‌هایی زده که بسیار تعجب بر انگیز بوده است.

توافق با فضایی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

در بخشی از صحبت‌های این ژنرال صهیونیستی آمده است: «موجودات فضایی قصد ندارند حضور خود را در زمین علنی کنند و این کار را به زمانی موکول کرده اند که بشریت فهم کاملی از ماهیت فضا و فضاپیما‌ها پیدا کند.» او همچنین مدعی شده موجودات فضایی که در زمان ترامپ به زمین آمده اند، درخواست کرده اند سفرشان به کره زمین محرمانه باقی بماند و وقتی ترامپ قصد داشته این راز را افشا کند، آن‌ها درخواست کرده اند صبر کند و اجازه بدهد مردم در آرامش زندگی کنند، زیرا آن‌ها نمی‌خواهند نوعی از هیجان روانی دسته جمعی بر مردم حاکم شود.

عیشید در ادامه ادعا‌های خود گفته است این موجودات توافق نامه‌ای را هم با دولت آمریکا برای انجام آزمایش‌هایی در زمین امضا کرده اند. به گفته وی، یک پایگاه در زیر سطح مریخ وجود دارد که نمایندگانی از موجودات فضایی و چند فضانورد آمریکایی در آن حضور دارند. البته این ژنرال صهیونیستی که می‌دانسته حرف هایش غیر قابل باور است، در انتها گفته: «اگر این سخنان را پنج سال پیش می‌گفتم مرا به تیمارستان منتقل می‌کردند، اما امروز ظاهرا مردم به شکل دیگری فکر می‌کنند!»


تکذیب ادعا

بعد از ادعای ژنرال صهیونیستی، رسانه‌های جهان به بازنشر صحبت‌های او پرداختند و برخی هم به آن واکنش نشان دادند و آن را تکذیب کردند. برای نمونه ان بی سی نیوز در گزارشی با بازنشر این خبر به نقل از سخنگوی ناسا نوشت: «یکی از اهداف کلیدی آژانس، جست و جوی حیات در جهان است، اما هنوز نشانه‌هایی از حیات فرازمینی پیدا نشده است.»

توافق با فضایی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

برخی رسانه‌ها هم این ادعا را از اساس باطل دانسته و مدعی شده اند در خارج از جو زمین و در فضای بین سیارات گاز‌های مضر و مخرب بسیار زیادی یافت می‌شوند که می‌توانند مولکول‌های موجودات زنده را نابود کنند مگر این که ساختار بدنی فضایی‌ها به طور کلی چیزی غیر از زمینی‌ها باشد.

در این صورت هم معلوم نیست چطور آن‌ها توانسته اند با آمریکا ارتباط برقرار کنند در حالی که هیچ شواهدی وجود ندارد. در این میان عده‌ای هم معتقدند رئیس اسبق سازمان فضایی رژیم صهیونیستی به دلیل بیماری روحی که داشته، این حرف‌ها را زده است که او هم در پاسخ گفته: «من جوایزم را گرفته ام و نیازی به دیده شدن ندارم. همچنین دانشگاه‌های زیادی مرا می‌شناسند و دروغ نمی‌گویم!»


دیگر واکنش‌ها به این ادعا

در کنار رد این ادعا، برخی رسانه‌ها هم درباره وجود فضایی‌ها از خبر‌های مشکوکی نوشتند به طور مثال هفته نامه نیوزویک، روز گذشته با پوشش صحبت‌های حائیم عیشید نوشت که ترامپ هم به تازگی از این پروژه ناسا مطلع شده بوده و قصد داشته در کوران انتخابات، آن را رسانه‌ای کند که محققان ناسا مانع او شده اند. به جز نیوزویک بسیاری از رسانه‌ها با بازنشر گفت و گوی استیون کولبرگ با اوباما در شبکه «سی بی اس» آمریکا درباره آدم فضایی ها، وجود فضایی‌ها را جدی ارزیابی کرده بودند.

اداعای توافق آمریکا با فضایی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

در این گفتگو وقتی کولبرگ از وجود آدم فضایی‌ها و بشقاب پرنده‌ها از اوباما می‌پرسد، رئیس جمهور سابق آمریکا می‌گوید: «به این سوال نمی‌توانم پاسخ دهم.» و مجری برنامه می‌گوید: «این یعنی چیز‌هایی هست و من جوابم را گرفتم.» پیش از این هم همشهری سرنخ، به نقل از گاردین نوشته بود فرازمینی‌ها برای ملاقات به زمین می‌آیند، زیرا بسیار شبیه انسان‌ها هستند.

سیمون کانوی موریس - پروفسور تمدن شناسی دانشگاه کمبریج- می‌گوید: «از شواهد به دست آمده پیداست، موجودات فرازمینی درست مانند ما هستند، با این تفاوت که آن‌ها خشونت بیشتری دارند و علاقه مندند نسل زمینی‌ها را از بین ببرند.» علاوه بر آن، پیش از این استفان هاوکینگ در سال ۲۰۱۰ از احتمال وجود آدم فضایی‌ها صحبت کرده بود.


اسرار منطقه ۵۱

ادعا شده است در منطقه ۵۱ در نوادا، درست در ۱۳۳ کیلومتری شمال غرب لاس وگاس، منطقه‌ای نظامی و سری وجود دارد که برای انجام تحقیقات و آزمایش‌های سری ساخته شده است و با این که تمام جهان از وجود آن اطلاع دارند، اما دولت آمریکا وجود آن را انکار می‌کند. ادعا شده حتی کارکنان این پایگاه، اجازه خروج از آن را ندارند و نبایدبا خارج از پایگاه ارتباطی داشته باشند.

توافق با فضایی‌ها؛ توهم یا واقعیت؟

همین پنهان کاری‌ها باعث شده تا شایعاتی مبنی بر این که ناحیه ۵۱ یک پایگاه مخفی فضایی است، بیشتر شود. همچنین گفته می‌شود بقایای بشقاب پرنده‌ای که در جولای ۱۹۴۷ در این منطقه و محدوده راسول سقوط کرده، هنوز هم وجود دارد و در حال بررسی است. به هر حال منطقه ۵۱ پایگاهی پر رمز و راز است که هنوز کسی موفق به کشف اسرار آن نشده است.

با این حال برخی هم این فرضیه را مطرح کرده اند که هدف از طرح این ادعا‌ها و رابطه آمریکا با فضایی‌ها ایجاد قدرت پوشالی و خیالی برای آمریکاست و الا هیچ منطق علمی برای این ادعا‌ها وجود ندارد.

انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:9
Iran (Islamic Republic of)
08:29 - 1399/10/02
مزخرفه
برای انحراف افکار عمومی
این اخبار بیشتر برای مرفهان بی درد جذابه
نه این مردم که هشتشون گرو هشتاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
میخوان اجنه رو به عنوان آدم فضایی به مردم قالب کنند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
چرا فکر می کنید موجودات زنده حتما باید مثل انسانها اکسیژن مصرف کنند یا در دمایی که برای بشر قابل تحمله زندگی کنند؟ شاید اونها اصلا سیستم دیگری داشته باشند
Iran (Islamic Republic of)
09:01 - 1399/10/02
چرت میگن، آدم فضایی یا موجود فضایی و هر کوفت و زهرمار دیگه ای وجود خارجی نداره، ضمنا چرا همشون میرن آمریکا؟
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
پیش احدها برن انها به ملت خودمون رحم نمیکنن تاز ه عقلشون علمشون در ان حد نیست
Iran (Islamic Republic of)
09:02 - 1399/10/02
شایداز نظر علمی از ما پیش رفته تر باشند ولی ما لباس می پوشیم ما عاشق میشویم ما مولانا داریم و هزارتا چیز دیگه که اونا ندارن
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1399/10/02
قدرت پوشالی و خیالی پس ما قدرت واقعی هستیم
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
خجالت بکش دنیا امریکا رو ابر قدرت میدونه حالا شما چند تا کروهک مهم نیست که چی میکین انها برای دانشمندان انسانها موجودات ارزش قائلن
Iran (Islamic Republic of)
09:40 - 1399/10/02
سوال اینه چراموجودات فضایی که اگر وجود دارد!باروس هاتوافق نکردن!؟بیشتر این تبلیغات درراستای این فکرهست که آمریکادرهمه چیز،هنوز پیش روهست!که داردازچین هم عقب می افتد؟!چراموجودات فضایی درچین نیستن؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
یه ذره عقلانی حرف بزنید
واقعا نمیدونید که ناسا پیشرفته ترین و اصلی ترین مرکز فضایی جهانه و ناسا تو آمریکاست؟
الان شما هرچی عکس از کرات دیگه و فضا میبینی همشون مال ناسا هستن،
روسیه و چین کجا بود آخه؟!
من نمیدونم حرف راجع به موجودات فضایی اشتباهه یا نه، ولی این بدیهیات که در صنعت فضایی آمریکا حرف اول رو میزنه رو دیگه هر بچه ای میدونه
Iran (Islamic Republic of)
10:07 - 1399/10/02
سازمان فضایی ایران چرا حرفی ندارد؟ تکذیب هم بلد نیستند!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
روسیه و چین کمونیست هستند موجودات فضایی مثل ما با فلک زده ها روابط برقرار نمی‌کنند
Iran (Islamic Republic of)
11:22 - 1399/10/02
هیچ چیز را در اسمانها و زمین تکذیب نکنید چون همه چیز امکان دارد وخداوند هم در قران میفرمایند وای بر تکذیب کنندگان فبای الای ربکما تکذبان
Iran (Islamic Republic of)
12:05 - 1399/10/02
ما موجودات فضایی کم نداریم به ما چه برگردیم به دور قجر زندگیمونو بکنیم
Iran (Islamic Republic of)
12:16 - 1399/10/02
خخخخ
صاف رفتن با امریکا توافق کردن که مبادا به سیاره شون حمله کنه!
Iran (Islamic Republic of)
17:17 - 1399/10/02
موجودات فرازمینی مثل ما انسانها آفریده خداوند هستند،من تا وقتیکه از نزدیک این موجودات را دیدم هیچ اعتقادی به این موجودات فرازمینی نداشتم اما بعداز ربوده شدنم به این باور رسیدم که انسان اشرف مخلوقات نیست و در۳۶سیاره دیگر زندگی جریان دارد،اکنون در بدنم ریزتراشه های کوچکی قراردارد که توسط موجودات فرازمینی قرارداده شده است و اما نژاد فرازمینی که با دولت آمریکا همکاری میکند معروف به نژاد قدبلندسفید است که بسیار شرور میباشد ودیگر نژادهای فرازمینی بااین نژاد مخالف هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۳
خخخخخخخخخخخخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
موجود رضوی این زندگی انسانهاست و از خدا همه چی رو باید انتظار داشت الانم بهم بگو اهل کجایی
Iran (Islamic Republic of)
18:43 - 1399/10/03
داداش حالت خوبه؟از موتوری نگیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر