پنجعلی: نیازمند نمی‌تواند معجزه کند!
۱۱۱۵۴۵۲
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
۱۵۴۲
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر مهاجمان پرسپولیس ضربه مناسبی به توپ وارد کنند، دروازه‌بان حریف نمی‌تواند معجزه کند!

خبرگزاری میزان: محمد پنجعلی در خصوص تقابل تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در چارچوب هفته ۲۲ لیگ برتر، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که پرسپولیس در روز‌های اخیر داشته است بعید می‌دانم از نظر کیفی این بازی سطح بالایی داشته باشد. پرسپولیس به خاطر حضور در هند و لیگ قهرمانان آسیا، از نظر آب‌وهوایی با شرایط ایران کمی فاصله گرفته است. از سوی دیگر این تیم به خاطر قرنطینه تمرین آنچنانی نداشته‌ است.

وی درباره تقابل خط حمله پرسپولیس و پیام نیازمند گفت: هر تیمی نقاط قوت و ضعفی دارد. بهترین گلر جهان هم گل دریافت می‌کند. اگر مهاجمان پرسپولیس ضربه مناسبی به توپ وارد کنند، دروازه‌بان حریف نمی‌تواند معجزه کند! البته پیام نیازمند دروازه‌بان خوبی است و در ۴ مسابقه قبلی عملکرد خیلی خوبی داشته است با این وجود خط حمله پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشته و با روحیه زیادی از لیگ قهرمانان آسیا بازگشته است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولی عنوان کرد: سجاد شهباززاده در لیگ بیستم ۱۶ گل به ثمر رسانده است و در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد بنابراین مهاجم خطرناکی است. اما نباید فراموش کرد پرسپولیس در ۲۰ هفته تنها ۱۰ گل دریافت کرده است و بهترین عملکرد خط دفاعی را ثبت کرده است. هرچند در این بازی حساس هر دو تیم نزدیک به یکدیگر بازی می‌کنند و فضای کمی در اختیار یکدیگر قرار می‌دهند.

پنجعلی درباره تقابل یحیی گل‌محمدی و محرم نویدکیا تصریح کرد: با اینکه هر دو مربی جوان هستند، اما گل‌محمدی تجارب بیشتری دارد و در سال‌هایی که سرمربی بوده است نتایج عالی کسب کرده است. نویدکیا هم در شروع خیلی پرقدرت ظاهر شده است و از سپاهان تیم مسنجمی ساخته است که برای رقبا خیلی خطرناک است. برای نویدکیا آرزوی بهترین‌ها را دارم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازیکن راهبردی پرسپولیس مقابل سپاهان گفت: تک تک بازیکنان پرسپولیس در این بازی مهم و کلیدی هستند. در پرسپولیس هر بازیکنی می‌تواند در نقش گلزن ظاهر شود. بار‌ها دیده‌ایم که مدافع پرسپولیس گل حساس به ثمر رسانده است. همه بازیکنان پرسپولیس خطرناک هستند. پرسپولیس در دفاع و حمله تیمی عمل می‌کند و با تمام احترامی که برای سپاهان قائلم بهترین تیم ایران در این سال‌ها پرسپولیس است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج