زهره الهیان: حنای جهانگیری بی‌رنگ شده است
۱۱۱۵۴۱۳
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
۱۱۲۹
ماینده تهران در مجلس یازدهم گفت: صحبت‌های جهانگیری مصرف انتخاباتی دارد اما باید وی و دیگر دولتی‌ها بدانند که این حنا هم بین مردم بی رنگ شده است.

مهر: نماینده تهران در مجلس یازدهم گفت: صحبت‌های جهانگیری مصرف انتخاباتی دارد اما باید وی و دیگر دولتی‌ها بدانند که این حنا هم بین مردم بی رنگ شده است.

 زهره الهیان، با اشاره به اظهارات اخیر «اسحاق جهانگیری» مبنی بر اینکه ریشه گرانی‌ها و مشکلات کشور، مجلس و دولت گذشته هستند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در ابتدای تشکیل مجلس یازدهم ضمن تاکید بر ضرورت پیگیری امور، تاکید فرمودند: «دولت‌ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند و بعد از پایان دوره قانونی خود، امانت را با ارائه صورت وضعیت، به دولت بعدی تحویل دهند» و بر این اساس، مقامات دولت به جای انداختن مشکلات به گردن دیگران، بهتر است به فکر رفع مشکلات مردم و گرانی‌ها و بهبود اوضاع اقتصادی کشور باشند.

وی بیان کرد: درست نیست که دولتمردان در ماه‌های پایانی از عمر این دولت، با فرار رو به جلو، از پاسخگویی در پیشگاه ملت خودداری کنند و مشکلات کشور را به گردن سایرین بیاندازند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به هیچ وجه برای مردم پذیرفتنی نیست که دولتمردان پس از ۸ سال فعالیت، مشکلات کشور را به دیگران نسبت دهند چرا که دولت در بالاترین جایگاه اجرایی کشور است و امکانات بسیار زیادی را در اختیار داشته است.

الهیان با بیان اینکه الان وقت آن رسیده است که دولت درباره عملکرد خود به مردم پاسخ دهد، افزود: مقامات دولت باید مسئولیت شرایط و مشکلات پیش آمده در کشور را بپذیرند و قابل قبول نیست که در آستانه انتخابات از خودشان رفع مسئولیت کنند.

وی با تاکید بر اینکه صحبت‌های جهانگیری مصرف انتخاباتی دارد اما باید وی و دیگر دولتی‌ها بدانند که این حنا هم بین مردم بی رنگ شده است، گفت: قطعاً مردم نمی‌پذیرند که دولتی ۸ سال همه امکانات و فرصت‌های بی‌بدیل کشور را در اختیار داشته باشد و در نهایت و پس از اینکه فرصت‌ها را از دست دهد، مشکلات را به گردن دیگران بیاندازد و خود را بی تقصیر بداند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:56
Iran (Islamic Republic of)
10:57 - 1400/02/16
.. ازرنگ مواستفاده کنید..
پاسخ ها
عبدالله
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
همه تون سروته یکرباسید
موکل
Hungary
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
لطفا عکس زهره جون رو هم بزارین .
Iran (Islamic Republic of)
11:03 - 1400/02/16
حیف حنا
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
این خانم داره شیرین زبانی و دفاع از دولت قبل روحانی و احمدی نژاد رو میکنه چون فکر کرده اون انتخاب میشه و در زمان اون به نوایی برسه
Iran (Islamic Republic of)
11:05 - 1400/02/16
حنای خودتان هم بی رنگ شده
Iran (Islamic Republic of)
11:11 - 1400/02/16
مگه جهانگیری حنایی هم داشت که حالا بیرنگ شده باشد.
Iran (Islamic Republic of)
11:23 - 1400/02/16
حنا هم برایش زیاد است در مرام ما حنا باارزش است او کجا حنا کجا خواهرمن خدایا مارا از دست اینها خلاص کن
Iran (Islamic Republic of)
11:37 - 1400/02/16
حنای شما حداقلی ها چی ؟؟!!!
Iran (Islamic Republic of)
12:22 - 1400/02/16
بیشتر تندروها به قول امام از اداره کردن یک نانوایی هم ناتوان هستن...نماینده های کار نابلد اقلیتی
Iran (Islamic Republic of)
15:01 - 1400/02/16
بجای کار و تلاش اینقدر مشکلات را به گردن دولت قبلی انداختند؛ تا اینکه وضعیت خودشان بدتر از دوآن قبلی شد. هر چند مهاجری فضول‌گرا و دوست ظریف قبول نمی‌کند.
Iran (Islamic Republic of)
15:50 - 1400/02/16
همانطورکه حنای همه تان بی رنگ است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج