داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۰۲۶۲
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
۹۷۴۳
"داستان ما" (This is us) سریالی آمریکایی در ژانر درام-رومانتیک است که دن فوگلمن برای نمایش در شبکه ان‌بی‌سی ساخته است.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: "داستان ما" (This is us) سریالی آمریکایی در ژانر درام-رومانتیک است که دن فوگلمن برای نمایش در شبکه ان‌بی‌سی ساخته است. سریال به صورت مختصر داستان زندگی یک خانواده را در زمان‌های مختلف روایت می‌کند و هرچه جلوتر می‌رود بیننده بیشتر به درون زندگی و مشکلات شخصیت‌ها کشیده می‌شود. بد نیست بدانید در ابتدا شبکه ان‌بی‌سی تنها سفارش یک فصل ۱۸ قسمتی را به سازندگان این سریال می‌دهد، ولی بدلیل استقبال زیاد مخاطبان، ساخت این سریال تا فصل پنجم ادامه پیدا می‌کند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

از دیگر نکات قابل توجه این سریال می‌توان به تاثیری که از اتفاقات روز آمریکا و جهان گرفته اشاره کرد. اتفاقاتی مانند کشته شدن جرج فلوید و در پی آن تظاهرات علیه تبعیض نژادی و یا همه‌گیری کووید ۱۹؛ که کار مخاطب را برای همذات پنداری با شخصیت‌ها آسان می‌کند. سریال "داستان ما" در لس‌انجلس فیلم برداری شده و از ۲۰۱۶ تا کنون علاقمندان به درام را مفتون و شیفته خود کرده است.

اگر بخواهید داستان این سریال را برای کسی تعریف کنید کار نسبتا ساده‌ای پیش رو دارید. در این سریال، داستان زندگی یک زن و شوهر آمریکایی و ۳ فرزندشان روایت می‌شود. هرچند که شما به عنوان مخاطب خیلی زود به پیش و پس رفتن در زمان عادت می‌کنید و قید خط زمانی مستقیم را می‌زنید؛ اما داستان کلی درواقع با یک بارداری سخت آغاز می‌شود. جک ۳۶ ساله و همسرش ربکا که ۳ قلو باردار است خود را برای اتفاقی خوشحال کننده آماده می‌کنند. همه چیز البته باب میلشان پیش نمی‌رود و در طی یک وضع حمل سخت یکی از ۳ فرزندشان را از دست می‌دهند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

جک و ربکا با این عقیده که مقدر بوده سه فرزند داشته باشند بعد‌ها سرپرستی رندال را بر عهده می‌گیرند (رندال در همان روز به دنیا آمدن دیگر فرزندان خانواده و در همان بیمارستان متولد شده است). سریال یا در زمان حال داستان زندگی این ۳ فرزند و خانواده و مشکلاتشان را به تصویر می‌کشد و یا با عقب رفتن در زمان خاطراتی از روز‌های زندگی جک و ربکا را قبل و بعد از  سه فرزندشان برای ما تعریف می‌کند.

سریال "داستان ما" در جلب کردن نظر مخاطبان و منتقدین به یک اندازه موفق عمل کرده و با امتیاز ۸.۷ در سایت IMDB نامزد جوایز بسیاری شده است. نامزدی برای بهترین سریال درام در گولدن گلاب و کریتیک چویس اواردز، همچنین انتخاب به عنوان بهترین برنامه تلویزیونی توسط انجمن فیلم آمریکا تنها بخش کوچکی از جوایز متعدد این سریال است.

"داستان ما" در زمینه فردی نیز برای بازیگرانش پروژه خوش یمن و موفقی از آب درآمده و جوایز زیادی را نصیب دست اندرکارانش بخصوص بازیگران نقش رندال، کوین و کیت نموده است. برای نمونه استرلینگ کی. براون (بازیگر نقش رندال) برای بازی در همین سریال موفق به کسب گولدن گلاب، امی و بسیاری جوایز دیگر شده است.

علاوه بر تمام جوایز و توجهی که سریال "داستان ما" توانسته از ۲۰۱۶ تا امروز کسب کند؛ عوامل این سریال نشان دادند از منظر فشن و طراحی لباس نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

از آنجایی که سریال، زندگی شخصیت هایش را در زمان‌ها و سنین مختلف روایت می‌کند شما به عنوان مخاطب می‌توانید سیر تکامل هر شخصیت را از نظر انتخاب لباس دنبال کنید و دریابید هر کدام از آن‌ها بسته به سن و ویژگی‌های شخصیتی در هر زمان، چگونه پوشششان را انتخاب کرده‌اند. علاوه بر این مسئله، تنوع زیاد شخصیت‌ها (برای مثال شخصیت‌هایی با سایز‌ها و رنگ پوست‌های متفاوت) و همچنین تاثیر پذیرفتن سریال از وقایع روز و تغییرات اخیر دنیای مد از دلایل دیگریست که این سریال را برای علاقه‌مندان به فشن جذاب کرده است. در ادامه با هم نگاهی اجمالی به انتخاب پوشش سه شخصیت اصلی این سریال می‌اندازیم.

