مهندس‌ها، بهترین همسران دنیا هستند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۲۸۱۱۱۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
۶۶۱۲۲
مهندسان هم مثل هر قشر دیگری ویژگی‌های خاص خود را دارند. این افراد معمولا باهوش هستند و نکاتی در شخصیت شان دارند که در ابتدا می‌تواند برای شما گیج کننده باشد. اگر می‌خواهید با یک مهندس زندگی کنید، خوب است به خصوصیاتش آگاه باشید.

ماهنامه همشهری تندرستی: مهندسان هم مثل هر قشر دیگری ویژگی‌های خاص خود را دارند. این افراد معمولا باهوش هستند و نکاتی در شخصیت شان دارند که در ابتدا می‌تواند برای شما گیج کننده باشد، اما وقتی آن‌ها را درک کنید، خواهید فهمید که به عنوان شریک زندگی، این ویژگی‌ها مثبت واقعا مهم هستند. اگر می‌خواهید با یک مهندس زندگی کنید، خوب است به خصوصیاتش آگاه باشید.

مهندس‌ها، بهترین همسران دنیا هستند

۱. به شدت سازمان یافته هستند

این که مهندسان تمایل به مشخص بودن روند کار‌های شان دارند بر کسی پوشیده نیست. آن‌ها دوست دارند به همه وسایل شان به راحتی دسترسی داشته باشند، فناری‌های به روز در اختیار داشته باشند، روی راه حل‌ها کار کنند و در دنیای خودشان سازمان دهی داشته باشند. شاید ایده آن‌ها در رابطه با سازمان دهی، شبیه شما نباشد، اما زندگی کردن با یک مهندس به معنای احترام به راه و روش اوست. از سوی دیگر مداخله در سیستم سازمان دهی چنین افرادی می‌تواند در مولد بودن آن‌ها اختلال ایجاد کند. اگر شما شانس این را داشته باشید که با یک مهندس زندگی کنید، از زندگی‌ای سازمان یافته با کسی که دوستش دارید، لذت خواهید برد.

۲. به خوبی می‌دانند چگونه با شرایط سخت و پراسترس کنار بیایند

مهندسان با شرایط پراسترس بسیاری در حین کار خود رو به رو می‌شوند و از این جهت به خوبی می‌دانند که نباید کنترل خود را بر شرایط از دست دهند و کار غیرعاقلانه انجام دهند. اگر شریک زندگی شما یکی از این افراد منطقی است، این ویژگی مزیت بسیار خوبی برای شما خواهد بود چرا که یعنی او در شرایطی که در زندگی باید آرام و منطقی رفتار کرد، مطمئنا غیرمنطقی و احساسی رفتار نخواهد کرد.

۳. به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را به دست می‌آورند

مردان و زنانی که در حرفه مهندسی کار می‌کنند توجه زیادی برای به دست آوردن جزئیات دارند. آن‌ها تاریخ‌های خاص، چیز‌هایی که شما به آن‌ها می‌گویید، جزئیات ریز و مثل این‌ها را به خاطر می‌سپارند. این افراد با کسانی که در ارتباط هستند با فکر رفتار می‌کنند. آن‌ها الزاما این ویژگی را از طریق ابراز احساسات بسیار عاشقانه و رمانتیک نشان نمی‌دهند. بلکه آن‌ها در روز تولدتان برای شما کادویی خواهند خرید که چندین ماه پیش به آن اشاره کرده اید.

۴. پرمعنا و کوتاه سخن می‌گویند

مهندسان قادر هستند اطلاعات بسیاری را به صورت فشرده و در چند کلمه به دیگران منتقل کنند. کار کردن با اطلاعات زیاد در هر روز، باعث می‌شود آن‌ها اطلاعات را به مهم و غیرمهم دسته بندی کنند تا از این طریق انرژی و زمان خود را برای انجام کار‌ها و تمرکز روی یک پروژه اولویت بندی کنند. این خصلت در رابطه زناشویی نیز معنا پیدامی کند. اگر شما خوش شانس باشید و با یک مهندس ازدواج کنید، همسر شما تنها از کلماتی بسیار پرمعنا و کوتاه استفاده خواهد کرد.

مهندس‌ها، بهترین همسران دنیا هستند

۵. مشکلی با پذیرفتن تعهد در قبال کار‌ها یا افراد ندارند

مهندسان از جمله افراد متعهد جامعه هستند و آن‌ها تا زمانی که یک پروژه را کامل کنند، روی آن کار خواهند کرد. تعهد نسبت به انجام کار‌ها به نوعی نمایان گر نگاه بلندمدت آن هاست و این در زندگی شخصی و روابط شخصی شان نیز تجلی پیدا می‌کند. آن‌ها تمایلی به تلف کردن وقت شان برای ارتباط گیری با افراد متعدد ندارند و به دنبال روابطی جدی و باکیفیت هستند، چون کیفیت را به کمیت ترجیح می‌دهند.

۶. بسیار خلاق هستند

مهندسان مجبورند برای حل کردن مشکلات پیش روی شان و پیدا کردن راه حل‌های ممکن، بسیار خلاق باشند. این گونه خلاقیت نیازمند توان فکری بالایی است. مهندسان علاوه بر توان فکری بالا، کار‌های خلاقانه دیگری انجام می‌دهند که به قدرت فکرشان کمک می‌کند؛ مثل ساز زدن، نقاشی کردن یا سایر کار‌های سرگرم کننده. این‌ها کار‌هایی هستند که به آرامش ذهن شان کمک می‌کند. با داشتن چنین فردی در کنارتان، هرگز خانه‌ای کسل کننده نخواهید داشت.

۷. توانایی خوبی در اقرار به اشتباهات خود و اصلاح آن دارند

از آن جایی که کار مهندسان به آزمون و خطای بسیاری نیاز دارد، آن‌ها یاد می‌گیرند روی استراتژی‌های شان مدام تامل و بازنگری کنند. این ویژگی به صورتی زیبا در رابطه زناشویی آن‌ها نیز معنا پیدا می‌کند و احتمال امتحان رفتار‌هایی که ممکن است نتایج خوبی در بر نداشته باشد و مثلا شما را عصبانی کند، در آن‌ها وجود دارد، بنابراین بعد از آن به دنبال راه‌هایی برای تغییر این رفتار‌ها در راستای دست یابی به نتایجی بهتر، خواهند بود. اگر شما با چنین کسی زندگی کنید، به خاطر ویژگی‌های خوب او جشن بگیرید، قدر استعداد‌های آن‌ها را بدانید، به او نشان دهید که کار سرسختانه اش را می‌بینید و مهم‌تر از همه، از داشتن چنین همراه متفکری لذت ببرید.

۸. توانایی این را دارند که از قبل برای انجام کاری فکر کنند و طرحی برای انجام آن داشته باشند

زندگی با یک مهندس به این معناست که شما همواره برنامه‌ای برای آخر هفته، مسافرت بعدی، برنامه غذایی، آینده خود یا آینده سرمایه تان دارید. برخی اوقات، فهمیدن این که چه چیزی در فکر این افراد می‌گذرد، کار دشواری است، ولی در نهایت می‌توانید مطمئن باشید اگر طبق برنامه آن‌ها عمل کنید، در وضعیت مناسب و امنی قرار خواهید گرفت و جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت.

مهندس‌ها، بهترین همسران دنیا هستند

۹. تنبل نیستند

مهندسان درواقع کمتر استراحت می‌کنند و همواره در حال کار کردن هستند. حتی در روز‌های تعطیل و مرخصیف کار خود را در ذهن شان ادامه می‌دهند. آن‌ها ممکن است برای مدتی کاری را کنار بگذارند تا راه حل عملی کردنش را پیدا کنند، ولی درواقع آن را رها نمی‌کنند و به ندرت دلسرد می‌شوند. آن‌ها می‌دانند هموراه راه حلی وجود دارد و تنها باید آن را پیدا کنند. این ویژگی آن‌ها را به همراهانی باورنکردنی تبدیل می‌کند چرا که تا وقتی امکان داشته باشد، به دنبال حل کردن مشکلات در رابطه زناشویی خواهند بود.

۱۰. روی مشکلات برای پیدا کردن راه حل‌های بهتر کار می‌کنند

این یعنی در زندگی برای تمام مشکلات اطراف تان راه حلی دارید؛ از موضوعات اساسی و بزرگ گرفته تا لوله‌های سوراخ شده و فراری دادن گربه همسایه که در حیاط شما خراب کاری می‌کند. مهندسان مشکلات روزانه را بدون نیاز به تماس با متخصص آن کار، حل می‌کنند. شما می‌توانید مطمئن باشید اگر در خانه آب به راه افتاد یا سقف خانه آتش گرفت، آن‌ها از حل این واقعا چیز‌های جدید کشف خواهند کرد.

انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/12/05
هیچ ارتباطی به شغل نداره. اخلاق مهمه. پدر من مهندسه، اصلام خوش اخلاق نیست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
اما شوهرمن که مهندس برقه اکثر این خصوصیاتو داره،ما تو خونه واسه هیچ کاری تعمیرکار نمیاریم،خیلی خلاقه واز هیچی برامون همه چیز میسازه،توکار خودش که حرف نداره،تونجاری وجوشکاری وبنایی وکامپیوترهم بسیار ماهره،دلیلشم اینه که از همون 13_14سالگی تابستونا باباش فرستاده
وردست استادکارای مختلف،خلاصه آچار فرانسه که میگن شوهر منه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
شوهر منم مهندسه و بیشتر این خصوصیات رو نداره فکر کنم به شغل ربطی نداره شخصیت و اخلاق
محسن
Netherlands
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
بی ادب ادم راجه به پدرش اینجوری صحبت میکنه برو همین الان دست پدرتو ببوس
Netherlands
15:41 - 1398/12/05
تیترتون واقعا مسخرس.
پاسخ ها
حسن
Germany
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
چرا مسخره است؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
چون هيچ ارتباط اي بين تيتر و محتوا وجود نداره. اگر روز همسر بوديه چيزي ولي روز كار مهندسي است
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/12/05
چرا همه تصاویر مربوط به مهندسین اقاست؟ مهندس خانم نداریم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
گل گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
نمیگنجه تو اون مغز
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
خانماروتیترکنن؟وای نگو.نگو.آقایون تب میکنن ...باتب سنج باید برن سرکاربیان خونه!
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تقریبا..بله...چون این موضوع هم نسبیه...
من دوروبرم کلا تواطرافیانم دارم که هیچ اینطوری نیستن...
بدون نام
Germany
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
مهندس خانم خیلی کمتره. در کل مهندسی بیشتر یک شغل مردانه است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
شغل مردانه شغل مردانه ! جمع کنید بابا ! از صبح تا شب مرد و زن می کنید !!!! جای توجه به جنسیت روی انسانیت نداشته تون کار کنید
محسن
Netherlands
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۰
برای اینکه مهندسی شغل مردونست زن ظریف و لطیفه باید بره ای تی وکالت و ... بخونه مهندسی یعنی جون کندن یعنی تا آرنج تو کثافت رفتن یعنی شب نخوابیدن البته مهندس داریم تا مهندس ، مهندسی رو هم خز کردن کاش مثل پزشکی محدودیت داشت هر دانشگاهی آبدوغ خیاری مدرک نمیداد
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/12/05
من داشتم یکی دقیقن عکس این. مزخرفترین ادم روی زمین
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/12/05
طبق تجربیات اطرافیانم میگم با مردایی که تو شغلشون با آدمای زیادی در ارتباطن یا زمان زیادی خونه نیستند ازدواج نکنید فرقی نداره مهندس یا دکتر، با حقوق دانان وکیلان و قضات چون با تمام راه های بدبخت کردن شما آشنا هستند و به خاک سیاه میشینید،سیاسیون و ارتش و نیروهای انتظامی و امنیتی هم اصلا پیشنهاد نمیشه اگه به زندگی خودتون و خانوادتون اهمیت میدین، آخری که گفتم خطرناک تر از همشونه
پاسخ ها
شین
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
چرت نگو.باشع؟؟؟
من پدرم نیرو انتظامی و همسرم ارتشیه...از خوبیشون هرچی بگم تو کلام نمیگنجه.نمیخوام بگم اخلاق خوب و برخورد خوب با خونواده بخاطر شغلشونه...میخوام اینو بگم که از این به بعد آدمارو از رو شغلشون قضاوت نکنی
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1398/12/05
مقاله تکراری ندین ,قبلا هم این مطلب رو تو سایت شما خونده بودم
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1398/12/05
شوهر من بهترینه مهندسم نیست کارمنده
Japan
02:25 - 1398/12/06
دامادم مهندس ه
بی نظیره
و این به پرورش خانوادگی ش برمی گرده
اصل بد نیکو نگردد
زانکه بنیانش بد است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۶
عجب
France
10:23 - 1398/12/06
آقای ما هم مهندس است. همه اش درسته، به غیر از تنبلی! خدای تنبلی است این نازنین!
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1399/01/11
کسایی که حود مهنس نیستن و هیچ آگاهی از دقت وابتکا ر وخلاقیتونطم در امور و،،،،،،ندارند مقاله چرت میدونند واقخامهندسان چنین هستن والا ساخت اینهمه پل وهواپیما وماشینوسایر اختراخات با آن همه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر