شمایل جذاب خودروی جدید لکسوس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۱۳۴۵
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۲
۴۲۴۲
دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن دقیقا مصداق همین موضوع است؛ نسل سوم لکسوس LX هرچند خیلی دیر، ولی سرانجام پس از ۱۴ سال حضور در بازار‌های جهانی بازنشست شد. این همه انتظار برای معرفی نسل جدید این اسیووی واقعا ارزش داشت؛ چراکه نسل جدید لکسوس LX از همه جهات پیشرفت کرده که می‌توان به تغییر پلتفرم و کاهش ۲۰۰ کیلوگرمی وزن این خودرو نسبت به نسل قبل اشاره کرد.

خودرونویس: دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن دقیقا مصداق همین موضوع است؛ نسل سوم لکسوس LX هرچند خیلی دیر، ولی سرانجام پس از ۱۴ سال حضور در بازار‌های جهانی بازنشست شد. این همه انتظار برای معرفی نسل جدید این اسیووی واقعا ارزش داشت؛ چراکه نسل جدید لکسوس LX از همه جهات پیشرفت کرده که می‌توان به تغییر پلتفرم و کاهش ۲۰۰ کیلوگرمی وزن این خودرو نسبت به نسل قبل اشاره کرد.

اگر این کاهش وزن برایتان آشناست به این دلیل بوده که نسل جدید لکسوس LX همانند گذشته با نسل جدید تویوتا لندکروزر سری 300 ساختار مشترکی دارد و هر دو روی پلتفرم TNGA-F تویوتا توسعه یافته اند که این کاهش وزن به لطف استفاده از پلتفرم جدید است.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

طراحی ظاهری لکسوس LX 2022

استایل ظاهری نسل جدید لکسوس LX دقیقا همان گونه ای بوده که هرکسی تصورش را می کرد و پروفیل جانبی و خطوط بدنه و سقف این خودرو دقیقا مشابه با همزاد تویوتا خود یعنی لندکروزر 2022 طراحی شده است. البته باید اشاره کنیم که لکسوس LX دارای شیشه لچکی عقب و ستون انتهایی متفاوتی نسبت به لندکروزر است، ولی سایر قسمت های بدنه و خطوط سقف تقریبا بین هر دو خودرو مشترک طراحی شده اند.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

پروفیل جلو لکسوس LX 2022 مانند سایر محصولات امروزی این برند پریمیوم ژاپنی با یک جلوپنجره بسیار بزرگ احاطه شده و در پروفیل عقب نیز شاهد یک نوار LED سرتاسری بین دو چراغ هستیم که این دو ویژگی از جمله مهم ترین تفاوت های LX با لندکروزر هستند. البته نباید استفاده بیشتر از سطوح کروم کاری شده در لکسوس LX را نیز نسبت به تویوتا لندکروزر فراموش کرد.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

طراحی کابین لکسوس LX 2022

کابین جایی بوده که فاصله میان لندکروزر جدید و لکسوس LX بیشتر می شود و این اولین باری بوده که در لکسوس LX شاهد استفاده از دو نمایشگر لمسی در میان داشبورد هستیم تا این اسیووی ژاپنی بتواند با قدرت بیشتری به رقابت با بزرگان این سگمنت یعنی کادیلاک اسکالید، مرسدس بنز GLS، جیپ گرند واگونیر و لینکلن نویگیتور بپردازد. نمایشگر لمسی نصب شده در بالای داشبورد 12.3 اینچی بوده که می توان در آن تصاویر سیستم رهیاب، مالتی مدیا و جزییات سیستم های آفرودی مولتی Terrain مانیتور لکسوس LX را مشاهده کرد. نمایشگر لمسی پایینی سایزی معادل هفت اینچ دارد که دسترسی سریعی به سیستم تهویه را ارائه می دهد و به عنوان یک نمایشگر پشتیبان برای تنظیم سیستم مولتی Terrain لکسوس LX عمل می کند و داده ها و تصاویر مخابره شده از خارج جاده توسط دوربین های اطراف در نمایشگر بزرگتر بالایی و اطلاعات آفرودی در نمایشگر پایینی به راننده نشان داده می شوند.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

برای اولین بار در تاریخ لکسوس LX که از سال 1995 در بازار جهانی حضور دارد، این اسیووی فول سایز بادی آن فریم دارای نسخه Ultra لاکچری شده که در این نسخه شاهد نصب چهار صندلی مجهزا از هم در دو ردیف هستیم که می توان شیب پشتی آنها را برای دستیابی به راحتی بیشتر تا 48 درجه تغییر داد. صندلی سرنشین جلو هم با فشردن یک کلید به صورت کامل تا می شود تا فضای پایی معادل 110 سانتی متر برای سرنشین راحت طلب عقب فراهم شود؛ ضمن اینکه یک محل استراحت پا به صورت تاشو از پشت صندلی ردیف جلو برای سرنشینان عقب تعبیه شده است.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

نسخه Ultra لاکچری لکسوس LX600 ویژگی های دیگری مانند دریچه های تهویه بالای سقف، چراغ های مطالعه و سیستم مالتی مدیا و سرگرمی سرنشین عقب با دو نمایشگر به صورت استاندارد اشاره کرد. لکسوس این مدل لاکچری و لوکس تر LX600 را با آفتابگیرهایی در شیشه های جانبی و لچکی عقب و همچنین صندلی های راحت با پشت سری های خمیده و تکیه گاه های بالشتدار راهی بازار می کند تا چیزی از ویژگی های لوکس رقبای خود کم نداشته باشد. میان دو صندلی عقب هم یک نمایشگر لمسی طراحی شده که قابلیت های آن مشابه نمایشگرهای نصب شده در سدان های سوپرلوکس امروزیست.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

یکی دیگر از اولینها در نسل جدید لکسوس LX، عرضه نسخه F اسپرت بوده که به رینگ های به خصوص 22 اینچی آلیاژی مجهز شده که بزرگترین در میان تمامی محصولات لکسوس است. این نسخه فراتر از یک پکیج ظاهری بوده و لکسوس برای LX600 F اسپرت دیفرانسیل محدود کننده لغزش Torsen نصب کرده که ترکشن دیفرانسیل عقب بهتر شود. همچنین سیستم تعلیق جلو و عقب این نسخه دارای تنظیمات منحصر به فردی بوده که در کنار آنها یک استابیلایزر برای اکسل عقب نصب شده است. همچنین تنظیمات مختلفی برای سیستم تعلیق و فرمان الکتریکی این اسیووی لوکس در نظر گرفته شده است.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

مشخصات فنی لکسوس LX 2022

هیچ خبر تازه و شعبده بازی در زیر کاپوت لکسوس LX صورت نگرفته و مانند نسل جدید لندکروزر شاهد خداحافظی با پیشرانه 5.7 لیتری هشت سیلندر قدیمی این خودرو هستیم و یک پیشرانه 3.5 لیتری شش سیلندر دو توربوشارژ مشابه لندکروزر و پیکاپ تاندرا جای آن را گرفته است. این پیشرانه جدید قادر به تولید 409 اسب بخار قدرت و 650 نیوتن متر گشتاور بوده که 26 اسب بخار قدرت و 110 نیوتن متر گشتاور بیشتری نسبت به نسل قبل تولید می کند. نیروی تولیدی این پیشرانه توسط یک گیربکس ده سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ لکسوس LX منتقل می شود که جانشین گیربکس هشت سرعته نسل قبل شده است.

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

همانند سه نسل عقب، نسخه 2022 لکسوس LX هم فرمول طلایی تویوتا را که همان فاصله بین دو محور 112 اینچی بوده را حفظ کرده و زاویه حمله و فرار این خودرو نیز مشابه نسل قبل است. از جمله ویژگی های آفرودی کاربردی این خودرو می توان به کراول کنترل و کمکی پایین آمدن از شیب اشاره کرد. همچنین لکسوس LX جدید همچنان دارای سیستم تنظیم ارتفاع فعال بوده که حالت های بیشتری نسبت به نسل قبل دارد.

لکسوس قصد دارد که فروش نسل جدید LX را از سه ماه اول سال 2022 آغاز کند.

تصاویر بیشتر از LX ۲۰۲۲ 

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

لکسوس LX ۲۰۲۲ رسما رونمایی شد

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
07:01 - 1400/07/23
ما هم نسل ششم پراید را با همان تکنولوژی ۱۹۸۰ تولید میکنیم و با ۳۰۰ برابر قیمت می اندازیم به مردم
Iran (Islamic Republic of)
07:06 - 1400/07/23
اما پراید یک چیز دیگست
Iran (Islamic Republic of)
07:37 - 1400/07/23
خدایی نگاه کنیدجهان توپیشرفت هست کشورماهم روزبه روزاختلاس گران پیشرفت می کنند
Iran (Islamic Republic of)
09:09 - 1400/07/23
فقط معنویات مادیات چیه
Iran (Islamic Republic of)
09:35 - 1400/07/23
مافقط مگه عکسشو ببینیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر