زمستان گرم و نرم و خزدار من!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۷۳۶۸۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۴
۴۱۶۹۷
تنوع لازمه زندگي است و اين را چه كسي بهتر از طراحان لباس مي‏دانند؟ دنياي آنها دنياي تنوع است و هيچ دو سال پشت‌سر همي شبيه هم نخواهد بود!
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - تارا ذکایی: تنوع لازمه زندگي است و اين را چه كسي بهتر از طراحان لباس مي‏دانند؟ دنياي آنها دنياي تنوع است و هيچ دو سال پشت‌سر همي شبيه هم نخواهد بود! احتمالا طرح‌هايي كه امسال در كالكشن گوچي ديده مي‏شوند تا سال‌ها بعد تكرار نمي‏شوند و اين به‌دليل جذابيت اين دنياي بزرگ و وسيع است.

ست‌هايي كه براي اين شماره درنظر گرفته‌ايم، المان‏هايي از انتخاب‌هاي طراحان براي زمستان امسال را به همراه دارند. اما وجه مشترك تمام آنها بازي با رنگ‌هايي است كه دروازه ورود به دنياي شادي را مي‌سازند!

 احساس راحتي در لباس‌هاي آزاد

اصولا در پوشيدن لباس آزاد و راحت احساسات خوشايندي هست كه در پوشيدن لباس‏هاي رسمي پيدا نمي‌شود. امسال هم طراحان سراغ طراحي مدل‌هايي رفته‌اند كه حال و هواي آزادي دارند! با نگاهي به مدل ژاكت و پليسه‌هاي شلوار احساس راحتي شما را هم قلقلك خواهد داد!

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

همان‌طور كه در فصل‏هاي گرم حكم داشتن تي‌شرت‏هايي با رنگ‏هاي خنثي واجب است، در فصل زمستان هم داشتن پليورهاي يقه اسكي نازك با همين رنگ‌ها براي‌تان حكمي حياتي دارد. با داشتن اين مدل‌ها در هيچ مراسمي دست‌تان در پوست گردو نمي‌ماند.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟
براي انتخاب زيورآلات پيشنهاد مي‏كنيم كمي طلايي و بژ را با هم تركيب كنيد و از نتيجه لوكسي كه به‌دست مي‌آوريد نهايت لذت را ببريد. اين رنگ‌ها با بيشتر لباس‌هاي شما ست مي‌شوند و در اغلب مراسم قابل استفاده هستند. وقتي بلوزي يقه اسكي به تن داريد، مي‏توانيد از گردنبندهاي نيمه‌بلند استفاده كنيد. اگر دوست داريد ظاهرتان گرم‌تر به‌نظر برسد به جاي گردنبند سراغ دستمال‌گردن برويد و آن را باز بگذاريد. فوت كوزه‌گري اينجاست كه بخش بيشتر اين دستمال بايد زير يقه شما برود.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟


 گرم و نرم و خزدار

چند سالي مي‏شود كه خزهاي لباس با وقفه‌هاي يك يا دو ساله مي‌روند و برمي‌گردند. امسال هم اين مدل‌ها در بازار پيدا مي‏شوند، فقط يك تفاوت بزرگ خواهند داشت؛ سليقه طراحان امسال، شما را به پوشيدن خزهاي رنگي و تركيبي دعوت مي‌كند، يعني اگر در سال‌هاي قبل رنگ پالتوي خزدار شما مشكي، قهوه‌اي يا نهايتا طوسي بود و طراح تمام تلاشش را براي استفاده از رنگ‏هاي طبيعي انجام می‌داد، امسال خبري ازاین مدل‌ نيست! پالتوهاي شما تركيبي از رنگ‏هاي شاد و طرح‌هاي متنوع خواهند بود و اين شما هستيد كه بايد رنگي را انتخاب كنيد كه به پوست شما مي‏آيد.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟نمونه پالتوي اين مجموعه را براي اين درنظر گرفتيم كه هم رنگ‌بندي زيبايي دارد، هم ساده و شيك طراحي شده و مي‏توان در بسياري از مناسبت‏ها، سراغش رفت. محدوديت سني خاصي هم ندارد و شايد بهتر باشد براي حمايت از حيوانات، پوست مصنوعي را جايگزين خز واقعي كنيم.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

شلواري كه براي اين مجموعه انتخاب كرده‌ايم به‌نوعي مكمل رنگ بخش بالاي پالتو است و طيف زيبايي ايجاد مي‌كند. هر دوي اين رنگ‏ها را مي‏توان زيرمجموعه‌هاي آبي درنظر گرفت كه يكي‏ با سبز تركيب شده و آن يكي خلوص بيشتري دارد! شما هم خالصانه رنگ پالتوي‌تان را با شلواري كه قرار است، بپوشيد هماهنگ كنيد!

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

وقتي مجموعه رنگ‏هاي موجود در ست لباس شما انرژي زيادي ندارند، سعي كنيد با اضافه كردن چند تكه كوچك حال و هواي‌تان را شاد كنيد. مثلا استفاده از يك رژ قرمز زيبا به همراه شال گردني سبك و باريكي كه قرار نيست به هيچ‌عنوان روي پالتوي پوست‌تان را بگيرد، انتخاب مناسب رنگيني است.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

اگر شما هم اهل زيورآلات هستيد، استفاده از يك يا چند دستبند قهوه‌اي چرمي با ضخامت‌هاي مختلف را فراموش نكنيد. اين دستبندها شما را با مد روز هماهنگ‌تر مي‌كنند.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟


كلاسيك هميشگي

چند سال قبل استفاده از رنگ‏هاي سياه و سفيد در يك لباس، مثلا شلوار مد شده بود. امسال هم اين كلاسيك هميشگي به چشم مي‏خورد، يعني اصولا تركيب اين دو رنگ چيزي نيست كه بتوان به‌سادگي از آن گذشت! يكي از رسمي‌ترين ست‌هاي اين شماره را به اين مكمل‏هاي زيبا اختصاص داده‌ايم.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

وقتي تمام ست شما را اين دو رنگ خنثي تشكيل داده‌اند استفاده از يك دستمال‌گردن خوش‌رنگ اما هماهنگ، با مجموعه لباس‏ها بمب انرژي شماست كه تا وقتي از آن درست استفاده كنيد منفجر نمي‏شود!

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

به هماهنگي بين رنگ گل‏هاي دستمال‌گردن و رژ لب دقت كنيد. اين موارد به ظاهر بي‌اهميت، برگ برنده‌ افرادی هستند كه آنها را جدي مي‌گيرند!

به‌خاطر داشته باشيد وقتي آستين كت‏تان سه ربع است به هيچ‌عنوان سراغ مدل‌هاي آستين بلند نرويد مگر اينكه از بعد از خط برش روي آستين كت برگردند! آستين‏هاي سه ربع دستان خيلي بلند را متناسب نشان مي‌دهند.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟


اين‌طور آرايش كنيد

بر هر خانم شيك‌پوش و آراسته‌اي داشتن يك سايه دودي با رنگ‏هاي مورد علاقه‌اش كه ترجيحا بهتر است براي اين فصل گرم باشد، لازم است! سايه‌هاي دودي چندين رنگ مختلف اما هماهنگ را در خود جا داده‌اند كه معمولا روشن‌ترين آنها پايه آرايش چشم است و تيره‌ترين لايه سطحي آرايش را تشكيل مي‌دهد.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

استفاده از اين مدل‌ها چشم‌هايي گيرا و جذاب به شما مي‌دهند. پيشنهاد ما استفاده از رنگ‏هاي مشابه تصوير است كه به رنگ پوست و چشم اغلب خانم‏هاي ايراني مي‌آيد. رژ لب قرمز هم گزينه مناسبي است كه بايد نسبت به انتخاب تناژ آن وسواس به خرج دهيد تا ظاهر شيك‏تان را به ظاهر تو ذوق‌زن تبديل نكند!


 ايستاده در برابر زمستان

طرح‌هايي به‌نام Volume در دنياي مد وجود دارند كه اصطلاحا به مدل‌هاي شق‌ورق، شسته‌ورفته و به قول معروف اتو كشيده مي‌گويند. اين طرح‌ها درمورد پالتوهاي بسيار گشاد، كم برش و اغلب از پارچه‌هاي پشمي سنگين تهيه مي‏شوند.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

در مورد ژاكت‏ها و كارديگان‌ها اين طرح شامل حال مدل‌هايي مي‌شود كه از بافت‌هاي ريز و به هم پيوسته تشكيل شده و درنهايت ظاهري ايستاده و محكم را تداعي مي‌كند. همه اينها را گفتيم كه بگوييم امسال لباس‏هايي با طرح Volume بازگشتي شكوهمندانه دارند! نمونه‌اش هم همين كارديگاني است كه در تصوير مي‏بينيد!

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

زرد و قرمز رنگ‏هاي گرمي هستند كه به فرم ايستاده كارديگان اضافه مي‏شوند و در مقابل سرماي روزهاي زمستاني مي‌ايستند. خوبي اين دو رنگ اين است كه در كنار یکديگر به‌خوبي مي‌نشينند و ظاهري شاد و پرانرژي را به شما هديه مي‌دهند.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

يك شال يا دستمال‌گردن سبز مي‏تواند تند بودن رنگ‏هاي به‌كار رفته در ظاهر شما را خنثي كند بدون اينكه از انرژي آنها كم كرده باشد. پيشنهاد ما براي كفش تركيبي از سبز و خاكي است.

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟

اگر دوست داريد كمي حالت رسمي به اين ست رنگارنگ اضافه كنيد ساعت مچي با بند قهوه‏اي انتخاب خوبي براي شما خواهد بود. تمامي اين رنگ‏ها در كنار هم شما را ضدسرما مي‌كنند!

از تازه‌هاي دنياي لباس خبر داريد؟
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر