گلزار؛ حتی اگر میلیاردی هم نگیرید، دیگر محبوب نیستید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۱۰۳۹۸
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۶
۸۹۶۵
پوریا ذوالفقاری منتقد سینما چندی پیش در اینستاگرام خود اعلام کرده که محمدرضا گلزار برای اجرای برنامه «هفت خان» که از پلتفرم نماوا پخش می‌شود دستمزد ۱۸ میلیاردی دریافت کرده است.
برترین‌ها: پوریا ذوالفقاری منتقد سینما چندی پیش در اینستاگرام خود اعلام کرده که محمدرضا گلزار برای اجرای برنامه «هفت خان» که از پلتفرم نماوا پخش می‌شود دستمزد ۱۸ میلیاردی دریافت کرده است.این ادعا واکنش‌های زیادی را به دنبال داشت. پیش از این هم اعتراضات و انتقادات زیادی از سوی اهالی سینما و تلویزیون نسبت به دستمزد‌های نامتعارف در شبکه نمایش خانگی صورت گرفته بود. مسأله‌ی ورود پول‌های کثیف و پولشویی در صنعت تصویر ایران نیز در همین موارد مطرح شد.
 
محمدرضا گلزار
 
ذوالفقاری نوشته است: «از لحظه‌ای که شنیده ام، به مردم ایستاده در صف مرغ و زندانی شده در خانه و اسیر شده در فقر و نومیدی فکر می‌کنم. به آن‌ها که از نداری به کشتن خود می‌اندیشند و می‌پرسم از خودم که چند تایشان شب‌ها با دیدن این برنامه خستگی و اندوه از تن می‌تکانند؟ اصلا چندتای شان می‌دانند چنین برنامه‌ای وجود دارد؟
 
از لحظه‌ای که شنیده ام به منوچهر نوذری می‌اندیشم که برخلاف مجری این برنامه هم توان اجرا و بیان گرمی داشت و هم دانشی بیش از نیاز یک مجری با سواد حتی و هم حاضرجواب و به اصطلاح سرضرب گو بود، اما آنقدر نیندوخت از این حرفه که آخر عمری وقتی تصمیم به خطر کردن و سرمایه گذاری در ساختمان سازی می‌گیرد، در همان گام اول کم نیاورد و کارش به زندان نکشد و از فرط غصه سکته نکند پشت میله ها. شنیده ام هجده میلیارد تومان! هفت خان را چند نفر دیده اند؟ شنیده‌ها می‌گوید کم بازدیدترین تولید پلتفرم هاست... نه برای مردم تماشا دارد و نه برای تولیدکننده بازدید. اما برای مجری اش در این زمستان اقتصادی و در کوران توصیهٔ مردم به مقاومت و صبر، هجده میلیاردتومان دستمزد داشته که همان اول هم پرداخت شده که مبادا این چکیده‌ترین ماست تاریخ هنر سرگرمی ما برنجد و لطف نکند به مردم و ننشیند جلوی دوربین و مفتون مان نکند با هنرنمایی اش!
 
محمدرضا گلزار
 
چه می‌گذرد در این پلتفرم ها؟ واقعا هیچ رسانه و هیچ متولی و هیچ نهادی نیست که بپرسد قرارداد‌ها چرا منتشر نمی‌شوند و ارقام چرا اعلام نمی‌شوند و آمار بازدید‌ها چرا به رازی مکتوم بدل شده است؟ بپرسد اینجا بناست محصول فرهنگی تولید شود یا باز سفره‌ای پهن شده برای جمعی ده دوازده نفره که معلوم نیست پشت پرده چه کرده و با که بسته اند که باید هر روز پروارتر شوند با پول این ملت؟ هجده میلیاردتومان؟ گران‌ترین مجری پربیننده‌ترین برنامهٔ دنیا کیست؟ اگر به ایران می‌آمد و دستمزد و خرج اقامتش به ریال پرداخت می‌شد، باز به هجده میلیاردتومان می‌رسید؟ انصافا در پلتفرم‌ها چه خبر است؟ و در رسانه‌ها چه خبر است که صدا ازشان در نمی‌آید؟»
 
محمدرضا گلزار
 
کاوه معین فر در عصرایران نوشت: واقعا پرسش این است که یک برنامه مسابقه محور ارائه شده در یک پلتفرم، چه درآمدی می‌تواند داشته باشد که فقط دستمزد مجری آن ۱۸ میلیارد تومان است؟ آیا مسابقه «هفت خان» مانند همان "برنده باش" تلویزیون است که به دلیل شک و شبه در  شیوه‌هایی درآمدزایی آن پخشش متوقف شد؟ پلتفرم‌های ارائه ویدیو یا وی. او. دی‌ها عمده درآمدشان از ۳ منبع اصلی است: ترافیک اینترنت، تبلیغات و تعداد کاربران.   باید دید شکل درآمد زایی این مسابقه از این ۳ منبع چگونه است؟مسابقه «هفت خان» در ۱۰۰ قسمت برای پخش اختصاصی از یک پلتفرم طراحی شده و انتشار آن از یکشنبه ۸ فروردین آغاز شده است. در این مسابقه شرکت‌کنندگان در حوزه اطلاعات عمومی با یکدیگر رقابت می‌کنند. طنز ماجرا در آن است که جایزه برنده نهایی مسابقه ۱۰۰ میلیون تومان است یعنی تقریبا ۰.۵ درصد دستمزد مجری!
 
واقعا در تولیداتی از این دست چه می‌گذرد که با هیچ متر و معیاری نمی‌توان آن‌ها را درک و هضم کرد؟ آیا سفره‌ای پهن است و عده‌ای محدود در حال تغذیه هستند یا بحث های، چون پول شویی و ... در جریان است که بعد‌ها در قالب انواع و اقسام مفاسد اقتصادی یا ... از آن‌ها رونمایی خواهد شد؟ نکته‌ای که به ذهن می‌رسد این است که یا ما در این کشور زندگی نمی‌کنیم یا این اخبار متعلق به این کشور نیست و یا اینکه آن‌ها زندگی می‌کنند و ما ... نمی‌دانم واقعا؟! شاید هم مناسبات اقتصادی و واحد پول و ... ۲ گانه است برای مردم یک چیز دیگر است و برای این افراد غیر از آن است.‌ای کاش پلتفرم‌ها آمار بیننده‌ها و درآمد حاصل از تولید چنین برنامه‌هایی را اطلاع رسانی می‌کردند تا با شفافیت این شبهات از بین می‌رفت.
 
بخشی از مردم در غم نان و معاش کرونا می‌گیرند، در به در دنبال این هستند که یک قلم از مواد اصلی مصرفی زندگیشان را ارزانتر بخرند، ولی از یک طرف دیگر خبر‌هایی اینچنینی می‌رسد! این ارقام دیگر دستمزد نجومی هم نیست دستمزد اتمی است. یا انفجار اتمی است. از سلطان دستمزد هم چند مرحله بالاتر است. به قول جوانان امروزی: «اصلا این در یه لیگ دیگه‌س». اصلا شاید در سوپر لیگ اروپا هستند؟! پرسش این است، چند درصد از مردم چنین مسابقه‌ای را می‌بینند و یا با دیدن آن جان خسته شان آرامش می‌گیرد؟ چند درصد از مردم از چنین برنامه‌ای اصلا خبر دارند؟
 
محمدرضا گلزار
 
قرن نو در این باره نوشت: درست در زمانه‌ای که سینما در آستانه ورشکستگی قرار گرفته و بسیاری از پروژه‌های فرهنگی و هنری به دلیل کمبود و کسری بودجه متوقف یا کند شده، در‌های رحمت پلتفرم‌ها به روی سلبریتی‌ها گشوده می‌شود و دستمزد‌های میلیاردی از راه می‌رسند بدون اینکه هیچ گونه نظارت و نقدی بر این ساز و کار صورت گیرد.
 
پرسش این است که حاصل فرهنگی تولید برنامه‌هایی مانند مسابقه "هفت خان" با این هزینه‌های گزاف که یک فقره دستمزد مجری اش ۱۸ میلیارد تومان است چیست که ارزش هزینه کردن داشته باشد.  چه محصول فرهنگی و هنری اثربخشی تولید می‌شود که پای آن هزینه هنگفتی پرداخت می‌شود! خروجی و حاصل اجتماعی و فرهنگی برنامه‌ای مثل «هفت خان» چیست که دستمزد مجری اش بیش از دستمزد بازیگری است که ۱۸ سال سابقه کار دارد! تولید سرگرمی با هزینه‌های سر به فلک کشیده به کجا می‌رسد؟!
 
همچنین محمدرضاگلزار در واکنش به این خبر در پستی اینستاگرامی نوشت: «باید سکوت کنی و به جای قانع کردنِ آدم‌ها، استوار و مصمم، مسیرِ هدف هایت را دنبال کنی، بگذار تصور کنند نمی‌توانی، که شدنی نیست و داری بیهوده تلاش می‌کنی! تو محدود به زمان و مکان و نظر‌ها “نیستی”، و برای مسیری که سختی اش را به جان خریده‌ای، توضیحی به هیچکس بدهکار … که پیروزی را فقط با عمل نشان می‌دهند نه با کلام …بگذار آدم‌ها در دنیای محالات خودشان بمانند و زیر لب، آیه‌های رکود بخوانند، تو راه خودت را برو …مادامی که به مقصد رسیدی؛ خودشان مفهومِ توانستن را به چشم می‌بینند؛ و می‌پذیرند باور‌هایی فراتر از باورِ آن‌ها هست که به اهدافی فراتر از اهداف آن‌ها می‌رسد؛ و یاد می‌گیرند که بعد از این، هیچکس را از دریچه‌ی توان و اعتقادات خودشان قضاوت نکنند. جسورانه بایست و فاتح قله‌های محال باش …فراموش نکن؛ دنیا به آدم‌های بلند پرواز و اتفاقات تازه نیاز دارد!»
 
محمدرضا گلزار
انتشار یافته: 63
در انتظار بررسی:35
Iran (Islamic Republic of)
07:09 - 1400/02/02
نه مجري خوبيه نه در سينما كارش خوبه، فقط خوش قيافه است كه اين امروزه در سينماي دنيا مهم نيست.
پاسخ ها
بی نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
خدایی اصلا ریکشن توصورت این بازیگر میبینید .یه حالت یکنواختی داره که وقتی بازی میکنه انگار داره مسخره می‌کنه خنده های الکی..بخدا ما این آدمای تازه به دوران رسیده رو آدم میکنیم.وگرنه بازیگران اقایی هستن که صدبرابر این گلزار حرفه ای عمل میکنن
منصف
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
مگه مملکت بی صاحبه که این ناهنرمند
بیاد از بیت المال همچین پول بگیره
نهادهای نظارتی و امنیتی و فرهنگی خوابند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
مگه محبوب بود؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
خوش قیافه بود.الان یه مرد مسن شده .عکسهای الانش رو با جوانیش مقایسه کنید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
قیافه اش هم از وقتی رفت بالای ۴۰‌ سال خراب شد محبکبیتش بخاطر قیافه اش بود که خیلی وقته مثل قیافه اش از دست رفته البته مثل بقیه همتباران ترکش خوب پول به جیب زد مثل رشید پور و خیابانی و المیرا شریفی مقدم و ...
فامیل دور
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
من نه طرفدار گلزار هستم نه منتقدش و میگم به زور که پول نگرفته پیشنهادشو داده اونا هم قبول کردن این دیگه به گلزار ربطی نداره که این برنامه میفروشه یا نه .. مگه یه بازیکن فوتبال دوزاری سالی 10-15 میلیارد تو فوتبال ایران میگیره و هیچ هنری هم نداره باید نسبت به پولی که میگیره جواب میده که گلزار الان جواب بده؟؟ اگرم مقصری باشه همونیه که پولو می پردازه نه گیرنده پول..
یه نفر
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
قیافه اش هم به لطف چشاشه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
محبوبیت آقای گلزار رو شما تعیین نمی کنید ما ایشان را دوست داریم حتی اگر میلیاردی هم بگیرد مگر دیگران نمی گیرند
بابک
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
واقعا باور میکنید که بخاطر توانایی و استعداد این آقا همچین دستمزدی
پرداخت میشه؟؟؟؟
بالاخره پشت پرده هم افشا خواهد شد..
Iran (Islamic Republic of)
07:14 - 1400/02/02
این همه.... فقط برای واکسن فایزر محبوبتش کم شده,,؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
ماليات ندن و براي مردم قيافه بگيرن اين آدم نبرده ها
بدون نام
United States of America
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
من نمیدونم کی این قانون اخمقانه مالیات ندادن هنرمندان قراره اصلاح بشه خونشون از بقیه رنگین تره ؟؟؟
سطح شعور با همین قوانین سلیقه ای قابل اندازه گیری است
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
جذاب لعنتی
Iran (Islamic Republic of)
07:20 - 1400/02/02
پول جایزه منو خوردن بنده باش کسی نیست حقمو بگیره
پاسخ ها
دلبر جان
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
من که عاشقتم حتی اگه ۱۰۰ میلیاردم بگیری چون حقته ‌
Iran (Islamic Republic of)
07:21 - 1400/02/02
این سوال رو نباید بپرسید که فلان مجری چقدر میگیره،ببینید اون شخصی که اینچنین پولهایی رو برای چنین برنامه هایی خرج می‌کنه ،از کجا تامین شده و چطور تونسته این پول ها رو بدست بیاره که براحتی ۱۸ میلیارد (که میشه باهاش چند خانواده رو از فقر و بدبختی نجات داد و آینده چند تا بچه رو تامین کرد) رو برای اجرا به یک نفر میده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
جالبتر اینه اون آدمی که ۱۸میلیارد سرمایه گذاری میکنه چقد براش سود داره که حاضر شده این مبلغ سنگین بزاره
دلبر جان
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
الان مشکل اینه فقط هیشکی میلیاردی نمی گیره و همتون گیر دادین به این بیچاره
Iran (Islamic Republic of)
08:39 - 1400/02/02
ای کاش دستمزد نجومی آقای نجم شریعتی از برنامه سمت خدا رو هم اعلام می کردند تا مردم با واقعیت روبرو شوند و برایش سینه سپر نکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
فرق نمیکنه داداش همشون سر ته یکین این ماییم که برا چندر غار از صب تا شب باید سگ دو بزنیم
بدون نام
United States of America
۱۴:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
کارمند کارگر مهمدس معلم پرستار یک عمر سگ دو بزنه ته بازنشستگی اش اینقدر اندوخته مالی نداره که این اقایون با یه برنامه جیرینگی به جیب میزنن خصوصا اونهایی که از صدا سیما پول میگیرن چون صدا سیما از بودجه اش که از بیت المال هست حقوق میده هم نباید حقوق نجومی بده وهم اینکه تریبون شانس گرفتن برنامه رو انحصاری برای یه عده خاص نذاره
عموجان
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
دوستان کسایی مثل محسن کیایی و باران کوثری که با پارتی بازی اومدن تو سینما رو کاری ندارم ولی کسی مثل گلزار با اینکه بازیگری بلد نیست ولی حداقل تو سینما آشنا نداشته و یه آدم معمولی بوده مثل من و شما
اگر خودتون هم تلاش میکردین میتونستید به چنین جایگاهی برسید پس با هدف قرار دادن ثروت مندایی که پولشون از راه حلال بوده مشکلی از مملکت دوا نمیشه باید از حرام خور ها انتقاد کرد
بهادری
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
میدونستی راننده تاکسی بود
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1400/02/02
اگربی حسابی وکتابی بیت المال برای بعضیها وازادی پولداران وسرمایه دارکه قانون راهم خودتعبییرواجراکنندنبوداین اشخاص خودشیفته این ارقام نجومی راطلب نمینمودندوخودراتحفه ازاسمان برای خوشبختی ملتی گرفتارنمیدانستندوهیچ عقل سلیمی این ارقام رابجزبرای لاپوشانی هزاران خلاف وپاک کردن پول وداراییهای ناسالم رانمتواننددرجلوی چشم یک ملت باخوش رقصی افرادی اینچنین موجه کنندولی متاسفانه انقدرارقام بزرگ شده اندکه این رقمها ومزایایی چندبرابری میتواندنمک هم رافاسدکند
Iran (Islamic Republic of)
09:09 - 1400/02/02
من از موقعی که این آقا مجیز مدیر شبکه ۳ رو گفت، کاملا شناختمش
پاسخ ها
منصف
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
این مردک چرا راه میدن رسانه میلی
بدون نام
United States of America
۱۴:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
دقیقا ذات ادمها دو جا شناخته میشه یکی وقتی میخوان خودشون رو از مخلکه نجلت بدن یکی وقتی میخوان راه پیشرفت و باا رفتن جلوشون بیاد
اونجا میفهمی هرکس چقدر پایبند اخلاقیات هست اونجا میبینی یکی یخاطر پیرفت حاضره پاچه خواری هر کسی رو بکنه یا نه
Iran (Islamic Republic of)
09:27 - 1400/02/02
اگه بجای اینکه از بازیگران که دست مزد نجومی دارن واسه مجری گری از جونا استفاده کنن هم بیکاری کم میشه هم پولهای هنگفت تو جیب این آقایون نمیره.والا هم بازیگران.هم تبلیغ شامپو و پفک اینا میکنن هم مجری میشن..بسه دیگه..این جمهوری اسلامی فقط میزنه تو سر فقیرا.و پولدار هارا پولدارتر میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
جالبتر اینکه که دقیقاً همون فقیربیچاره ها و بدبختها و پاپتیها هم .. خودشونو براش جر میدن
Iran (Islamic Republic of)
09:28 - 1400/02/02
بازیگری که هیچ اجرا که هیچ فقط پول قیافه ننر و لوسشو میخوره مرتکه از خود راضی....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
برو بابا.....
Iran (Islamic Republic of)
09:44 - 1400/02/02
قبلاهم محبوب نبودمشهوربودرفیق فابریک فروغی
Iran (Islamic Republic of)
10:05 - 1400/02/02
ايشالا از گلوش پايين نره اين دستمزد هاي نجومي ، هيچ استعدادي تو هنر نداره پول ظاهر اراستشو ميخوره كوفتش بشه مردم راضي نيستن والا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
یه نفس بکش نمیری حسود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
واقعا حسود
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1400/02/02
واقعا قیافش عالیه پر فکت
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
پیرمردی با صورت ور اومده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
خوشگل و تازه هس
United States of America
10:10 - 1400/02/02
دنیا به کام اینهاست باید هم با بهترینها عکس یادگاری بگیرند و پز پول باد آورده رو به رخ ملت بکشند . رونالدو برزیلی هم با خودش آورده یا نه حتما آورده ولی پشت پرده کار می کنه ۱۸ میلیارد هم برای رونالدو. کنار گذاشته چون تازه با هم رفیق شدن این پولا برای گلزار و رونالدو رقمی معادل ۱۸ میلیون ریال می باشد . رئیس جمهور چهار صفر هم ورداشته خیلی راحت تر میشه تلفظ کرد . آفرین به روحانی که چهار صفر برداشت .
Iran (Islamic Republic of)
10:12 - 1400/02/02
بالاخره بايد يه جوري پول مفتتتت جمع كنه ببره كشورهاي خارجي لاكچري بگرده و خودنمايي كنه و تو اينستا فخر بفروشه ديگه ! يكي از هنربند هاي تنفر برانگيز مملكتمون هستن ايشون !
Iran (Islamic Republic of)
10:17 - 1400/02/02
کلا نه بازیگری خوبی داره نه اجرا یه جورایی قیافش بی روح و سرد شاید بخاطر طرفداری جنس مخالفش تو راند هستش وگرنه حرفی برای گفتن نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
شما دیگه خیلی از مرحله پرتی. بیشتر طرفداراش جنس موافقش هستن نه مخالفش بالام جان
Iran (Islamic Republic of)
11:17 - 1400/02/02
تواین وضع اقتصادی کار خوبی نکرده،مردم باید برای روغن ومرغ توصف وایسند،آقای گلزار میلیاردی پول میگیره،واقعآ متاسفم
Iran (Islamic Republic of)
11:59 - 1400/02/02
دست از بغض و حسادت بردارید. وقتی یه هنرپیشه دستمزد میلیاردی میگیره بخاطر هنرش نیس بخاطر اون سودیه که قرار وارد جیب تهیه کننده کنه. دو طرف راضی شما واسه چی ناراضیین؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
اشتباه مثبت دادم
Iran (Islamic Republic of)
12:12 - 1400/02/02
نوش جونش. زرنگه در میاره. هر کی میتونه بره جایگزینش بشه
United States of America
12:14 - 1400/02/02
کم این بنده خدا رو اذیت کنید مگه چیکار کرده مال شما رو که نخورده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
مال منو خورده
Russian Federation
12:31 - 1400/02/02
نوش جونش که ۱۸ میلیارد گرفتبه کسی هم ربط نداره
بعدش مگه شما اون مبلغ رو دیدین که این حرفارو میزنین
Iran (Islamic Republic of)
13:17 - 1400/02/02
یکی خواسته به یکی دیگه دستمزدی بالا بده به دیگران چه ربطی داره
Kuwait
13:38 - 1400/02/02
این وسط تمام کارها دست من و شماست...اگر متحد بشیم همه تحریم کنیم این جور برنامه هایی رو این وسط این اقایون دیده نمیشن...بزرگ نمیشن...کی اینهارو بزرگ میکنه جز منو شما.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۲
احسنت
Iran (Islamic Republic of)
15:04 - 1400/02/02
هیچوقت از کارهایش خوشم نیومده مرفح بی درد ....
Iran (Islamic Republic of)
15:22 - 1400/02/02
خیلیم خوبه خیلیم من و خیلی از مردم دوستش داریم بترکه چشم حسودددد شماها برید همون مجریه دم افطار شبکه ۱ ببینیدددد
Iran (Islamic Republic of)
17:05 - 1400/02/02
من احساس میکنم برترین ها زیاد نفرت پراکنی میکنه .. البته حس خاصی هم به این بازیگر ندارم.
Iran (Islamic Republic of)
18:21 - 1400/02/02
این پول بیداد اثرات ذکر گفتناشه .یعنی خیلی ها باهمین ذکر گفتنها به ثروت بی حد رسیدن
Iran (Islamic Republic of)
18:41 - 1400/02/02
وقتي دولت به‌ فکر مردم نیست، برنامه ساز ها باشن
تقصیر اونا چیه، لابد دارن پول من‌ و شما هم نیست، میتونیم نگاه نکنیم، به‌ جای اینکه همش این نقد ها رو میکنن واسه دلخوشی مردم یه‌ کاری کنن، باور کنید ککشون هم نمی گزع، خودشون هم توی هم رفاهن، فقط ما رو ... کردن
Iran (Islamic Republic of)
19:36 - 1400/02/02
گلزار که نه بازی خوبی داره تا چه برسیم به مجری گری فقط کمی قیافه داره فکر می کنند دیگه همه چیز تمام.
Iran (Islamic Republic of)
20:59 - 1400/02/02
این مدل نقد و این تیتر به جز هدف تخریب هدف دیگری نداره نمیشه یه شبه یک نفر را به طور کامل تخریب کرد
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1400/02/02
باید بر علیه چنین موفتخورایی کمپین زد و مطالبه عمومی براه انداخت تا بلاخره مراجع قضایی متوجه بشن و از حلقومشون بکشن بیرون.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر