آمار شگفت انگیز صادقیان در ترکیه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۴۶۵۱۳
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۸
۱۰۲۹۱
پیام روی هم 177 دقیقه در جام حذفی و لیگ ترکیه برای عثمانلی اسپور بازی کرده و 4 پاس گل داده. یعنی به ازای هر 44 دقیقه یک پاس گل که نشان می‌دهد او به اوج برگشته و موفق شده اتفاق‌های تلخ گذشته را فراموش کند.
ایران ورزشی: پیام روی هم 177 دقیقه در جام حذفی و لیگ ترکیه برای عثمانلی اسپور بازی کرده و 4 پاس گل داده. یعنی به ازای هر 44 دقیقه یک پاس گل که نشان می‌دهد او به اوج برگشته و موفق شده اتفاق‌های تلخ گذشته را فراموش کند. حالا صادقیان با این آمادگی می‌تواند نیم نگاهی هم به فهرست کی‌روش داشته باشد. او با کمی تلاش بیشتر و بازی ثابت برای عثمانلی اسپور دوباره می‌تواند برگردد و برای تیم ملی بازی کند. هر چند شانس او اندک است.

جدایی علی کریمی از نفت تهران برای پیام صادقیان یک توفیق اجباری بود. او با استعفای کریمی، دیگر در نفت نماند تا آرزوهای خود را در لیگی دیگر و باشگاهی دیگر دنبال کند. از لیگ برتر پیشنهاد چشمگیری دریافت نکرد، از طرفی علاقه‌ای نداشت در 25 سالگی به لیگ یک کوچ کند. پس هم و غم خود را گذاشت، با نزدیکان خود مشورت کرد و بهترین تصمیم ممکن را گرفت. پیام همه ما را متعجب کرد، آن هم با حضور در سوپرلیگ ترکیه که رویای خیلی از بازیکنان ایرانی است. حتی برخی از آنهایی که به تیم ملی نیز دعوت می‌شوند.

سوپرلیگ ترکیه را می‌توان در زمره لیگ‌های معتبر اروپا قرار داد. بازیکنان بزرگی در این لیگ حضور دارند. از ساموئل اتوئو و امانوئل آدبایور گرفته تا رایان بابل هلندی، آلوارو نگردو اسپانیایی و ریکاردو کوارشمای پرتغالی. این ستاره‌ها به لیگ ترکیه رونق بسیاری داده و باعث شده‌اند بازیکنان بزرگ دیگری هم ترجیح بدهند بازی در این کشور را تجربه کنند. بخصوص که باشگاه‌های ترکیه‌ای از نظر بودجه هم پیشرفت چشمگیری داشته‌اند.

همین عوامل باعث می‌شود تا انتقال پیام صادقیان به لیگ ترکیه را یک اتفاق بزرگ قلمداد کنیم. اتفاقی که باعث احیای یکی از ستاره‌های نسل جدید فوتبال ایران شده. بازیکنی که در ایران و به دلایل مختلف نتوانست پیشرفت کند اما در ترکیه نشان داده که چه بازیکن بااستعدادی است. پیام هر چند دقایق اندکی برای عثمانلی اسپور بازی کرده اما موثر بوده و آماری شگفت انگیز از خود بر جای گذاشته.

نخستین بازی صادقیان در ترکیب عثمانلی اسپور، حضور 4 دقیقه‌ای او مقابل فنرباغچه بود؛ یکی از 3 قدرت اصلی فوتبال باشگاهی در ترکیه که مقابل عثمانلی اسپور به تساوی یک بر یک رضایت داد چون صادقیان به زمین آمد و پاس گل زیبایی را برای مهاجم تیمش مهیا کرد. پیام در دو بازی دیگر هم برای عثمانلی اسپور در لیگ ترکیه بازی کرد و توانست پیشرفت خود را نشان بدهد. هر چند کم اما در لیگ ترکیه و 33 دقیقه‌ای که صادقیان در ترکیب عثمانلی اسپور به زمین رفته نشانه‌های پیشرفت را در بازی او دیده‌ایم.

اوج درخشش صادقیان در چند هفته اخیر، دو نمایش خیره کننده او در جام حذفی است. اولی در بازی رفت مقابل مالاتیا اسپور که پیام موفق شد دو پاس گل بدهد؛ اولی به دوکارا و دومی هم رگاتین. این دو مهاجم از پاس‌های دقیق پیام نهایت استفاده را بردند و توانستند برد 3 بر یک را برای عثمانلی اسپور رقم بزنند.

پاس گل‌های صادقیان در بازی رفت، عرفان بوز – سرمربی عثمانلی اسپور – را مجاب کرد تا برای بازی برگشت در ورزشگاه ینی مالاتیا هم نام او را در ترکیب اصلی قرار بدهد. همین اطمینان کافی بود تا دوباره صادقیان دست به کار شود. او باز هم درخشید و این بار در همان نیمه اول و دقیقه 19 امینو عمر را در موقعیت تک به تک قرار داد تا او دروازه میزبان را باز کند.

پاس تو در صادقیان نشان از نبوغ و استعداد فوق‌العاده‌اش داشت. او در صدم ثانیه هم تیمی‌اش را در موقعیت گل دید و پاسی میلیمتری برای او فرستاد تا در حالتی تک به تک راحت‌ترین کار ممکن را انجام بدهد. پیام البته در دقیقه 62 تعویض شد و جای خود را به کاروکسو داد تا عثمانلی اسپور بتواند نتیجه تساوی را حفظ کند و به مرحله بعد جام حذفی برسد.

وقتی درخشش صادقیان بیشتر به چشم می‌آید که بدانیم مالاتیا اسپور تیم دست و پا بسته‌ای نیست و در لیگ ترکیه نیز یک رده بالاتر از عثمانلی اسپور قرار دارد. مالاتیا اسپور از 15 بازی 16 امتیاز گرفته و در رده سیزدهم جدول است و البته عثمانلی اسپور عنوان چهاردهم را به خود اختصاص داده.

پیام روی هم 177 دقیقه در جام حذفی و لیگ ترکیه برای عثمانلی اسپور بازی کرده و 4 پاس گل داده. یعنی به ازای هر 44 دقیقه یک پاس گل که نشان می‌دهد او به اوج برگشته و موفق شده اتفاق‌های تلخ گذشته را فراموش کند. حالا صادقیان با این آمادگی می‌تواند نیم نگاهی هم به فهرست کی‌روش داشته باشد. او با کمی تلاش بیشتر و بازی ثابت برای عثمانلی اسپور دوباره می‌تواند برگردد و برای تیم ملی بازی کند. هر چند شانس او به دو دلیل اندک است. ابتدا اینکه سبک بازی‌اش با تاکتیک تیم ملی همخوانی ندارد و دوم اینکه خبر می‌رسد کی‌روش فهرست 35 نفره خود را برای حضور در جام جهانی انتخاب کرده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1396/09/25
حالا تـــــــند تــــــــند تعـــــــــــریف کنیــــــد تا
بــــــازم اســـــــیر حــــــــاشیه ها بـــــــشه !!!

یه مدت ولش کنید تا قدردان موقعیت قبلیش باشه ؛؛؛"؛؛؛
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر