دستور روحانی برای مراقبت از مزد کارگران
۲۶۷۷۵۶
۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
۳۱۸۴
وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: رئیس جمهور به من تأکید کرده که مراقب مزد کارگران باشم و مراقب این باشم که مزد کمتر از تورم نباشد.
خبرگزاری ایلنا: وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: رئیس جمهور به من تأکید کرده که مراقب مزد کارگران باشم و مراقب این باشم که مزد کمتر از تورم نباشد.

رییس جمهور به من تاکید کرده که مواظب مزد کارگران باشم.

علی ربیعی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان گچساران با اشاره به لایحه حمایت از معلولان، اظهار داشت: ما لایحه حمایت از معلولان را به سه قسمت تقسیم کرده‌ایم که یک بخش آن حفظ بخشی از قانون قبلی بود.

وی با اشاره به اینکه بخش دوم مربوط به اختیارات دولت در این قانون بود، افزود: بخش سوم لایحه نیز نیاز به قانون داشت و این لایحه باید در مجلس بررسی شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: در قانون جامع حمایت از معلولان از ایجاد فضاهای شهری مناسب، الزامات دستگاه‌ها برای ایجاد معابر مناسب برای رفت و آمدها تا مسکن معلولان و اشتغال آن‌ها پیش‌بینی شده است.

ربیعی با اشاره به مشکلات کارگران در کشور، گفت: ایجاد سرمایه‌گذاری نقش و تأثیر بسزایی در توسعه و رونق بخش اشتغال در کشور دارد.

وی با تأکید بر اینکه امسال بخش عظیمی از تسهیلات بانک‌ها به سمت سرمایه‌گذاری بوده است، افزود: یکی از برنامه‌های ما ارائه تسهیلات برای رونق اشتغال است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ما اگر بتوانیم فضای اشتغال در کشور را توسعه و تقویت دهیم، مشکلات کارگران نیز به دنبال آن برطرف می‌شود.

ربیعی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور به من تأکید کرده که مراقب مزد کارگران باشم و مراقب این باشم که مزد کمتر از تورم نباشد.

وی به تعداد تعاونی‌هایی که در دولت یازدهم در کشور ایجاد شده است، افزود: در دولت یازدهم 110 هزار تعاونی در کشور ایجاد شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ایجاد فرصت‌های شغلی در کشور، گفت: در سال 93 تعداد 700 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج