انتقاد شدید وزیر کار از صدا و سیما
۲۹۶۷۱۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۴
۱۵۹۷۸
وزیر کار با انتقاد از دلیل تراشی‌های مسئولان صداوسیما برای قطع سخنرانی رئیس‌جمهوری در تلویزیون، گفت: پس در این صورت رئیس‌جمهوری باید تا روز انتخابات در خانه بنشیند و کاری انجام ندهد.
خبرگزاری آنا: وزیر کار با انتقاد از دلیل تراشی‌های مسئولان صداوسیما برای قطع سخنرانی رئیس‌جمهوری در تلویزیون، گفت: پس در این صورت رئیس‌جمهوری باید تا روز انتخابات در خانه بنشیند و کاری انجام ندهد.

علی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در گفت‌و‌گویی در پاسخ به این سؤال که «به نظر شما، آیا دلیل عدم پخش سخنرانی رئیس‌جمهوری از رسانه ملی به دلیل کاندیداتوری ایشان در انتخابات مجلس خبرگان است؟»، گفت: دلیلش را بروید از کسی که پخش نکرد بپرسید؛ پس اگر دلیل این است، سخنان همه ائمه جمعه هم نباید پخش شود.

وی ادامه داد: بالاخره دولت بی‌صدا و کم‌صداست. صداوسیما در این زمینه سلیقه‌ای رفتار می‌کند و هر وقت به محتوا تمایلی ندارد، اینگونه برخورد می‌شود.

ربیعی با اظهار تأسف از دلیل‌تراشی‌های مسئولان صداوسیما برای برخوردهای سیاسی و سلیقه‌ای خود، تأکید کرد: اگر دلیل این است پس رئیس‌جمهوری باید تا انتخابات در خانه‌اش بنشیند و کاری نکند، به دلیل اینکه کاندیدای مجلس خبرگان است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج