برخورد قانونی با ایرلاین‌های گرانفروش
۱۰۹۸۹۳۴
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
۸۲۴
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه طی ایام نوروز به طور قطع نرخ بلیت‌های هواپیما افزایش پیدا نخواهند کرد، افزود: با هر ایرلاینی که بخواهد قیمت بلیت را افزایش دهد برخورد قانونی خواهیم کرد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه طی ایام نوروز به طور قطع نرخ بلیت‌های هواپیما افزایش پیدا نخواهند کرد، افزود: با هر ایرلاینی که بخواهد قیمت بلیت را افزایش دهد برخورد قانونی خواهیم کرد.

تورج دهقانی زنگنه از عدم افزایش قیمت بلیت طی ایام نوروز خبر داد و اظهار داشت: با هر ایرلاینی که بخواهد قیمت بلیت را افزایش دهد برخورد قانونی خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: نرخ بلیت‌ها طی نوروز قطعاً افزایش پیدا نخواهند کرد و طی این ایام ثابت خواهند بود و هیچ‌گونه تغییری در قیمت بلیت رخ نخواهد داد.

دهقانی زنگنه با بیان اینکه طی ایام نوروز ایرلاین‌ها با همین تعداد موجود هواپیما به خدمات‌رسانی مشغول خواهند بود، افزود: چنانچه وزارت بهداشت برنامه نوروزی را به ما اعلام کند، متعاقب آن این امکان وجود دارد که با افزایش سفرها، بر تعداد پروازها نیز افزوده شود.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: اکنون پروتکل‌های بهداشتی مبنی بر استفاده از ظرفیت ۶۰ درصد هواپیما به دقت اجرا می‌شود و همه شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند که تمامی مفاد پروتکل‌های ابلاغی را انجام دهند.

وی با اشاره به اجرای پروتکل‌های ویژه در برخی از شهرها از جمله خوزستان اظهار داشت: خوزستان تنها شهری است که در شرایط ویژه قرار دارد و به همین دلیل مسافران قبل از پرواز حتماً باید تست کرونا بدهند. فعلاً شهر دیگری در شرایط ویژه قرار ندارد.

دهقانی زنگنه تاکید کرد: امیدوار هستیم که شرایط سخت‌تر از آنچه هست نشود؛ اما اگر بشود، سازمان هواپیمایی کشوری مطابق آنچه وزارت بهداشت ابلاغ می‌کند، اقدام خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:10
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1399/12/20
در ایران چیزی به اسم بر خورد با خلافکار نداریم ..دروغ کافیست .
Iran (Islamic Republic of)
11:35 - 1399/12/20
مملکت ویران و مقامات همچنان وعده میدن...
Iran (Islamic Republic of)
11:42 - 1399/12/20
آره اونا هم کوتاه میان...
پاسخ ها
ف
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۰
د رست میگه برعکس اینهایی که ارزان
میفروشن برخورد میکنن
Iran (Islamic Republic of)
12:06 - 1399/12/20
برخورد با گرانفروشی ؟
داریم ؟
بس کنید دیگه ، بیشتر از این حالمان را به هم نزنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج