پیام، صادقیان را به ما بازگردان!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۳۸۲۷۳
۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
۱۱۲۶۶
ستاره ایرانی در اولین حضور ثابت در ترکیب عثمانلی اسپور خوش درخشید تا آمار خارق العاده پاس گل از خود در این تیم به جا بگذارد.
ورزش سه: باشگاه عثمانلی اسپور به عنوان یکی از قدیمی ترین باشگاه های ترکیه در روزهایی که پیام صادقیان به خاطر سابقه نه چندان جالب توجه در لیگ برتر مشتری داخلی نداشت، در تصمیمی جالب توجه با قراردادی یکساله ستاره جوان و مستعد اما پرحاشیه ایرانی را به خدمت گرفت به این امید که بتواند از توانایی های فوق العاده این بازیکن نهایت بهره را ببرد.

مدت زمان زیادی طول کشید تا پیام صادقیان بتواند خودی در این تیم پرآوازه ترکیه نشان بدهد؛ تیمی که فصل قبل شگفتی ساز سوپرلیگ بود و جواز صعود به رقابت های اروپایی را نیز به دست آورد؛ اما امسال با بحران های زیادی روبرو شد و ماه های زیادی برای خروج از این بحران تلاش کرد که در این راه پیام صادقیان هم محکوم به نیمکت نشینی شد تا از اندک فرصت های خود بهره ببرد تا به ترکیب اصلی برسد.

 پیام، صادقیان را به ما بازگردان!

چند هفته قبل سرمربی عثمانلی اسپور برای نزدیک به 10 دقیقه از پیام در مصاف با تیم بزرگ فنرباغچه بهره برد که در همین دقایق کوتاه صادقیان با دادن پاس تک گل تیمش نشان داد از چه توانایی های فنی بهره می برد. البته آن درخشش تحت الشعاع شکست عثمانلی اسپور قرار گرفت اما دیشب در رقابت های دور ششم جام حذفی ترکیه دوباره این فرصت نصیب پیام شد تا در مصاف با تیم ناشناس مالاتیااسپور برای اولین بار طعم حضور در ترکیب اصلی عثمانلی اسپور را بچشد.

فرصتی که پیام بهترین برداشت را از آن کرد به این امید که بتواند جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی تیمش در سوپرلیگ ترکیه به دست آورد. دو پاس گل در دقایق 28 و 74 ساخت تا عثمانلی اسپور به برتری 3-1 رسیده و همچنان یکی از مدعیان قهرمانی در جام حذفی لقب بگیرد. درخشش ستاره ایرانی به حدی زیاد بود که گزارشگر بازی در شبکه TRT SPOR در بیشتر دقایق حضور پیام در مستطیل سبز و حتی هنگام خروج این بازیکن از زمین در دقیقه 82 دست از تعریف و تمجید از صادقیان برنمی داشت و او را بهترین بازیکن عثمانلی اسپور در این مصاف می نامید و با تعجب از این که فرصت کمی تاکنون به او داده شده تا خودی نشان دهد، صحبت می کرد.

پیام، صادقیان را به ما بازگردان!

در این گیر و دار توجه ویژه رسانه های ترکیه به ستاره ایرانی عثمانلی اسپور هم جالب توجه بود. سایت "سون دقیقه" در گزارشی پیرامون برتری عثمانلی اسپور مقابل مالاتیااسپور نوشت:« پیام صادقیان دو پاس گل داد تا زمینه برتری 3-1 عثمانلی فراهم شود. ستاره ایرانی در یکی از بهترین نمایش های ممکن هر کاری لازم بود در میانه میدان انجام داد و به عنوان پاسور نشان داد توانایی ذاتی فراوانی دارد».

همچنین سایت hurriyet هم در خبری پیرامون برد و صعود عثمانلی اسپور به مرحله بعد جام حذفی نوشت:«نمایش درخشان بازیکنان عثمانلی اسپور از جمله پیام صادقیان باعث شد این تیم با برد 3-1 مقابل مالاتیا به تاخت و تاز خود در رقابت های حذفی موسوم به لیگ عثمانی ادامه بدهد». این سایت با انتشار تصویری از شادی بازیکنان عثمانلی و تشکر آنها از صادقیان درخشش ستاره ایرانی را پوشش داد.

پیام، صادقیان را به ما بازگردان!

80 دقیقه حضور برابر مالاتیااسپور و 10 دقیقه حضور مقابل فنرباغچه در مجموع 90 دقیقه بازی پیام صادقیان در این فصل توام شد با سه پاس گل از سوی این بازیکن تا آمار فوق العاده ای از او در فصل جاری به ثبت برسد. آماری که می تواند به ادامه روزهای خوب و درخشان این بازیکن پرحاشیه سال های گذشته در فصل جاری کمک کند تا او به عنوان اولین ایرانی در فوتبال ترکیه به موفقیت برسد و طلسم ناکامی بازیکنان ایرانی در این کشور را بشکند. از آن مهمتر پیام دوباره همان صادقیانی که در پرسپولیس در حد یک ستاره بزرگ و آینده دار نشان داده بود را دوباره به آغوش فوتبال ایران بازگرداند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1396/09/08
پیام ما منتظرتیم❤
قول داده بودی؛یادت نره یوقت
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1396/09/08
اخر ما نفهمیدیم شما الان ازش تعریف کردین یا با گفتن بازیکن پر حاشیه تخریب؟
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1396/09/21
پیام بادرخشیدنت درلیگ ترکیه به حسودان پیامت را برسان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
استیل رگال_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر