یورو هست، عادل نیست، پس زجر می‌کِشیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۲۴۱۷
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰
۷۹۹۹
تلویزیون به‌طور عام و شبکه سه به‌طور خاص، روزانه در حال از‌دست‌دادن مخاطب هستند.

روزنامه شرق: تلویزیون به‌طور عام و شبکه سه به‌طور خاص، روزانه در حال از‌دست‌دادن مخاطب هستند. این را نه از نظرسنجی‌هایی که گاه و بی‌گاه خود صداوسیما منتشر می‌کند، بلکه از حرف‌های همین مردم کوچه و بازار می‌توان فهمید. وضعیت برای شبکه سه از آن جهت متمایزتر از بقیه شبکه‌های تلویزیونی است که این کانال مختص جوانان بنا شده و عمدتا هم با پخش برنامه‌های مهم‌تر، سعی در جلب مخاطب داشته است.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که این شبکه از بدو تولد تا به حال در دستور کار قرار داده، پرداختن به بازی‌های فوتبال، پخش زنده رقابت‌های داخلی و البته پوشش تورنمنت‌های مهم است. قدرت این شبکه در این زمینه آن‌قدر زیاد است که حتی می‌تواند گوی سبقت را از شبکه «مثلا» تخصصی «ورزش» برباید. بارها پیش آمده که بازی‌های مهم فوتبال را شبکه سه پخش کند و بازی‌های کم‌مخاطب‌تر را هم به شبکه ورزش بسپارد.

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

شاید اغراق نباشد که یکی از موفقیت‌های شبکه سه در دو دهه اخیر، پرداختن به موضوع فوتبال، اعم از پخش زنده و برنامه‌های تخصصی است. این «است» اما چند زمانی می‌شود که در حال تبدیل‌شدن به «بود» است! در واقع بعد از خروج برنامه‌سازان تخصصی در این زمینه و البته رفتن گزارشگران محبوب و کاربلد از شبکه سه، مخاطبان این بخش نیز به دیگر پلتفرم‌ها کوچ کرده‌اند و حالا یکی از نقاط قوت شبکه سه، رفته‌رفته تبدیل به پاشنه آشیل آن شده است.

می‌توان کاری به برنامه‌های تخصصی در این زمینه نداشت، چون خود نیازمند مطلبی مجزاست؛ اما از آنجا که این چند وقت بحث پخش بازی‌های انتخابی جام جهانی بوده و این روزها نیز رقابت‌های یورو 2020 روی بورس است، می‌شود به قهقرا‌رفتن گزارشگران شبکه سه در امر گزارش فوتبال اشاره کرد؛ موضوعی که بیش از آنکه تبدیل به فرصتی برای شبکه سه با مدیران بحث‌برانگیزش شود، تبدیل به تهدیدی برای آنها شده است.

از مدار خارج‌شدگان!

داستان مدیریت در شبکه سه سیما چیزی نیست که کسی از آن اطلاعی نداشته باشد. با آمدن علی فروغی به این شبکه، آنهایی که در و بر «مدار» فروغی نبودند، به اجبار کنار گذاشته شدند. مهم‌ترین چهره‌ای که حاضر نبود بر مدار فروغی بماند، عادل فردوسی‌پور است؛ مجری توانمند برنامه 90 و محبوب‌ترین گزارشگر و مجری دو دهه اخیر تلویزیون. علی فروغی با بهانه‌های عجیب‌و‌غریب برنامه 90 را تعطیل و عادل فردوسی‌پور را ممنوع‌التصویر کرد و حتی او را از گزارش فوتبال، امری که عادل می‌گوید یکی از عاشقانه‌های زندگی‌اش است، محروم کرد.

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

کنارراندن عادل، با مهاجرت مزدک میرزایی به انگلستان همراه شد تا عملا صداوسیما دو نفر از بهترین گزارشگران فوتبالش را از دست بدهد. با وجود آنکه به نظر می‌رسید شبکه سه برنامه‌ای مدون برای جایگزینی 90 و گزارشگری توانمند مثل عادل فردوسی‌پور داشته باشد، ولی در هر دو زمینه به طرز فاحشی سیر نزولی در پیش گرفت. نه برنامه‌ای تخصصی، با وجود هزینه‌های زیاد، در حد و اندازه‌های 90 که هیچ، نصف برنامه 90 ساخت و نه توانست گزارشگری را در حد و اندازه عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی به علاقه‌مندان فوتبال معرفی کند.

این موضوع که صداوسیما از یک طرف و شبکه سه از طرفی دیگر، گزارشگری ندارند تا مخاطب را از پای دیگر پلتفرم‌های پخش زنده به سمت تلویزیون بکشد، تبدیل به دغدغه‌ای شده که رفته‌رفته خواب را از چشم مسئولان تلویزیون می‌برد.

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

نه جواد مخاطب دارد نه علیفر

با خروج عادل فردوسی‌پور و مزدک میرزایی از دایره گزارشگران تلویزیونی، از قدیمی‌ها فقط جواد خیابانی، سرهنگ علیفر و پیمان یوسفی مانده‌اند. واقعیت امر این است که دو نفر اول بیش از آنکه مخاطب جذب کنند، آنها را فراری می‌دهند. همین حالا بسیاری از افرادی که چاره‌ای به غیر از تماشای فوتبال از تلویزیون ندارند، می‌گویند هر زمان که می‌بینند گزارشگر این دو نفر هستند، صدای تلویزیون را می‌بندند!

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

پیمان یوسفی که چندان دست‌ و‌ دل گزارش‌کردن ندارد و بیشتر دل در گرو مجری‌گری دارد؛ گو اینکه هر بار هم که گزارش می‌کند، نمی‌تواند کمک‌حال تلویزیون شود. فرصت برای جواد خیابانی و علیفر به این ترتیب بیشتر شده، ولی این دو با خیال راحت از اینکه رقیب چندانی ندارند، به‌جای بالا‌بردن کیفیت گزارش، به سبک و سیاق قدیمی‌شان که دادن اطلاعات عجیب و غلط به مخاطب است و البته سردادن نعره‌های اشتباه به‌جای آگاهی از هنر اوج و فرود صدا، به کار ادامه می‌دهند.

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

عجیب آنکه صداوسیما در این زمینه حتی حاضر به شنیدن صدای اعتراض مخاطبان خودش هم نیست که هزاران بار درخواست داده‌اند به این دو نفر دیگر گزارش ندهند. با‌این‌حال، به نظر می‌رسد این دو چنان بر مدار باقی مانده‌اند که صدای مخاطب به گوش کسی نرسد!

محمدرضا احمدی، سینوسی و متوسط به بالا

در بین گزارشگران نسل جدیدتر شاید بشود تا حدودی دلخوش به صدای محمدرضا احمدی بود؛ مجری و گزارشگری که در مقایسه با بقیه تا حدودی بهتر است، ولی مشخصا تا رسیدن به سطح عادل و مزدک فاصله زیادی دارد. احمدی به نظر می‌رسید در حال تلاش برای رسیدن به سطح عادل و مزدک است، ولی با خروج آن دو رقیب از شبکه سه، او هم روی دور باطل افتاده و پیشرفت محسوسی در گزارش‌هایش به چشم نمی‌خورد. آخرین‌باری که گزارش او صدای مخاطبان را درآورد، مربوط به دیدار تیم ملی ایران برابر بحرین است که انتقادهای زیادی از گزارشش در فضای مجازی شد. بسیاری از مخاطبان از این نوشتند که روح جواد خیابانی در کالبد احمدی حلول کرده است.

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

دیگر گزارشگرانی که برای شبکه سه باقی مانده‌اند نیز اصلا در دایره قیاس نمی‌گنجد. در این بین، البته یک استثنا هم وجود دارد؛ فرشاد محمدی‌مرام. شاید استانداردترین گزارشگری که الان شبکه سه در اختیار دارد، همین فرشاد جوان است. او بیشتر پارامترهای موجود برای یک گزارشگر خوب را دارد و هر بار هم که فرصت پیدا کرده از این پارامترها به نحو احسن استفاده کرده است. مشکل اما اینجاست که فرشاد علاقه‌ای به گزارش‌کردن بازی‌های داخلی و ملی ندارد! او بار خودش را بسته و فقط فوتبال‌های خارجی را گزارش می‌کند؛ امری که البته در این روزها در آن موفق بوده و بدون رقیب در حال یکه‌تازی است.

عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!


عادل که نباشد، علیفر الگو می‌شود!

تا زمانی که عادل فردوسی‌پور در تلویزیون گزارش می‌کرد، بدون تردید 99 درصد گزارشگران می‌خواستند عادل فردوسی‌پور شوند. آنها می‌دانستند با داشتن رقیبی توانمند باید خیلی تلاش کنند تا به جایگاه او برسند. رقابت با عادل باعث پیشرفت محسوسی شده بود، ولی رفتار عجیب با عادل باعث شده تا گزارشگران جدید بیشتر متمایل به علیفر شوند و بیش از آنکه در پی جذب مخاطب در تلویزیون باشند، دل به شبکه‌های مجازی ببندند. نمونه تازه‌اش را می‌شود در سبک و سیاق گزارشگر بازی اخیر اسپانیا و کرواسی دید که با یک گزارش ضعیف، کل لذت مسابقه از دست رفت.

در واقع این نسل از گزارشگران آموخته‌اند که حرفه‌ای و خوب‌بودن برای صداوسیما در این زمینه ارزشی ندارد و می‌توان به همان سبک و سیاق علیفر، سال‌ها در تلویزیون بازی‌ها را گزارش کرد! این‌طور می‌شود که با داد و فریادهای گوش‌خراش، مزه‌پرانی‌های بی‌مورد و دادن اطلاعات غلط، توهین‌های ناخواسته نژادی، گزارش‌های بی‌اساس حماسی و اصرار بر ساختن تکیه‌کلام‌های خالی از محتوا سعی می‌کنند خود را در شبکه‌های مجازی سر زبان‌ها بیندازند.

واقعیت الان برای آنها هم روشن شده است؛ صداوسیما نه کاری به اعتراض مخاطب دارد و نه اصلا علاقه‌ای به شنیدن نظرات آنها. ظاهرا گزارشگران تلویزیون فقط در یک صورت از دور کنار می‌روند که خوب و حرفه‌ای شوند! در واقع تلویزیون می‌تواند سال‌ها با علیفر و خیابانی و بقیه به کار ادامه دهد و کاری به نظر مخاطب نداشته باشد، ولی یک شرط برای قطع همکاری با گزارشگران دارد؛ خوب و محبوب بودن. این دو مورد دقیقا همان مواردی است که باعث شده جای خالی عادل فردوسی‌پور بیش از هر زمان دیگری حس شود؛ هرچند شاید برای تلویزیون علیفرها و برمدارماندگان در اولویت باشند و بهتر!

انتشار یافته: 67
در انتظار بررسی:10
Iran (Islamic Republic of)
09:46 - 1400/04/09
ننگ ما ننگ ما صدا و سیمای ما
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
دقیقا
استقلال 2ستاره
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
فروغی کینه ای ننگ ماننگ ما
نامnaser
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
عادل به جرات جزو پنج گزارشگربرتردنیابوداطلاعات بالاصدای خوب سبک گزارشگری وهمه چیزش عالی بود
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
تلویزیون میسوزه مردم دوستش ندارن تازه فکر نت میلی هم افتاده خخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
مرفهین بی درد زجشون نبود عادله .انشالله زجرتون بیشتر بشه خخخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
خدارو شکر که نیست ما که لذت میبریم
دکترت
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
11.56
با عادل هم مشکل داری مثل واکسن خخخخخخخخ
امین
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
عادل کیه بابا، گزارشگرای الان هم خیلی خوبن. مشکل مردم اقتصاده، این چرت و پرتا چیه می گید
بیغوالدوله
Germany
۱۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
( همان بهتر که نیست فرزند صدا وسیمای میلی (به گفته و اعتراف خودش
بیست سال نون انها را خورد
خیلی از مردم متاسفانه تکلیفشان با خودشان هم روشن نیست
Iran (Islamic Republic of)
09:57 - 1400/04/09
سطح مزدک . خودتون خندتون نگرفت
Iran (Islamic Republic of)
09:59 - 1400/04/09
گزارشگر باید مانند عباس قانع بیطرف باشه آقای احمدی گرچه خوب گزارش میکنه ولی عیب بزرگی داره نمیتونه حین گزارشگری بیطرفی خودش از تیمی خاص پنهان کنه مثلا همین دیشب نوع گزار شش مشخص بود طرفدار سرسخت انگلیس هست درصورتیکه مخاطبینی که هوادار آلمان بخاطر این طرز فکرش هنگام پخش صدای تلوزین کامل میبندند .... خلاصه همیشه صداش رو اعصاب بیننده هست .
پاسخ ها
کامران
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
هیچ کدومشون عادل نمیشن شدا وشیما هم کلاه سرش رفته چون با این وضعیت ریزش مخاطب ادامه دار خواهد بود.امثال فروغی هرگز نمیتونن عادل رو از دل مردم جداکنن.
اسی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
داغون تر از قانع نداریم چی میگی؟
فامیل دور
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
بدترین گزارشگر ایران عباس قانع است..یعنی حتی از خیابانی و علیفرم بدتره.. بیشتر به درد فضای مجازی میخوره تا الکی جو بده و با کلمات مسخره بیشتر دیده بشه..
گلسنگ
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اتفاقا سطح احمدی از همه پایین تره
Iran (Islamic Republic of)
10:01 - 1400/04/09
نت جهانی نباشد نت داغون میلی تبلیغ میشود توسط عسگر
پاسخ ها
ایــــــرانیم
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
خودت فهمیدی چی گفتی ،بشر
دکترت
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
11.54
ول کن گاهی به نفعت نیس خودت رو کج میکنی خخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
10:01 - 1400/04/09
مهم، نشان دادن مسابقات زنده است .. گزارشگری خیلی اهمیت ندارد..شما خیلی بزرگش کردید
پاسخ ها
وفاق ملی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
احسنت
مهم اتفاقات قشنگ فوتباله
منکه با همین گزارشگران زحمتکش کیف میکنم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اونم که سانسور می کنن، یه تماشاچی نشون نمیدن تا خوشحالی و ناراحتیشونو نشون بده،میترسن به گناه بیفتن
Iran (Islamic Republic of)
10:02 - 1400/04/09
فوتبال یورو هم تو گوشی اپ خارجی میبینم متنفرم از میلی
Iran (Islamic Republic of)
10:02 - 1400/04/09
از عادل و مردم میسوزن هنوز خخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
10:03 - 1400/04/09
مزدک سطح داشت؟؟؟؟ اونم صدارو میبستیم ،
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
از وقتی به تلویزیون ممد اره رفت برای اینها عزیز شد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
اره مزدک خیلی خشک گزارش میکرد حال نمیداد
Iran (Islamic Republic of)
10:03 - 1400/04/09
صدا و سیمای سیاه بی مخاطب دروغگو
Iran (Islamic Republic of)
10:04 - 1400/04/09
هتریک مزدک جای نود رو گرفته
پاسخ ها
ایــــــرانیم
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
خخخخخ
جوک سال
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
یادم نمیاد از کی تلویزیون میلی را ندیدم
Iran (Islamic Republic of)
10:05 - 1400/04/09
میثاقی احمدی تند تند حرف میزنن تو هم میرن دائم هل اند دنبالشون کردن خخخ
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1400/04/09
ترجیح میدیم از ماهواره ببینیم در مورد احمدی هم جدیدا خیلی سوتی میده و بازیکنی که تو زمین نیست میکه هست یکی دیگه گل میزنه نمیفهمه خلاصه فاتحه شبکه 3 خوندس .اینبار کل شبکه رو از مدار خارج کردن
پاسخ ها
م م
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
عادل بیاد که خواهد آمد باز خوشی به تلویزیون بر میگردد
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1400/04/09
مسخره اس هیچ کس تلویزیون رو قبول نداره اختیارات اینترنت هم میدن بهش بخندیم
Iran (Islamic Republic of)
10:22 - 1400/04/09
بدون عادل دیدن فوتبال ارزش نداره . اصلا بعد از عادل علاقه ای به دیدن فوتبال ندارم .
Iran (Islamic Republic of)
10:32 - 1400/04/09
صداسیما مردمی بود،این هم شد خصوصی،
کینها پنهان بود،حالا برملا شد،
قدیمیهاسرزنده تر،
الانیها چاپلوسی،
ما هم مجبوریم فقط ساعات بازی تماشا کنیم،
رغبتی به صدای گزارشگرقبل از بازی و هنگام بازی نداریم
پاسخ ها
نامnaser
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
دمت گرم
Iran (Islamic Republic of)
10:41 - 1400/04/09
واقعا ننگ باد براین صداوسیمای فرمالیته شده واقعا جای عادل خالی است
Iran (Islamic Republic of)
10:42 - 1400/04/09
درسته رو دست عادل و مزدک نمیاد کسی
ولی عباس قانع عالیه.....
نمیدونم هدفتون از کوبیدن عباس قانع چیه؟؟
Iran (Islamic Republic of)
10:47 - 1400/04/09
وای ازوقتی که پیمان یوسفی گزارش میکنه.نمیدونم بعضی وقتها بادوستان که صحبت میکنیم.به این نتیجه میرسیم دربازیهای محم رو.صداوسیما ازلج مخاطبین .گزارش بازی رو میده پیمان بده.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
البیمان الیوسفیانی
Iran (Islamic Republic of)
10:51 - 1400/04/09
من یکی هربازی میبینم باصدای گوش خراششون صدارامیبندم فقط عادلخان فردوسی پور واقعا بینندرو میخکوب میکرد سلطان صدا فروغی منفوراونم ازماگرفت
Iran (Islamic Republic of)
11:06 - 1400/04/09
عالی
فردوسی پور رو فقط مردم میخوان
Iran (Islamic Republic of)
11:14 - 1400/04/09
وقتی توی یک برکه ماهی نباشه غورباقه سالاره
Iran (Islamic Republic of)
11:23 - 1400/04/09
جهان سوم یعنی همن جا
20 ساله نتونستیم چند تا گزارشگر درست درمون تربیت کنیم
یکی هم که بلد بود قهر کرده به فنا رفتیم
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1400/04/09
عادل ...صدای مردم بود....
Iran (Islamic Republic of)
11:26 - 1400/04/09
تازه دیشب که تو بازی انگلیس وآلمان
طرف تو موقعیت گل بوداما جناب گزارشگر داشت ستاره هفت هشتادو گزارش میکردخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
11:50 - 1400/04/09
گزارش‌گری علاوه بر سواد شخصیت و کلاس میخواد
عادل نمونه بود براش آرزوی سلامتی و تندرستی می‌کنم
Iran (Islamic Republic of)
12:13 - 1400/04/09
سلطان و معبود عادل فردوسی پور
باقی گزارشگرا همه تعطیل با صداهای افتضاح مخصوصا قانع و این جدیدا
Iran (Islamic Republic of)
12:40 - 1400/04/09
فروغی امنیتی بی فروغ...
Iran (Islamic Republic of)
12:40 - 1400/04/09
عادل و مزدک بی نظیر هستن، حیف مزدک که رفت...
Iran (Islamic Republic of)
13:46 - 1400/04/09
بعد از عادل دیگه هیچ فوتبالی دیدن نداره.
Iran (Islamic Republic of)
14:32 - 1400/04/09
والا بازیها اینقدر خوبه که گزارشگر به چشم نمیاد. من حاضر بودم بازی کرواسی اسپانیا رو بدون صدا ببینم
Iran (Islamic Republic of)
15:02 - 1400/04/09
من تلویزیون ایرانو نگاه میکنم ولی گزارشگرا اصلا خوب نیستن بجز اقای قانع...جای عادل ومزدک خالیه واقعا اصن لذت نمیبرم گزارشگرای جدید بلدنیستن چجوری گزارش کنن...مطمنم یه روز عادل برمیگرده
Iran (Islamic Republic of)
15:40 - 1400/04/09
از روزی که عادل رفت از فوتبال هم بدم امد
Iran (Islamic Republic of)
15:52 - 1400/04/09
بس کنید دیگه شما هم!
Iran (Islamic Republic of)
17:53 - 1400/04/09
امید خدا آقای رئیسی عزیز در این زمینه وارد شود و ظلمی که به جناب آقای فردوسی پور روا شده به خاطر حمایت صد درصد جوانان از عادل خان جبران کند
Iran (Islamic Republic of)
18:47 - 1400/04/09
از رییس جمهور عزیزم آقای رییسی خواهشمندم عادل فردوسی پور را به چرخه گزارشگری فوتبال برگرداند ازتون عاجزانه خواهشمندم دلمون تنگ شده برا گزارش‌های عادل فردوسی پور ..هر خطایی یا حرفی زده یا کاری هم کرده به بزرگواری خودتون و ملت فهیم ایران اونو عفو کنید و ببخشید..به امید سربلندی ایران عزیزم
Iran (Islamic Republic of)
23:57 - 1400/04/09
بدتر از گزارش گر ها تبلیغات آزار دهنده صدا و سیما هست اون زیر یک سره داره تبلیغ میکنه نمی فهمیم بازیکن که کارت زرد گرفت بازی بعدی از دست میده یا نه یا چند مین گلش در تورنمنت یا کی با کی تعویض شد حتی خود گزارشگر هم مجبور میکنند تبلیغ اپلیکیشن و ستاره مربع ها بکنه .... وقتی یکی گل می‌زند حتی جشن گل و خوشحالی بازیکن هم نشون نمیدن سریع میرن رو صحنه آهسته سوئیس گل زده اینا اومدن گل کریم بنزما میزارن بارها بارها به خاطر نشون ندادن تماشاچی ها گل های بازی نشون میدن دیگه بیش از حد نشون دادنش هم خسته کننده میشه یک فوتبال می خواهیم ببینیم همش سانسور و تبلیغات و.... من اتفاقا از گزارش های عباس قانع خوشم میاد بسیار پر انرژی و بشاش
Iran (Islamic Republic of)
00:01 - 1400/04/10
من ازوقتی عادل رفته اصلا شبکه سه رو نمیبینم.دیگه فوتبالم نگاه نمیکنم...امیدوارم هرجاهست موفق و سالم باشه...
Iran (Islamic Republic of)
00:17 - 1400/04/10
گل گفتی،گزارشگرای فعلی تلویزیون انگشت کوچیکه عادلم نمیشن
Iran (Islamic Republic of)
16:44 - 1400/04/10
خیلی جای عادل خالیه .. کیه که به حرف ما گوش بده :)
Iran (Islamic Republic of)
13:09 - 1400/04/21
عادل فوق العاده بود چقدر نامردیه اگه جام جهانی آقا عادل نباشه. آقای احمدی هم خوبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222