ربکا

شاید بتوان گفت ربکا با بازی مندی مور بیش از بقیه شخصیت‌ها از نظر استایلِ لباس پوشیدنش مورد توجه قرار گرفته و علاقمندان به فشن برای یاقتن لباس‌هایش فروشگاه‌های آنلاین را زیر و رو کرده‌اند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

"هالا باهمت" طراح لباس مطرح این سریال در مورد انتخاب لباس برای ربکا می‌گوید: برای ما اهمیت داشت که پوشش ربکا به نوعی امضای آن شخصیت را داشته باشد؛ حال چه ۱۹۷۵ باشد چه ۲۰۱۶.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

به همین خاطر باهمت و تیمش برای یافتن کلا‌ه‌های جالب (مانند کلاه بافتنی که وقتی ربکا برای اولین بار ویلیام را می‌بیند به سر دارد)، جواهرات (بخصوص گوشواره) و البته بوت‌های خاص؛ به فروشگاه‌ها و انبار‌های بسیاری سر زده اند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

جک

نکته جالب درباره شخصیت جک، فیزیک خاص بازیگر آن یعنی میلو ونتیمیلیا است. بد نیست بدانید در شبکه‌های اجتماعی بحث‌ها و شوخی‌های زیادی درباره کار دشوار انتخاب پوششِ این شخصیت به ویژه به خاطر بازو‌های بزرگتر از حد نرمالش شده است.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

وقتی از طراح لباس سریال درباره سختی انتخاب پوشش برای چنین بازیگری پرسیده شد؛ هالا باهمت با خنده اینگونه پاسخ داد: پیش از آغاز سریال همه درباره همین موضوع حرف می‌زدند و حتی به یاد دارم سازندگان سریال درباره این موضوع جلسه‌ای گذاشتند، اما به محض آغاز سریال همه چیز تغییر کرد.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

درواقعیت تمام لباس‌های قدیمی و آنتیک شخصیت جک، جز چند لباس کار از برند‌های فیلسون یا پندلتون، به خوبی روی بدن میلو می‌نشست و احتیاجی به تغییر نداشت.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

کیت

پس از ربکا، کیت شخصیتی است که لباس‌هایش به شدت مخاطبان سریال را جذب کرده است. سال‌هاست که فعالان حقوق زنان و برخی از ان‌جی‌او‌ ها به کمپانی‌های مولتی میلیاردیِ تولید یا فروش لباس درخصوصِ تصویر غیرواقعی مدل‌ها و تاثیرشان بر اعتماد به نفس دختران نوجوان و جوان هشدار می‌دهند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

این کنشگران اجتماعی عقیده دارند مدل‌هایی که لباس‌ها را تبلیغ می‌کنند بیش از اندازه لاغر هستند و همین موضوع باعث شده دختران زیادی در سراسر دنیا برای رسیدن به سایزی شبیه به آن‌ها آسیب‌های جسمی و روحی فراوانی متحمل شوند. این اعتراض‌ها تا جایی پیش رفته که بسیاری از بِرند‌های مطرح پوشاک راضی شدند از مدل‌هایی با سایز‌ها و وزن‌های مختلف استفاده کنند.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

کیت در این سریال با بازی کریسی متز با لباس‌های متفاوت و زیبایی که به تن دارد حتما باعث رضایت این فعالان مدنی شده است و برخلاف کلیشه‌ها تعریف جدیدی از زیبایی ارائه می‌دهد.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

باهمت درباره انتخاب پوشش برای شخصیت کیت می‌گوید: برای ما روند انتخاب لباس برای شخصیت کیت تفاوتی با دیگر شخصیت‌ها نداشت. ما می‌خواستیم پوشش کیت در یک زمان هم جلب نظر کند و هم روایتگر جنگ درونی او با مشکلات شخصیش باشد. باهمت می‌گوید از همان ابتدا می‌دانستیم که قرار نیست با کیت بر اساس کلیشه رفتار کنیم و به او لباس‌هایی بی‌هویت با سایز بزرگ بپوشانیم.

داستان ما؛ خانواده‌ای صمیمی با لباس‌های متنوع

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
10:57 - 1399/10/25
چیزی نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
تو برو همون سریال دل و روده رو نگاه کن
Iran (Islamic Republic of)
17:14 - 1399/10/25
این سریال رو ببینید و مقایسه کنید با دل و مانکن و عاشفانه . اون وقت می فهمید چرا وضع جامعه اینقدر داغونه .
Iran (Islamic Republic of)
04:01 - 1399/10/26
آموزش در زمینه نقش های مختلف به بهترین شکل(نقش همسری-مادری -پدری ...)
داستان خطی ساده ولی جذاب
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۶
موافقم
Iran (Islamic Republic of)
08:24 - 1399/10/27
بسيار دلنشين و شيرينه . شخصيت ها دوست داشتني اند و داستان عالي روايت ميشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر